stromectol hydroxychloroquine generique colchicine generique luvox ivermectin cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Noter Onaylı 'Rüya' Tescillidir.Kesinlikle Kullanılamaz!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Noter Onaylı 'Rüya' Tescillidir.Kesinlikle Kullanılamaz!

43 Mesaj -

En Son On: 11.03.2012 - 15:37
Cinsiyeti: Erkek 
Noter Onaylı 'Rüya' Tescillidir.Kesinlikle Kullanılamaz!

HABERİM - 'ALAÇAM HABER MERKEZİ’NDEDİR.
http://www.alacamhabermerkezi.blogcu.com

(TIKLANMIYORSA, LİNKİ ADRES ÇUBUĞUNA KOPYALAYIP, ENTER TUŞUNA BASINIZ.)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
26 SENEDİR BASININ İÇİNDEYİM.KENDİ ÖZ YURDUMDA BU HABERİMİ YAPACAK HÜR,BAĞIMSIZ VE ONURLU BİR TELEVİZYON BULAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUM.
BAŞTA HABER KANALLARI OLMAK ÜZERE ONLARCA SEFER KENDİLERİNE ULAŞTIM.COCA COLA'DAN REKLAM ALAMAM KORKUSUNA BİZİM ANLI ŞANLI TELEVİZYONLARIMIZ HABER YAPMAKTAN KORKMAKTADIRLAR.

SAYGIDEĞER OKUYUCU VE BASIN MENSUBU ARKADAŞIM,
2006 yılından itibaren Samsun 3.Asliye Hukuk Mahkemesinde Coca Cola ile mahkememiz devam etmektedir.Ankara Sınai Haklar Mahkemesi Bilirkişiye gönderilen dosya, BİLİRKİŞİ HEYETİNİN OBJEKTİF OLMAMASINDAN DOLAYI,aleyhime sonuçlanmıştır.İtiraz dilekçemizi yazdık.Konu ile ilgili haberim çok uzundur.BİLİRKİŞİ RAPORU ve onlara verdiğim cevapları haber sitemde bilginize sunuyorum.Bu kadar taraflı bir Bilirkişi Raporunu kabul etmemiz mümkün değildir.Konu ile ilgili her türlü soruya açığım.Bu işin peşini bırakmam mümkün değildir.Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Yazım çok uzundur.Vaktiniz oldukça yavaş yavaş okuyunuz.BİLİRKİŞİ RAPORU ve verilen cevapları en ince ayrıntısına kadar yazdım.COLA,bütün televizyonları susturdu.FACEBOOK sayfamı bile kapattırdı.BU YAZIMI OKUYANLAR,lütfen yazımı FACEBOOK sayfasına taşısınlar.Çalışmalarınızda başarılar diler saygı ve sevgilerimi sunarım.
SAYGILARIMLA.

Bilirkişi olarak atanabilecekler
Madde 64 –
(5) Listelere kaydedilen bilirkişiler, il adlî yargı adalet komisyonu huzurunda "Görevimi adalete bağlı kalarak, bilim ve fenne uygun olarak, tarafsızlıkla yerine getireceğime namusum ve vicdanım üzerine yemin ederim." sözlerini tekrarlayarak yemin ederler. Bu bilirkişilere görevlendirildikleri her işte yeniden yemin verilmez.
(6) Listelerde yer almamış bilirkişiler, görevlendirildiklerinde kendilerini atamış olan merci huzurunda yukarıdaki fıkrada öngörülen biçimde yemin ederler. Yeminin yapıldığına ilişkin tutanak hâkim veya Cumhuriyet savcısı, zabıt kâtibi ve bilirkişi tarafından imzalanır.
(7) Engel bulunan hâllerde yemin yazılı olarak verilebilir ve metni dosyaya konulur. Ancak bu hâle ilişkin gerekçenin kararda gösterilmesi zorunludur.

Ben de bir BİLİRKİŞİ YEMİNİ hazırladım.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bize vermiş olduğu yetkiye dayanarak,İKİ RÜYA REKLAM SENARYOSU nun karşılaştırılmasını hiç bir baskı altında kalmadan,çıkar gözetmeden, tarafsız ve objektif bir şekilde yapacağımıza,yanlış ve taraflı bir bir rapor hazırlarsak,her türlü cezai ve maddi müeyyideyi kabul ettiğimizi bildiririz.BİLİRKİŞİ RAPORU nu doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmayarak yapacağımıza, namus ve şerefimiz üzerine yemin ederiz.

