budesonide dexamethasone generique kaletra ivermectine chloroquine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Huzur sokagi (Sule Yüksel Senler)

önceki konu   diğer konu
47 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Huzur sokagi (Sule Yüksel Senler)
1118 Mesaj -
Bu kitapta sevipte kavusamayan iki kisinin hayatini anlatiyor. Baskalariyla evlenip mutlulugu bulamayan iki insani anlatiyor. Yillar akip gittikten sonra kader onlari cocuklari sayesinde birlestiriyor, vakitleri az da olsa, sonunda kavusan iki insandan bahsediyor...
Gönderen: 13.02.2004 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esra_dk su an offline Esra_dk  
Konu icon    Bismillahirrahmanirrahim
50 Mesaj -
Gercekten mukemmel bir kitap, herkese tavsiye ederim.... göz kırpma
Gönderen: 13.02.2004 - 13:11
Bu Mesaji Bildir   Esra_dk üyenin diger mesajlarini ara Esra_dk üyenin Profiline bak Esra_dk üyeye özel mesaj gönder Esra_dk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Rukiye  
Misafir
evet, bendesevinçli super bi kitap!!!
Gönderen: 13.02.2004 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Konu icon   
Moderator

352 Mesaj -
bende okumustum, cok guzel bir kitap..!

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DeLiAsIk tarafından, 14.02.2004 - 00:57 tarihinde.
Gönderen: 14.02.2004 - 00:56
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hazanrengi su an offline hazanrengi  
selam ve dua ile...
608 Mesaj -
Çok ibret verici harika bir kitaptý.Unutamadýðým kitaplar arasýnda...herkese okumasýný tavsiye ederim....
Gönderen: 17.02.2004 - 02:17
Bu Mesaji Bildir   hazanrengi üyenin diger mesajlarini ara hazanrengi üyenin Profiline bak hazanrengi üyeye özel mesaj gönder hazanrengi üyeyi arkadas listeme ekle hazanrengi üyeyi ICQ listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Rabbim razi olsun Cumlemizi razi oldugu kullarindan eylesin.
Gönderen: 17.02.2004 - 09:27
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
RE:
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali karagul

Rabbim razi olsun Cumlemizi razi oldugu kullarindan eylesin.

Amin insallah. sevinçli
Gönderen: 17.02.2004 - 10:56
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah razi olsun
1071 Mesaj -
Ezberledigim kitap olmustu ablam sagolsun var olsun bu kitabi defalarca okumustu kitapin icerigini bize bile ezberletti:( sonra merak ettim ve buyuyunce kendimde okudum guzel bir kitap filmide cekilmisti. göz kırpma
Gönderen: 18.02.2004 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Allah razi olsun
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Emirdag

Ezberledigim kitap olmustu ablam sagolsun var olsun bu kitabi defalarca okumustu kitapin icerigini bize bile ezberletti:( sonra merak ettim ve buyuyunce kendimde okudum guzel bir kitap filmide cekilmisti. göz kırpma

Dogru Türkan Sorayla. Ama film güzel degil dogrusu. Bazi seyleri degistirmisler, kesmisler.ağlar
Gönderen: 18.02.2004 - 13:19
AskSairi su an offline AskSairi  
1376 Mesaj -
KIZ kardesim okuyor ..ve namaza baslamasina vesile oldu gibi.. vesselam ..
Gönderen: 18.02.2004 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   AskSairi üyenin diger mesajlarini ara AskSairi üyenin Profiline bak AskSairi üyeye özel mesaj gönder AskSairi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali AskSairi

KIZ kardesim okuyor ..ve namaza baslamasina vesile oldu gibi.. vesselam ..

