chloroquine hydroxychloroquine lopinavir ritonavir generique stromectol generique luvox cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » sohbet

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
1041 Mesaj -

Öncelikle hos geldiniz tugba bacim...

insaAllah dilekleriniz kabul olur...

Rabbime emanetsiniz vesselam

Gönderen: 20.03.2004 - 02:00
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Konu icon    Hoşgelmişiniz
2338 Mesaj -
Sevgili Tuðba haným

Aramýza hoþgeldiniz, Allah güzel aile yaþantýnýza daha da güzellikler katsýn. Mutluluk kapýnýzdan eksik olmasýn

Ravda net in bir parçasý olmak güzel birþey göz kırpma

Saygýlar

Gönderen: 20.03.2004 - 02:08
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugba009 su an offline tugba009  
selam olsun!!!!
84 Mesaj -
Hosgeldiniz!!! ravda sitesine benimde ismim tugba yani adasimsiniz her zaman sohbet edebiliriz memnuniyetle,bu arada ALLAH mutlulugunuzu bozmasin herkese nasip etsin ins...
SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 20.03.2004 - 02:18
Bu Mesaji Bildir   tugba009 üyenin diger mesajlarini ara tugba009 üyenin Profiline bak tugba009 üyeye özel mesaj gönder tugba009 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SEVGI-YOLU su an offline SEVGI-YOLU  
MERHABALAR
10 Mesaj -
Selamun aleyküm hosgeldiniz,Tugba hanim bende bir bayan olarak,arkadasliginiza talibim,ne zaman isterseniz sohbet edebiliriz.
Rabbim yar ve yardimciniz olsun.
Gönderen: 20.03.2004 - 02:28
Bu Mesaji Bildir   SEVGI-YOLU üyenin diger mesajlarini ara SEVGI-YOLU üyenin Profiline bak SEVGI-YOLU üyeye özel mesaj gönder SEVGI-YOLU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merdiyye su an offline Merdiyye  
1158 Mesaj -
Aramiza hosgeldiniz..

InsaAllah uyeliginiz hayirlara vesile olur...

Esselamu Aleykum..

Gönderen: 20.03.2004 - 02:51
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAYRETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
84 Mesaj -
Ya kardesim profilinde erkek yaziyor sen milleti ne zannediyorsun.Dalga gececek baska bir yer bulamadinmi yaaaaaaaa Bu arada adminler bu adamin profilini görmeleri lazim neden uyarilmadik!!!!!!!!!!!!
Gönderen: 20.03.2004 - 02:58
Bu Mesaji Bildir   tugba009 üyenin diger mesajlarini ara tugba009 üyenin Profiline bak tugba009 üyeye özel mesaj gönder tugba009 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
Tuðba haným insanlarýn profilinde yazýlanlara karýþamayýz, Ahlaki kurallara ters düþmediði müddetce birþey yapamayýz...

Bu teklifi dikkate almaz ve o þahýstan gelecek olan mesajlara cevap vermemek sizin elinizde..

Vesselam
Gönderen: 20.03.2004 - 03:02
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1158 Mesaj -
Tugba bacim onyargili olmayalim insaAllah..

bir yalnislikta olabilir.. hemen kardesimizin gunahini almayalim.

Bende bir bayanim ve ilk uye oldugumda
Yalnislikla Erkek secenegini secmisim..
haberim yoktu sonradan uyardilar..
olur boyle seyler

sevinçli

Gönderen: 20.03.2004 - 03:03
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
Merdiyye benim de baþýma gelmiþti valla sevinçli)

Tuðba bacý merdiyye iyi bir konuya deyindi

Belki bir hata oluþmuþ olabilir :D

Ne bu hiddet bu Celal :D
Gönderen: 20.03.2004 - 03:06
1158 Mesaj -
:D Aynen Rumeysa..

( rezil olmustum )

göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Merdiyye tarafından, 20.03.2004 - 03:10 tarihinde.
Gönderen: 20.03.2004 - 03:10
S.A.
84 Mesaj -
kusura bakmayin ama yasta 37 yaziyor ve erkek ismi var altinda ön yargili oldugumu sanmiyorum hersey ortada.Artik bu kadarda olmaz ya ama ümit ediyorum ki ins... bir yanlislik vardir.
Gönderen: 20.03.2004 - 03:10
gocerli su an offline gocerli  
232 Mesaj -
Sakin kayga etmeyin ayirman haaaa kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 20.03.2004 - 03:14
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -

Selamun aleyküm kardesler...

Lütfen hemen polemik yapmayin... Profilini bizlerde inceledik... Ola ki, bir yanlisliktir ve bizler vebal altina gimeyelim... Kendileri su an online degil... Umarim bir dahaki online oldugunda olay aydinlanir sıkıntılı

Esselamualeyküm

Gönderen: 20.03.2004 - 03:17
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nuruhuda su an offline nuruhuda  
evet.
83 Mesaj -
selamun aleykum

simdi bende fikrimi söylemek istiyorum ins.
yazilanlari okudum Tugba kardesin yazisi ile sizin yazmis olduklariniz arasinda tam tamina 2 saat gecmis ,yani olay iki saat icinde olup bitiyor ..

simdi bu Tugba kardes yanlis girmis olabilir bilgileri yada hakikaten dalga gecmek amaciyla buraya gelmis oda olabilir zan yapmak istemiyorum.

