ivermectin generique stromectol kaletra budesonide kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Reklam Senaryolarımı Çalan Çalana!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Reklam Senaryolarımı Çalan Çalana!

43 Mesaj -

En Son On: 11.03.2012 - 15:37
Cinsiyeti: Erkek 
REKLAM SENARYOLARIMI ÇALAN ÇALANA!

REKLAM YAZARI -ŞAİR HASAN SANCAK REKLAMLARININ ÇALINMASINI ENGELLEYEMİYOR!

REKLAM SENARYOLARIMI ÇALAN ÇALANA!
LÜTFEN BU YAZIMI FACEBOOK'TA YAYINLAYINIZ!

ALAÇAM HABER MERKEZİ

Yukarıdaki Yazıyı Google’ye Koyarak Haberimi Okuyunuz!

VESTEL DE İKİ REKLAMIMI BİRDEN KOPYALADI!

2009 YILINDAN İTİBAREN VESTEL İLE ANLAŞAN
GÜZEL SANATLAR SAATCHİ&SAATCHİ REKLAM AJANSI
2010 SENESİNDE,DÜNYADA SADECE ŞAHSIMA AİT OLAN
NOTER ONAYLI ‘RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOMU,
İZİN ALMADAN DÜNYA VE TÜRKİYE’DEKİ ULUSAL TELEVİZYONLARIN REKLAM KUŞAKLARINDA OYNATMIŞTIR.

NOTER ONAYLI ‘RÜYA ‘MIN EN ÖNEMLİ KISMINI REKLAMA DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜR.BAŞKA BİR ISITICI REKLAM SENARYOMUN AYNISINI KOPYALAMIŞTIR. VESTEL KOMBİ REKLAM FİLMİ OLARAK ŞU ANDA ULUSAL TELEVİZYONLARIN REKLAM KUŞAKLARINDA GÖSTERİLMEKTEDİR.

REKLAM SENARYOLARIMI İZİN ALMADAN KOPYALAYAN
GÜZEL SANATLAR SAATCHİ&SAATCHİ REKLAM AJANSI’NI VE
MAİLİME CEVAP VERMEYEN VESTEL’İ PROTESTO EDİYORUM.

HASAN SANCAK 26 SENEDİR BASININ İÇİNDEDİR!

Saygıdeğer Okuyucu,
Bu haberimi daha iyi anlayabilmeniz için konu hakkındaki reklam senaryolarının resimlerini görmeniz gerekir.Reklam senaryoları ve resimleri karşılaştırdığınız zaman aynı olduğunu göreceksiniz.
Konu hakkında her türlü soruya açığım.Haberimi bütün ulusal haber ajansları flaş haber olarak dünyaya duyurdular.Televizyonlar,korkularına haber yapamıyorlar.Şimd,ye kadar sesimi duyuracak hür,bağımsız ve onurlu bir televizyon bulamadım.Siz var diyorsanız,o televizyonları ve sahiplerini tanımak isterim.Davanda haklı olmak yetmiyor.Bir de gücün olması gerekir.Türkiye’de gücü olanlar BİLİRKİŞİ HEYETİNİ susturmaktadırlar.650 forum sitesine üye oldum.Genellikle haberimi kullanan forum sitelerindeki kötü yorumlara cevap vermek için üye olmayı sürdürüyorum.Size söylenmesini istemediğiniz sözleri, lütfen başkalarına söylemeyiniz.İnsanları tanımak artık çok basittir.Google’ye ismini yazarsanız, kim olduğunu görürüsünüz!Aşağıdaki başlıklar bana aittir.

COCA COLA FACEBOOK SAYFAMI DA KAPATTIRDI!

Hasan Sancak İle İlgili Aramalar

Hasan Sancak Hayatı

Hasan Sancak Şiir

Güzel Hasan Sancak

Hasan Sancak Şiiri

Öğretmen Hasan Sancak

Hasan Sancak Kimdir

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Ekleme Tarihi: 08.07.2011 - 16:42
Bu mesajı bildir   HASAN SANCAK üyenin diğer mesajları HASAN SANCAK`in Profili HASAN SANCAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 538 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52785 saniyede açıldı