kaletra stromectol generique plaquenil lopinavir ritonavir fluvoxamine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » Bana saadeti sorma...   Cevap Ekle

önceki konu   diğer konu
21 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Bana saadeti sorma... Alinti ile cevapla
Misafir
"Bana saadeti sorma,hiç yaþamadým ki"

Ne kadar anlamlý,manidar,etkileyici,samimi bi söz.Her okuyuþumda anlamýný biraz daha iyi kavrýyorum.
buna benzer güzel söz gören duyan ve sözü olan var mý.Lütfen sadece çok kaliteli gördüðünüzsözleri yazýnýzki israf olmasýn.
Gönderen: 15.03.2004 - 16:58
Bu Mesaji Bildir   Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
Alinti ile cevapla
1041 Mesaj -
"Hayat bir maske gibidir

kimse gerçek yüzünü göremez"

Gönderen: 15.03.2004 - 21:11
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
drahsi su an offline drahsi  
BEN YAŞADIM... Alinti ile cevapla
38 Mesaj -
Bu kadar abartmayýn hayatý arkadaþlar hayatýn gayesi saadet deðil ki...
Gönderen: 19.03.2004 - 00:27
Bu Mesaji Bildir   drahsi üyenin diger mesajlarini ara drahsi üyenin Profiline bak drahsi üyeye özel mesaj gönder drahsi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast suheylous  
Konu icon    Asil sen abartma canim... Alinti ile cevapla
Misafir
Yaw biz hayatin anlami saadet mi dedik.Bu soz dedim cok guzel sizinde buna benzer sozleriniz var mi.belki sendede var dir
Gönderen: 19.03.2004 - 15:30
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
Slm Alinti ile cevapla
379 Mesaj -
Arkadaþýmýz çok güzel bir söz yazmýþ.Yani herþey niye yanlýþ anlaþýlýyorki.Kesin yanlýþ anlayan oluyor.
Gönderen: 19.03.2004 - 15:50
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fatma23 su an offline Fatma23  
Allah razi olsun Alinti ile cevapla
1386 Mesaj -
Dünyanýn lezzetini, zevkini, saadetini, rahatýný isterseniz meþru dairedeki keyfe iktifa ediniz. O, keyfinize kafidir. (Bedüzzaman)
Gönderen: 19.03.2004 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   Fatma23 üyenin diger mesajlarini ara Fatma23 üyenin Profiline bak Fatma23 üyeye özel mesaj gönder Fatma23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast suheylous  
Helal... Alinti ile cevapla
Misafir
Ben nurcu deðilim ama gerçekten gönderdiðin söz çok güzelmiþ.Teþekkürler
Gönderen: 22.03.2004 - 13:06
beyza-nur su an offline beyza-nur  
Alinti ile cevapla
20 Mesaj -
kardesim neolursan ol,sonucta herkes müslüman elhamdulillahsevinçli
Gönderen: 22.03.2004 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   beyza-nur üyenin diger mesajlarini ara beyza-nur üyenin Profiline bak beyza-nur üyeye özel mesaj gönder beyza-nur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast suheylous  
Konu icon    beyza-nur Alinti ile cevapla
Misafir
Yani þimdi bunu neden dedinki anlmadým.Yani ben herkes sonuçta müslüman deðil demedim.
Ýnsan hocasýnýn sözlerinin çoðunu beðenir(Baþkasýnýn beðenmediði sözler dahil).Bende bunu kastetmiþtim.
Gerginlik yaratmak istemem...
Gönderen: 23.03.2004 - 13:08
slm Alinti ile cevapla
379 Mesaj -
Yani süheylous Bediüzzaman gibi bir büyügün sözüne direkt olarak ben nurcuyum demek biraz garip geldi bana.Polemik olmasýn.Kaba birsey yazmýþsýn. ;D
Gönderen: 24.03.2004 - 13:07
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast suheylous  
tamamen yanlış anlamışsın... Alinti ile cevapla
Misafir
Alıntı
Orijinali muhammedfevzi

Yani süheylous Bediüzzaman gibi bir büyügün sözüne direkt olarak ben nurcuyum demek biraz garip geldi bana.Polemik olmasýn.Kaba birsey yazmýþsýn. ;D

Demiþsin.Benim yazdýklarýmý bi daha okusan ben nurcu deðilim dedim.
Bi büyük yanlýþ anlaþýlma daha var.Bediüzzamaný gerçketen severim.Yani zaten burada benim sevmemde çok önemli deðil.Çünkü döneminde o kadar çok sevilmiþki kendine "Bediüzzaman" lakabý takýlmýþýtýr.Bediüzzaman zamanýn gülü demektir.Saygýmýz sonsuz...
Gönderen: 25.03.2004 - 14:46
dava su an offline dava  
Alinti ile cevapla
74 Mesaj -
Kavga yapmaya ne kadar mehilli bir toplumuz ya sevinçli