Cok güzel. Insanin namaza baslamasi bazen bir rüya, bazen bir kitap bazende iyi bir arkadas lazim. sevinçli
Gönderen: 18.02.2004 - 14:36
Gast GuLSeMa  
s.a
Misafir
Valla o kitap hakkinda okadar cok duydumki. Okumayada gerek kalmadi. Aynen okumus gibi oldumsevinçli.
Gönderen: 18.02.2004 - 17:12
selametle su an offline selametle  
Konu icon    Düzceli Mehmet
259 Mesaj -
bu kitabida okuyun arkadaslar.Bir gencin tam manasi ile dogru yolu bulusunu ve ondan dahada ötesinde kendine nasip olan manevi mutlulugu anlatiyorki ne yüreginize nede gözyaslariniza hakim olabileceksiniz,emin olun!!
Gönderen: 19.02.2004 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   selametle üyenin diger mesajlarini ara selametle üyenin Profiline bak selametle üyeye özel mesaj gönder selametle üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiaRAVZA su an offline rabiaRAVZA  
selam ve dua ile...
52 Mesaj -
bu kitapta çok guzeldi. kitabý sanýrým 5 yýl önce okumuþtum hala her karesi aklýmda...
bu arada herkes Þule Yüksel Þenler için dua edebilir mi?çok aðýr hasta da
Allah acil þifalar versin...
Gönderen: 22.02.2004 - 00:08
Bu Mesaji Bildir   rabiaRAVZA üyenin diger mesajlarini ara rabiaRAVZA üyenin Profiline bak rabiaRAVZA üyeye özel mesaj gönder rabiaRAVZA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Sifalar Diliyorum
2338 Mesaj -
Allahtan Sule ablamiza yar ve yardimci olmasini temenni ediyor, bir an evvel sagligina kavusmasini diliyorum
Gönderen: 22.02.2004 - 00:20
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
329 Mesaj -
insanin bikmadan defalarca okuyabilecegi bir kitap.

Rabbim acil sifalar versin.
Gönderen: 26.02.2004 - 00:15
Bu Mesaji Bildir   AYCiCeK üyenin diger mesajlarini ara AYCiCeK üyenin Profiline bak AYCiCeK üyeye özel mesaj gönder AYCiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ROJHAT  
RE: Sifalar Diliyorum
Misafir
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Allahtan Sule ablamiza yar ve yardimci olmasini temenni ediyor, bir an evvel sagligina kavusmasini diliyorum

Amin rabbim yardimcisi olsun insallah rahatsiz olan kardesimiz en kisa zamanda sagligina kavusur hayirlisiyla
selamul aleykum
dua edin insallah
Gönderen: 26.02.2004 - 00:27
Gast eGelim (GoZCu)  
Misafir
telaşlı
Gönderen: 26.02.2004 - 17:57
RE:
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali eGelim (GoZCu)

telaşlı

Gene ne oldu kardesim sevinçli
Gönderen: 27.02.2004 - 14:37
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
Konu icon    slm
379 Mesaj -
Arkadaþlar gerçekten mükemmel bir kitap.Tavsiyelidir gerçekten...
Gönderen: 27.02.2004 - 19:29
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast SEYYIDINAMUHAMMET  
Konu icon    """""""""""""""
Misafir
ilk fýrsatta okumaya çalýþacaðým..
Gönderen: 27.02.2004 - 19:31
Gast selim-osman  
Misafir
bencede güzel bir kitapti huzur sokagi,ancak ben baska bir kitap,daha dogrusu kitaplar,mehmet erdoganin,kalem sirra dokundu-bir yagmurlu geceydi
Gönderen: 27.02.2004 - 22:26
Gast huzeyfe_  
s.a
Misafir
Evet güzel bir kitap bende iki sefer okudum sizlerede tavsiye ederim
Gönderen: 29.02.2004 - 00:34
*MuslumanGulu* su an offline *MuslumanGulu*  
32 Mesaj -
Gercektende cok guzel bir kitap benimde en cok etkilendigim kitaplarin icinde ve unutmadiklariminda tabiiigöz kırpma

Herkese tavsiye ederim gercekten cok guzel bir kitap..
Gönderen: 14.10.2004 - 02:03
Bu Mesaji Bildir   *MuslumanGulu* üyenin diger mesajlarini ara *MuslumanGulu* üyenin Profiline bak *MuslumanGulu* üyeye özel mesaj gönder *MuslumanGulu* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
bende bu kitab'a geçen ay baþlýyacaktým ama fýrsat olmadý... Bu yazýlarý okuyunca insanýn hemen kitabý okuma isteði daha da arttý. Ýnþallah en kýsa zamanda baþlarým..

