generique plaquenil ivermektin ivermectin generique stromectol ivermektine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » yardim ? emaille ilgili

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
reyhani_kalemi su an offline reyhani_kalemi  
yardim ? emaille ilgili
115 Mesaj -
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Barekatuhu,

benim bi sorum var. kardesimim hotmail adresi var birtane. Tanimadigimiz kisiler bu adresi buluyorlar, msn lerine aliyorlar. Silmelerini rica ediyoruz, baktik olmuyor email adresi birakip yeni birtane aciyoruz bu kez yeni adresini msn e aliyorlar.

hani adresleri bulabilecekleri bir site falan mi varki?? kendisi adresini herhangi bir websitesine de yazip falan etmiyor...

Sizin bu konuda bir fikriniz varmi acaba???

Allah razi olsun...

dualarimla

Gönderen: 16.03.2004 - 21:41
Bu Mesaji Bildir   reyhani_kalemi üyenin diger mesajlarini ara reyhani_kalemi üyenin Profiline bak reyhani_kalemi üyeye özel mesaj gönder reyhani_kalemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Konu icon    Dikkatli Olmanız Gereken Husus..
2338 Mesaj -
Ve aleykum selam kardeþim - kardeþinize iletiniz...

Msn in kendi "adres defteri" var. Siz msnden yeni adres alýrken, bir form dolduruyorsunuz. Ve karþýnýza bir sürü soru çýkýyor. Msn Corporation antlaþmasýný kabul etmeden evvel, üç tane þýk olur onlarýn hiç bir þýkkýný kabul etmezseniz sizin adresinizi kolay kolay kimse bulamaz. Yani siz kaydolurken dikkat etmeniz gereken asýl husus o -newsletter ve Show my adres and name in MSN membersite- þýklarýný týklamamanýzdýr. Bunu týklamazsanýz kimse adresinizi kaydedemez...

Yahut birazda kendiniz daha dikkatli davranarak, yolladýðýnýz mailleri toplu yollamamalýsýnýz. Bazen Spam mail dedikleri bir tür mail yollama yolu vardýr, siz arkadaþlarýnýza mail yollarsýnýz örneðin bayram mesajýdýr.. ve bu mesajý beðenen arkadaþlarýnýz baþka þahýslara yollar ve bu þekilde adresiniz daðýlýr...

Ve tanýmadýðýnýz kimselere vermeyin adresinizi..

Vesselam
Gönderen: 16.03.2004 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
reyhani_kalemi su an offline reyhani_kalemi  
115 Mesaj -
Allah razi olsun...

bunu kendisine ilettim...

dualarimla...
Gönderen: 17.03.2004 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   reyhani_kalemi üyenin diger mesajlarini ara reyhani_kalemi üyenin Profiline bak reyhani_kalemi üyeye özel mesaj gönder reyhani_kalemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 862 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60362 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.