Ama sunu demek isterimki öfkeyle kalkan zararla otururmus,hicbir sekilde cevap yazmayip beklenilse idi daha makbule olurdu saniyorum ,cunku sabir herseyin basidir ,hemen aceleyle birseye karar vermek iyi olmaz bu yanlis anlasilmaya mal olacagi gibi insanlar arasinda fitne bile cikarir..Bunu cogunlukla bacilarimiz yapiyor bununda farkindayim ,ins. dusunup tasinip isler öyle yapilir ne konuda olursa olsun..Asrimizin derdi Fitne !!

Buradan biraz ders alinsa iyi olur ins.

Allaha emanet ,selamun aleykum.
Gönderen: 20.03.2004 - 03:25
Bu Mesaji Bildir   nuruhuda üyenin diger mesajlarini ara nuruhuda üyenin Profiline bak nuruhuda üyeye özel mesaj gönder nuruhuda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
84 Mesaj -
aslinda cevap eklemeyip beklemeyi düsündüm ama burda sanki biz sucluymusuz gibi bir ön yargi gördüm sadece bir iyi niyetle yeni üye olmus bir bacimla tanismak istedim ve bir arkadasim tarafindan uyarildim,yazdiginiz kisi yanlis bilgi vermis diye,dogal olarakta o tepkiyi verdim birden.Fitneyi cikartmak isteyendende fitneye yol acandanda RABBIM bizleri uzak tutsun ins... benim maksadim kesinlikle fitne degil böyle düsündügünüz icinde cok üzüldüm. Bu kisinin yaptigi bir yanlisliktir ins... fitneyi her zaman kadinlar yapmaz erkekte ALLAHin yarattigi bir beserdir bunu o sekilde degerlendirmeniz gerek. umarim ki ins... bir yanlislik vardir.
Gönderen: 20.03.2004 - 03:41
1041 Mesaj -
KARDESLER LÜTFEN ;D

Velevki bir yanlislik hasil oldu ise
ve AVUSTURYALI kardesimiz ravdaya girdiginde nasil bir hal alacagini düsünebiliyormusunuz sıkıntılı

Fitne kelimesi biraz agir kacsada, hepimiz önyargili davrandik ve müslümanliga yakismayan bir harekette bulundukağlar

Lütfen konuyu daha fazla uzatmayalim mesaj

Sabah ola Hayr ola

Esselamualeyküm
Gönderen: 20.03.2004 - 03:59
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
329 Mesaj -
güzel ablacigim,

ve aleyküm selam.

isterseniz siz kendinizde üye olun, kendi adiniza bir nik acin.

aramiza hosgeldiniz, hayirlara vesile olur insaallah.
Gönderen: 20.03.2004 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   AYCiCeK üyenin diger mesajlarini ara AYCiCeK üyenin Profiline bak AYCiCeK üyeye özel mesaj gönder AYCiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cok sükür!!!!
84 Mesaj -
iyi yapmisiniz nickinizi degistirdiginize biraz gec olmus ama olsun. Bizede hak vermeniz lazim profilinizdeki bilgiler farkli buraya yazdiklariniz cok farkli oldugu icin böyle tepkiler göstermekte hakliydik.Bilgilerle yazdiklariniz uyusmadigi icin kendimizi tuhaf hissettik dogal olarak. Bilgilendirdiginiz ve olayi aydinlattiginiz cok iyi oldu.
selam ve dua ile..
Gönderen: 20.03.2004 - 12:31
Gast AVUSTURYALI  
Konu icon    IYICE DÜSÜNMEK GEREK:
Misafir
HERANGI BIR KONUDA;ISTE;EVDE;ARKADAS ORTAMINDA; BIR KONU KONUSULURKEN ILK ORTAYA ATILAN BEN OLMAMALIYIM;DÜSÜNMELIYIM ACABA SÖYLEYECEGIM SÖZ NEKADAR DOGRU;YERI VE ZAMANI UYGUNMU;KARSIMDAKINI KIRARMI;HISSI DEGIL MANTIKLI DAVRANMALIYIM;DOGRU OLNI YAPIP ÖRNEK OLMALIYIM;;NASIL SENCEDE BÖYLEMI OLMLIYIZ;!!!!!!!MÜSLÜMAN ÖRNEK OLMALIsıkıntılı
Gönderen: 20.03.2004 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   Yukari
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  
15 Mesaj -
Ravdanet ailesine hosgeldiniz Tugba kardesim.

Gelisinizin hayirlara vesile olmasi temennisiyle...

Ayrica hanim kardeslerle sohbet etmek istiyorsaniz forumda kadin kadina bolumumuz var.
Orada her konuda sohbet etme imkaniniz olacaktir.sevinçli

Selam ve dua ile...

Gönderen: 20.03.2004 - 13:58
Bu Mesaji Bildir   NiSaNuR üyenin diger mesajlarini ara NiSaNuR üyenin Profiline bak NiSaNuR üyeye özel mesaj gönder NiSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1041 Mesaj -

ELHAMDÜLiLLAH

Olayin aydinliga kavusturulduguna sevindim...
insaAllah bundan böyle önyargilardan kaciniriz...
Afvetmek sevaptir... Helalleselimki dostluklar saglam temellere otursun...
Baska ve seviyeli forum yazilarinda görüsmek üzere insaAllah...

Esselamualeyküm

Gönderen: 20.03.2004 - 15:39
dervisan su an offline dervisan  
51 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM HOS GELDIN AVUSTURYALI BENDE 16. VIYANADAN SELAMLAR BIZI ALLAHA EMANET ETTIM
Gönderen: 10.01.2006 - 21:47
Bu Mesaji Bildir   dervisan üyenin diger mesajlarini ara dervisan üyenin Profiline bak dervisan üyeye özel mesaj gönder dervisan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 844 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59861 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.