Allah acil sialar versin Þule Ablamýza...:(ağlar
Gönderen: 16.10.2004 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ayzitbige su an offline Ayzitbige  
Konu icon    Huzur Sokagi!
247 Mesaj -
Ben bu tür romanlarin yerine ilmihallerin veya diger islami bilgiler iceren kitaplarin okunmasindan yanayim!
Bunlar cok klasik hikayeler bence!
Sanki cocuklara masal anlatir gibi! Fakir dürüst ve zengin simarik kiz!telaşlı telaşlı telaşlı
Daha sonra vazgecilmez son!
Bu tür romanlar insanlari amacindan ayri diyarlara götürür.
Zamanimizi daha güzel degerlendirmemiz gerekiyor!

Selametle!
Güle Güle
Gönderen: 17.10.2004 - 00:33
Bu Mesaji Bildir   Ayzitbige üyenin diger mesajlarini ara Ayzitbige üyenin Profiline bak Ayzitbige üyeye özel mesaj gönder Ayzitbige üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
Ayzitbige kardeþimiz çok önemli bir konuya parmak bastý..

Ýlk baþlarda Bu tür kitaplar (roman mahiyetinde) bir kesimi dini bir alana çekmek için güzel bir yöntemdir, ancak bazý kimseler vardýr ki, hayatlarýný hep roman üzerine uyarlarlar.. Zamanla hep ayný tarzý okumak kimseye bir fayda vermez.

Ýlim etaplar halinde geliþtirilmesi gereken þeydir. Yani baþta roman okunur, ve zamanla daha aðýr içerikli ve faydalý þeylere yönelmek kolay olur. Ama hep roman hep roman.. Zamanla sýkýcý olur.

Sanýrým ben son 6 senedir pek roman okumadým, artýk ne ilgimi çekiyor nede kafama göre bir roman bulabiliyorum. Vakit kaybý...

Baþlangýcý deðiþik oluyor ama içerik genellikle hep ayný.. Doruk noktasýnda ya kýz/erkek bir dönem kendini kaybedip tekrar doðru yola yöneliyor yahut.. tamamen zývanadan çýkýyor..

Çocuk eðlendirmek gibi birþey bence..
Gönderen: 17.10.2004 - 00:57
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Huzur Sokagi!
1376 Mesaj -
Allah c,c razi olsun Ayzitbige ve RuMeYSa kardesler
ben bizzat sadece bize nasil kiydinizi okudum ..yeterde artar bile vesselam
Gönderen: 17.10.2004 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   AskSairi üyenin diger mesajlarini ara AskSairi üyenin Profiline bak AskSairi üyeye özel mesaj gönder AskSairi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1118 Mesaj -
Düsüncelerinize saygi duyuyorum fakat zaman kaybi oldugunu zannetmiyorum...

Bu tür kitaplari okuyup ibret alan nice insanlar var...tavsiye üzerine mesela ve bu nedenle namaza baslayan kim bilir nice insanlar var...simdi bunu düsünürken nasil zaman kaybi diyebiliyoruz ki biz?

Bazen insanlar dindar ailede yetisip dogrulari hemen ögrenebiliyorlar. Bazende sonradan cevre sayesinde, bu tür kitaplar sayesinde dogruyu bulanlar oluyor o yüzden sizinle ayni fikirde olamicam arkadaslar sevinçli

Her neyse. Insanlar hayatinda kimbilir nice fuzuli isler yapiyordur. Fuzuli is, fuzuli söz, fuzuli fuzuli fuzuli... düsün düsün
Gönderen: 17.10.2004 - 04:02
1376 Mesaj -
S U E D A kardes sizede katilmamak mumkun degil
bence orta yolu bulmali , roman üstüne roman degilde
hem ondan hem bundan Ayzitbigenin dedigi gibi ilmihallerin veya diger islami bilgiler iceren kitaplarin okunmasindan yanayiz!

Zaman kaybi degipte Dini romanlari tümten kücük görmek bos is faydasiz demekte olmaz haklisiniz..

Gecende gördügüm bir romanda mesela bir cok ayet ve hadis vardi icinde bu hadis ve ayetlerin hangisi okumak bos is olsun zaman kaybi olsun ...

