generique rhinocortivermectine generique stromectol stromectol generique rhinocortcordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » RIZE -Karadenizin Incisi

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
RIZE -Karadenizin Incisi
Misafir
[IMG]http://www.hamsi.org.tr.tc/[/IMG] Bu sayfa açýlýp RÝZE týklanacak ve -RÝZE ÝLE ÝLGÝLÝ DÝÐER SÝTELER-- baþlýðýndan **RÝZEDEN RESÝMLER** e girilecek. http://www.balsoy.com/Turkiye/inpictures/pi/rize04.html

Rize

--------------------------------------------------------------------------------

Anzer Plateaux - Rize [59K]
Ayder Plateaux - Rize [65K]
Firtina Stream - Rize [56K]

Firtina Stream - Rize [42K]
Rize [21K]
Rize [57K]

Rize [27K]
Rize [48K]
Firtina Stream - Rize [53K]

Uzungol (Long Lake) - Rize [45K]
Camlihemsin, Rize [60K]

--------------------------------------------------------------------------------

[IMG]http://www.hamsi.org.tr.tc[/IMG]

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son Fakiri tarafından, 15.03.2004 - 14:52 tarihinde.
Gönderen: 15.03.2004 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Devadam su an offline Devadam  
Aslanım
326 Mesaj -
Selamun aleyküm,

MaþaAllah ne güzel yaratýlmýþ.

Allahu Teala bizleri cehennem azabýndan korusun.
Gönderen: 27.04.2004 - 08:14
Bu Mesaji Bildir   Devadam üyenin diger mesajlarini ara Devadam üyenin Profiline bak Devadam üyeye özel mesaj gönder Devadam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
RE: Aslanım
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Devadam

Selamun aleyküm,

MaþaAllah ne güzel yaratýlmýþ.

Allahu Teala bizleri cehennem azabýndan korusun.

AMIN insallah...

Gönderen: 27.04.2004 - 10:08
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meccan su an offline meccan  
Hayten köreve !
28 Mesaj -
Kardeþler,

Rizeye ait bu sayfayi açan Fakiri kardeþ Rizenin fotoðraflarini iyi yapistiramamis galiba...
Bu sebeple bendeniz Karadenizimizin incisi olan bu sehir için, izninizle baska bir link veriyorum.
Bir diger maruzatum þudur ki,ravda.net forumunda çok az Rizeli oldugu izlenimi gözleniyor.Rizelileri buraya yorum yazmaya da davet ediyorum.
Davete icabet etmeyenler için ben yapacagimi bilirm !
göz kırpma göz kırpma göz kırpma

[IMG]http://www.devaoptik.8m.com/yaylalar.html[/IMG]

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son meccan tarafından, 19.01.2005 - 22:59 tarihinde.
Gönderen: 19.01.2005 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   meccan üyenin diger mesajlarini ara meccan üyenin Profiline bak meccan üyeye özel mesaj gönder meccan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Alıntı
Bir diger maruzatum þudur ki,ravda.net forumunda çok az Rizeli oldugu izlenimi gözleniyor.Rizelileri buraya yorum yazmaya da davet ediyorum.

Alıntı
Davete icabet etmeyenler için ben yapacagimi bilirm !

hemþo biraz geç oldu ama geldim sonunda.. Ne güzel yerler varmýþ rize'de haberimiz yokmuþ.. (en fazla samsun'a gidebildik. Rize'ye geçemedik ordan)bi nasip olupta gidemedik geldiðimiz topraklara... Ýnþallah gidecem yakýnda...sevinçli Güle Güle
Gönderen: 05.02.2005 - 11:15
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Ah rize yeþil rize
Ne çok çektirdin bizesevinçli

Bu sene kaç puan verdik Çaykur rizeye:(

Ama rizeden rýzamýzý aldýk. Kim tutar bizi.

Bu arada bende giresunluyum. Çok geldim rizeye. Ayder,fýrtýna vadisi, süper yerler.
Gönderen: 05.02.2005 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Çok Yazık!
28 Mesaj -
Hemþerim tevelli kardeþ,

Bizim uþaklarda pek cesaret yok desam yanliþ konuþmuþ olurum,ama nedendir bilinmez bu foruma üye olan bir sürü hemþerimiz var,hiç biri lütfedip bir iki satir yazi eklemiyorlar.
Onlara bir müddet daha mühlet (zaman) tanýyorum.Eðer yazmazlarsa hepsinin nick'inin listesini yapýp buraya sacaðým.Bakalým o zaman ne yapacaklar ?

göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son meccan tarafından, 05.02.2005 - 12:05 tarihinde.
Gönderen: 05.02.2005 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   meccan üyenin diger mesajlarini ara meccan üyenin Profiline bak meccan üyeye özel mesaj gönder meccan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Alıntı
Onlara bir müddet daha mühlet (zaman) tanýyorum.Eðer yazmazlarsa hepsinin nick'inin listesini yapýp buraya sacaðým.Bakalým o zaman ne yapacaklar ?

sevinçli kahkaha düsün

Fosaloðlu sende karadeniz uþaðýsýn hee.. sevinçli Azýcýk fýndýk gönderde biraz aðzýmýz tadý yerine gelsin...
sevinçli

Rizeden rýzanýzý da aldýnýz ama hala ikinci ligde sayýklýyorsunuzsevinçli Güle Güle
Gönderen: 05.02.2005 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Günaydin deyin !
28 Mesaj -
Arkadaþlar,

Eðer yakýnýnýzda ve çevrenizde Rize'liler varsa ve bu foruma üye ise,onlara enim selâmýmý söyleyin ve ardýdan da bir "GÜNAYDIN" deyin.
sıkıntılı

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son meccan tarafından, 15.03.2005 - 18:19 tarihinde.
Gönderen: 15.03.2005 - 18:18
birbenim su an offline birbenim  
Rize'liler varmudur aranızda daa
62 Mesaj -
o deniz öyle bi deniz ki aþkýmýn ta kendisi
öyle bi göz varmý karadenizin mavisi

benim sevdam ne denizdir ne da mavisidur
öyle bir kalp varki dünyada bir tanedur

sen git rize ye bul derdune deva
kader de olmazsa etme kenduni heba

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son birbenim tarafından, 24.12.2007 - 23:26 tarihinde.
Gönderen: 24.12.2007 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   birbenim üyenin diger mesajlarini ara birbenim üyenin Profiline bak birbenim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 734 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59207 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.