kaletra hydroxychloroquine kamagra stromectol colchicine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » YENI BIR ANTI VIRUS

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    YENI BIR ANTI VIRUS
440 Mesaj -
Diyarbakýr'da MAM adlý internet kafede virüslere karþý ilginç bir korunma yöntem geliþtirildi. Bilgisayarlara muska ve ayet yazýlý cevþen asan internet kafe sahibi Mehmet Iþýklý, virüslerden bu þekilde korunmaya çalýþýyor. Iþýklý, "Her yýl deðiþik zamanlarda virüs yayýlmaktadýr. Bu virüslere karþý deðiþik yazýlým firmalarýnýn programlarýný kullandýk, fakat hiç biri bunlara çözüm olmadý. Bence bu yazýlým þirketleri ya kasti 'olarak virüsleri kendileri çýkarýp bulaþtýrýyor ya da sýrf ürettikleri ürünler satýlsýn istiyor. Ben de son çare olarak cevþeni düþündüm. Bir haftadýr bilgisayarlarýmýza cevþen taktýk, henüz hiçbir virüsle de karþýlaþmadýk. Bence yazýlým þirketlerinin cevþene rakip olarak yeni programlar geliþtirmesi lazým" dedi.
Gönderen: 22.02.2004 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Fakiri  
Ne demisler !
Misafir
Gerçek manada "Bismillah" de denizde bile batmadan yürü...
Helâl Olsun!
Gönderen: 22.02.2004 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast PIRLANTA  
Konu icon   
Misafir
göz kırpma
Gönderen: 22.02.2004 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   Yukari
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
SA
440 Mesaj -
RABBIM RAZI OLSUN KARDESLER..
Gönderen: 23.02.2004 - 00:26
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
balik1 su an offline balik1  
ben bile yeni duydum!!!!!
68 Mesaj -
YasinYusuf kardeþ, ben Diyarbakýr 'dayým þuan. bu yazýyý yeni okuma fýrsatý buldum. Ýnan çok þaþýrdým. kaç yýldýr bu þehirdeyim böyle bir koruma yöntemi.... enterasan.
Ama bir yandan da memleketimin insanlarýndan bir manzara demeden de kendimi alamýyorum. kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 20.09.2004 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   balik1 üyenin diger mesajlarini ara balik1 üyenin Profiline bak balik1 üyeye özel mesaj gönder balik1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Ya

Benim pc besmele ile açýlýyor hala hack yapmaya çalýþýyorlar sevinçli

Bende cevþen kullanayým. Norton çöpe :D
Gönderen: 20.09.2004 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
440 Mesaj -
bacim ben kullaniyorum ve faydasini goruyorum
sevinçli sevinçli

Gönderen: 21.09.2004 - 14:38
2338 Mesaj -
Evet o zaman þöyle yapalým:

RAVDA ÇEVÞEN kampanyasý kuralým sevinçli

Herkes pc sini korusun sevinçli En çok ta benim ihtiyacým var sanýrým, yaw boþ kutudan ne istiyiler kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 21.09.2004 - 14:49
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
440 Mesaj -
neden olmassin sevinçli
gecen sene Konyadan mevlanayi ziyarete giderken
orda bir yasli ana satiyordu gumus kaplamali bir tane aldim benim pc ye
gayet iyi
norton antivirusu sildimsevinçli sevinçli sevinçli

Gönderen: 21.09.2004 - 14:57
2338 Mesaj -
Eyvallah göz kırpma
Gönderen: 21.09.2004 - 14:59
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Yaa Yasin Yusuf Abi, ciddimisiniz düsün düsün sevinçli
Ya ben su Viruslardan bir türlü kurtulamiyorum,kardesimle kavga edip duruyoruz, Viruslar bide aramizi aciyor bizim Kararsiz
Bende mi asam, Cevsenmimi bilgisayarima? Gerci Evdekiler benimle dalga gecerlerde ozaman, ama denemekde bir yarar var... telaşlı düsün

göz kırpma

Gönderen: 21.09.2004 - 17:45
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gocerli su an offline gocerli  
232 Mesaj -
Onunda kolayi vardir be gondereyim size bir okunmus yasin iyigelir pc nize nedersiniz haaaakahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 23.09.2004 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Ayy Allah Hayirinizi versin gocerli kardesim.
kahkaha kahkaha kahkaha Ya gercketen,ama bikdim su Víruslardan, PC ye virus giriyor, birseyler olmadigi zaman herkes Evde ne yaptin bu bilgisayara yine diye bana soruyorlar, sanki ben Davet ediyom Viruslari sıkıntılı
Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 23.09.2004 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 966 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62054 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.