RABBIM CUMLEMIZE KIBIRLENMEDEN
HIKMET NEREDEN GELIRSE ALMAYI NASIP ETSIN
vesselam

Gönderen: 17.10.2004 - 12:21
2338 Mesaj -
Sevgili kardeþler

Vakit kaybý derken, hep roman okunmaz demek istiyorum. Yanlýþ anlaþýlmasýn. Ýbret almak için baþka þeylerde var. Bizimde vitrinlerimiz roman dolu. Ama önemli olan yenilenmektir.

Ýlim amaçlý þeyler okunsa daha iyi olduðunu savunanlardaným....

Kimse küçük görmüyor romanlarý, bu konuyu yanlýþ deðerlendirenlere sesleniyorum. Roman ilk etapta iyi ve güzel yöntemdir dedik!, ama zamanla etaplarýn ilme doðru kaymasý gerekir. Ýslami anlayýþ ilerledikçe, ve hala birileri roman okuyorsa iþte o zaman vakit kaybýdýr.

Romanlarý küçümseyenler zaten bir takým insanlarýn emeklerini hor görüyor demektir. Neticede roman da olsa insanlar yüreklerinden çýkan bir þeyleri paylaþýma açmýþ, küçümsendiði takdirde onlarýn yüreklerine hakaret etmiþ oluruz. Saygýyý yitirmeyelim.

Ve hala savunuyorum.

Ýlim geliþtirmek istiyorsak romanlara yapýþmayacaðýz. Baþta okumakta ibret ve güzellik vardýr..

Allah akýl fikir versin cümlemize..şaşkın
Gönderen: 17.10.2004 - 18:43
Ayzitbige su an offline Ayzitbige  
Romanlar!
247 Mesaj -
Ben romanlari kücük görmüyorum, roman okunmasinda demiyorum ama bu tür romanlar genelde klasik ve bilinen bir sonla biter yani asil amacindan disari cikar. Bazi insanlar vardirki bu tür romanlari göz önünde bulundurarak hayatlarini ona göre yorumlayip, uyuyorlar. Halbuki bir sürü ilmihaller ve islami bilgiler iceren kitaplar var.......
Biz müslümanlarin basinda mutlaka bir olay gececek ki biz o zaman iyiyi ve dogruyu anliyacagiz ve bu tür romanlardan cok cabuk etkileniyoruz! Islamiyete, namaza, basörtüsüne yönelten coookkkk kitaplar var!
Ama ben diyorum ki hikayeleri degil de gercekleri ögrenip, ders alalim. Kendimizi dogru yönde gelistirelim!
Ben sahsen Harun Yahya´nin kitaplarini cok seviyorum. Bir cok yabanci dilede cevriliyor kitaplari!

SELAMETLE!
Gönderen: 18.10.2004 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   Ayzitbige üyenin diger mesajlarini ara Ayzitbige üyenin Profiline bak Ayzitbige üyeye özel mesaj gönder Ayzitbige üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1118 Mesaj -
KITAP & DERGI

Bu kategoride kitaplarin tanitimi yapiliyor. Begenip begenmemek herkesin kendisine kalmis birsey. Lütfen konuyu dagitmayalim.

Bu durumda tavsiye vardir zorlama yoktur.

Gönderen: 18.10.2004 - 18:59
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon   
1113 Mesaj -
Allah razi olsun, Sueda kardesim, insa-Allah en yakin zamanda, Tavsiye ediginiz kitapi alip da okumak nasip olur... göz kırpma

Selametle... Güle Güle aşık

Gönderen: 18.10.2004 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_Nagihan_ su an offline _Nagihan_  
selam ve dua ile...
86 Mesaj -
Alıntı
Orijinali hazanrengi

Çok ibret verici harika bir kitaptý.Unutamadýðým kitaplar arasýnda...herkese okumasýný tavsiye ederim....

Gerçekten mükemmel bir kitaptý...Kesinlikle okuyun. Belki filmini izleyen olmuþtur(Türkan Þoray oynuyordu)..=>Birleþen yollar <=
Gönderen: 08.06.2005 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   _Nagihan_ üyenin diger mesajlarini ara _Nagihan_ üyenin Profiline bak _Nagihan_ üyeye özel mesaj gönder _Nagihan_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_Resul_ su an offline _Resul_  
627 Mesaj -
Gidip gidip ayný arabesk tiplerin romanlarýný okuyup sonra da "sonu hep ayný" diye þikayet etmek abes olabilir, olabilir deðil, abestir. kahkaha

Sizlere 2-3 kitap tavsiyem var hiçbirinin sonu bildiðiniz aþk/sevgi hikayeleri gibi bitmiyor;

1. Ve O Hiçbir Þey Demedi (Heinrich Böll) burada evli bir çiftin hikayesi söz konusu ama nasýl anlatýlýr bilemem, alýn okuyun...