Yani gul den bahsederken bile petriotlari devreye sokabiliyoruz takdire sayansiniz sevinçli

Unutmadan hepinizi ben doverim uzak, yakin butun dovus sanatlarini biliyorum 'ayiptir soylemesi komandoyduk' ayip oldu ama soyledik sevinçli

2 deli bahcede oynuyorlarmis delinin biri agacin tepesine cikmis digeride asagidan onu izliyormus...
Pencereden bakan akillinin biri bunlarin bu halini merak edip yanlarina gitmis...
Agacin altindaki deliye:
Siz ne yapiyorsun burda demis...
Deli: bizim deli arkadas ceviz agacina cikmis armut toplamaya calisiyor
Akýllý : peki sen ne yapiyorsun ?

Deli: Dusen armutlari toplamaya calisiyorum

Akýllý agzi acik kalmis

..........

Ortalik oyle hal aldiki agzimiz acik armut dusmesini bekliyoruz... bosuna bir anlam cikarmaya calismayin sevinçli

Sizi fazla zorlamayayim soz bitti vesselam...
Gönderen: 25.03.2004 - 17:08
Bu Mesaji Bildir   dava üyenin diger mesajlarini ara dava üyenin Profiline bak dava üyeye özel mesaj gönder dava üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
Alinti ile cevapla
1041 Mesaj -

Yaa arkadaslar...

Varsa elinizde güzel sözler yazin ama polemige yol vermeyin daa sıkıntılı

Bir agac bin kibrit yapar, bir kibrit bin agac yakar.

Gönderen: 25.03.2004 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast suheylous  
dava'ya Alinti ile cevapla
Misafir
Eywallah ama kusura bakma dediklerini anlayamadým...
Sorun benden olabilir..
Gönderen: 26.03.2004 - 17:52
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
Konu icon    Alinti ile cevapla
440 Mesaj -
dava kardesin yazisidir (alinti)
Kavga yapmaya ne kadar mehilli bir toplumuz ya
Yani gul den bahsederken bile petriotlari devreye sokabiliyoruz takdire sayansiniz

Unutmadan hepinizi ben doverim uzak, yakin butun dovus sanatlarini biliyorum 'ayiptir soylemesi komandoyduk' ayip oldu ama soyledik

savulun arkadaslar ravdanin yeni hocasi bulundu(DAVA)kardes tum uzak dogu sporlarin biliyormus(karete, tekwanda,judo)..
Lutfen bir daha polomik olmassin hepimizi duvrr ha ona gorekahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 26.03.2004 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
slm Alinti ile cevapla
379 Mesaj -
Allah razý olsun ama sunu söyleyin suheylous gibi düþünmüyorum.Laflarý biraz benim aklýmda çeliþki yarattý.
Gönderen: 26.03.2004 - 19:10
yaban el su an offline yaban el  
S.A Alinti ile cevapla
81 Mesaj -
Olumsuzluk icin, olum lazimdir.

Nefis sunger gibidir,ovguyu emer.

Esit davranarak degil,hakkini vererek adil olunur.

Dualarimla.......
Gönderen: 26.03.2004 - 19:13
Bu Mesaji Bildir   yaban el üyenin diger mesajlarini ara yaban el üyenin Profiline bak yaban el üyeye özel mesaj gönder yaban el üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast suheylous  
muhammedfevzi... Alinti ile cevapla
Misafir
Aklýnýzdaki çeliþkileri yazarsanýz birbirimizi mutlak daha iyi anlayabiliriz...
Eywallah...
Gönderen: 27.03.2004 - 15:36
Gast suheylous  
Yaban El... Alinti ile cevapla
Misafir
""Ölümsüzlük için ölüm lazýmdýr...""
Çok hoþuma gitti.Anlayanlar için gerçekten sonsuz manalarý var...
Allah razý olsun
Gönderen: 27.03.2004 - 15:39
güzel... Alinti ile cevapla
379 Mesaj -
Güzel bir söz.Anlýyorum...Çeliþkileri söylersem ben zararlý çýkarým suheylous kardeþ...
Gönderen: 03.04.2004 - 01:32
Gast isar  
.......... Alinti ile cevapla
Misafir
tünelin ucunda gördüðüz ýþýk üzerinize gelen trenin farlarý olabirilir
Gönderen: 10.05.2004 - 15:09
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Cevap Ekle Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 901 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59893 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.