2. Daðlar Delisi (Abdullah Ziya Kozanoðlu) bu romanda IV. Murad, Sultan Ýbrahim, Celali isyanlarý vb konular bir arka planda bir aþk hikayesi üzerinde o kadar güzel birleþtiriliyor ki, alýp okumanýz lazým...kahkaha

3. Kanser Koðuþu (Aleksandr Soljenitsin) burada da bir kanser koðuþundaki insanlar anlatýlýyor, arka fonda ise sevginin, sadakatin, umudun ne olduðu gibi kavramlar esas oðlan Kostoglotof kardeþim üzerinden sorgulanýyor genellikle... Alýn okuyun...

Bunlardan birini ya da hepsini okuyun, ondan sonra roman sanatýna çamur atýn (Popüler Türkçe romanlarý yazanlar embesilse sanatýn ne suçu var?) arkadaþlar... sevinçli Beðenirseniz daha roman söylerim... Ha bu arada Kanser Koðuþunda 1 cümlecik müstehcen bir sahne var, hafif müstehcen aslýnda, müstehcenliði tartýþýlýr, diðerlerinde böyle bir durum yok... Siz bilirsiniz artýk...
Gönderen: 08.06.2005 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   _Resul_ üyenin diger mesajlarini ara _Resul_ üyenin Profiline bak _Resul_ üyeye özel mesaj gönder _Resul_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
medinegülü su an offline medinegülü  
s.a
26 Mesaj -
ben kitabin orta sayfalarina geldim suan
güzel bir kitap
ismi gibi insana huzur veriyor
sonunu cok merak ediyorum,meraklan okuyorum
nasil birlesecekler diye
kitabi okuyup kardesime anlatiyorum
oda merak edip kac gündür kitabin son sayfalrini okumaya basladi
herkese tavsiye ederim...
Gönderen: 25.03.2006 - 23:49
Bu Mesaji Bildir   medinegülü üyenin diger mesajlarini ara medinegülü üyenin Profiline bak medinegülü üyeye özel mesaj gönder medinegülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilkhuzun su an offline ilkhuzun  
72 Mesaj -
ILMIHALLER VE ISLAMI BILGILERDE MUHAKKAK OKUNMASI GEREK FSKST HUZUR SOKAGIDA VAZGECILEMIYECEK BIR KITAP. BEN ISLAMIYETE ILK ILGI DUYMAYA BASLADIGIM SIRALARDA ILK OKUDUGUM KITAP BIZE NASIL KIYDINIZ IDI COK GUZELDI.ARDINDAN BIRCOK ROMAN OKUDUM AYRILIK BENIMLE KALDI NE OLUR IHANET ETME VE DAHA BIRSURU KITAP. ONCE NAMAZA BASLADIM VE HUZURSOKAGINI OKUDUKTAN SONRA KAPANDIM.ISLAMIYETE YENI ISINAN KISILERE SIDDETLE TAVSIYE EDECEGIM KITAPLARDIR. BAZI KONULAR AGIR GELEBILIR. BOYLE YAYINLARDAN BASLANMASI EN GUZELI.COK ANLASILIR VE SURUKLEYICI.SABAH NAMAZINA NASIL KALKILIRDA COK GUZEL TAVSIYE EDERIM.
Gönderen: 26.03.2006 - 00:07
Bu Mesaji Bildir   ilkhuzun üyenin diger mesajlarini ara ilkhuzun üyenin Profiline bak ilkhuzun üyeye özel mesaj gönder ilkhuzun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EFRAIL69 su an offline EFRAIL69  
Roman ve Iman
33 Mesaj -
Degerli arkadaslar 'Huzur Sokagi'adli roman uzerine yaptiginiz yorumlari buyuk bir zevkle okudum..çogunuzun yorumuna katildigim halde bazi yorumlara sadece saygi duymakla yetindim..Ben de elimden geldigi kadar okumaya calisan ve CEMIL MERIC gibi bir 10.000 ciltlik bir kutuphane olusturma yolunda birkardesiniz olarak romanlarin kilasik olmasi veya turk filmlerine benzetilmesine karsiyim..Malumunuz uzere okuma orani diger milletlere oranla ulkemizde cok dusuk..Avrupada saatle ifade edilen bu oran ulkemizde 2 dk gibi komik rakamlara dusuyo..O yuzden klasikte olsa okumak okumak okumak diyorum..Samimiyetime inanirsaniz lisede okudugum (a.gunbay yildiz) veya (e.senlikoglu)veya (sule yuksel senler) romanlari sayesinde ben dahil sayisiz arkadasimin hidayetine vesile oldugunu gordum...Ama bu hep roman okunacak demek degil tabiki bu belkide 1. basamak..fikir kitaplari,dini ogretici kitaplar....Unutmadan OKUMAK DUNYAYI KESFETMEKTIR....INSANLAR DUNYAYI KITAPLAR INSANLARI DEGISTIRIRLER...Soylenecek konusulacak cok sey var aslinda bu konuda ama baska zaman insaallah....HEPINIZI HEPIMIZI YARATANA EMANET EDIYORUM..selam ve dua ile
Gönderen: 26.03.2006 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   EFRAIL69 üyenin diger mesajlarini ara EFRAIL69 üyenin Profiline bak EFRAIL69 üyeye özel mesaj gönder EFRAIL69 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Saltan su an offline Saltan  
12 Mesaj -
ilk okuduðum ve hayatýmý büsbütün allak bullak eden bir kitap..
yani sana mý kalmýþ saltan kitap hediye edipte O kýzýn kapanmasýna vesile olmak..
2 gecede bitirmiþtim
harika bir kitaptý
gençlik iþtee
Gönderen: 17.04.2006 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   Saltan üyenin diger mesajlarini ara Saltan üyenin Profiline bak Saltan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nesrin86 su an offline nesrin86  
1 Mesaj
Super bir kitap
Gönderen: 27.04.2006 - 00:17
Bu Mesaji Bildir   nesrin86 üyenin diger mesajlarini ara nesrin86 üyenin Profiline bak nesrin86 üyeye özel mesaj gönder nesrin86 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
evet bencede super bi kitap hele duzceli mehmet gozyaslarina dayanabilenler okusun hala aklimda o kitap superdi yaa
Gönderen: 27.04.2006 - 00:35
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlAt_ÖzLeMi90 su an offline VuSlAt_ÖzLeMi90  
Selamun Aleykum
6 Mesaj
Bence mükemmel bir kitap herkese tavsiye ederim islam a dönüþü en iyi anlatan kitaplardan biri....
Gönderen: 28.04.2006 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   VuSlAt_ÖzLeMi90 üyenin diger mesajlarini ara VuSlAt_ÖzLeMi90 üyenin Profiline bak VuSlAt_ÖzLeMi90 üyeye özel mesaj gönder VuSlAt_ÖzLeMi90 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aymen su an offline aymen  
Konu icon    kitap okuyalim kardesler
18 Mesaj -
gercekten herkesin dedigi gibi cok güzel bir kitap.ben aglayarak okudum o kitabi.haddim degil ama bir kac kitap tavsiye edecegim.
-Halit Ertugrul hocanin kitaplari cok güzel,mutlaka alin okuyunben hocanin kitaplarini okuduktan sonra cok güzel degisiklikler yasadim.
kendinizi gelistirmek icin MUHAMMED BOZDAG,i okuyun.bir cok seye güzel aciklamalar yapmis,tavsiye ederim
Gönderen: 30.04.2006 - 11:02
Bu Mesaji Bildir   aymen üyenin diger mesajlarini ara aymen üyenin Profiline bak aymen üyeye özel mesaj gönder aymen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sunida su an offline sunida  
Konu icon   
7 Mesaj
Huzur Sokaðý gerçekten her gencin okumasý gereken muhteþem bir kitap.Herkese tavsiye ederimsevinçli
Gönderen: 15.06.2006 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   sunida üyenin diger mesajlarini ara sunida üyenin Profiline bak sunida üyeye özel mesaj gönder sunida üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 783 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), &thorn;ip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61386 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.