COCA COLA RÜYA REKLAMI'NI SEYREDİNİZ!..
http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHDGB

(TIKLANMIYORSA, LİNKİ ADRES ÇUBUĞUNA KOPYALAYIP, ENTER TUŞUNA BASINIZ.)

COCA COLA RÜYA REKLAMI'NIN KONUSU
İKİ ARKADAŞTAN BİRİSİ KENDİ ARKADAŞINI RÜYADA GÖRMEKTEDİR.ARKADAŞI YATAKTA YATMAKTADIR.UYUMAKTADIR.UYANMAKTADIR.YATAKTAN DOĞRULMAKTADIR.YATAKTAN KALKMAKTADIR. YÜRÜMEKTEDİR.BUZDOLABININ KAPAĞINI AÇARAK,İÇİNDE İÇECEK ARAMAKTADIR.BUZDOLABI BOŞTUR.BU SEFER RÜYA GÖREN KİŞİ ARKADAŞINI DEVREDEN ÇIKARTARAK,RÜYAYA KENDİSİ DAHİL OLMAKTADIR.BUZDOLABININ İÇİNDE, RÜYASINDA, COCA COLA İÇECEĞİNİ HAYAL ETMEKTEDİR. BULAMAYINCA, YÜRÜYEREK MARKET ARAMAKTADIR.
MARKET SAHİBİ,DÜNYADA SADECE BİR TANE COCA COLA İÇECEĞİNİN KALDIĞINI ANLATMAKTADIR.HERKES BU ŞİŞENİN PEŞİNE KOŞMAKTADIR.RÜYA GÖREN UYKUSUNDAN UYANMAKTADIR.SON KALAN ŞİŞE ARKADAŞININ ELİNDEDİR.ONA İÇMESİ İÇİN UZATIR.

Dünyadaki İlk Gerçek 'Rüya' Gıda Işınlama Reklamı Bana Aittir!..
Dünya ve Türkiye’de En Çok Reklâm Senaryosu Kopyalanan Kişiyim.

GERÇEK 'RÜYA' GIDA IŞINLAMA REKLÂMI
NOTER ONAYLI 'RÜYA'
ÂLEMDE İLK VE TEK
DÜNYADA EŞİ VE BENZERİ YOK
BU 'RÜYA' NOTER ONAYLIDIR.

BU YAZININ TAMAMI ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ REKLÂM YAZARI EĞITİMCİ-GAZETECİ HASAN SANCAK'A AİTTİR. DÜZENLEME ŞEKLİNDE İFADE TESBİT TUTANAĞI
İki bin yılı Aralık ayının birinci günüdür. 1.12.2000 Aşağıda mühür ve imzası bulunan, ben Bafra 2. Noterliği NİLGÜN KURT Çakırmahmut İş hanı Kat:1 Bafra adresindeki dairemde görev yaparken, yanıma gelen ve gösterdiği Alaçam nüfusundanYENİLEME nedeni ile verilen 22.08.1989 gün ve V01-985727 numaralı fotoğraflı nüfus cüzdanı kimliğine göre Samsun ili Alaçam ilçesi Yeni cami Mah. Nüfusunda 008,5 cilt 16 sayfa 290-7 kütükte kayıtlı olup, baba isminin Yakup, anne isminin Emine olduğu ve 1956 tarihinde doğduğu anlaşılan ve hâlen Yeni cami Mah Alaçam adresinde oturduğunu ve okuryazar olduğunu söyleyen HASAN SANCAK Düzenleme şeklinde bir ifade TESBİT TUTANAĞI tanzimini istedi. Kendisini yukarıda yazılı hüviyet ile tanıdığım gibi, bu işi yapma yeteneğinin bulunduğunu ve okuryazar olduğunu gördüm. Bunun üzerine şu suretle söze başladı.
ÖNEMLİ NOT:
AŞAĞIDA ANLATILAN 'RÜYA' YAZISI HİÇBİR BİLGİSAYAR-İNTERNET-BUZDOLABI-SÜPER MARKET VB. ŞİRKETİ TARAFINDAN TAMAMI YA DA BİR BÖLÜMÜ SAHİBİNDEN İZİN ALINMADAN TELEVİZYON, RADYODA... REKLÂM HÂLİNE GETİRİLEREK SESLENDİRİLEMEZ, OYNANAMAZ, OYNATILAMAZ VE YAYINLANAMAZ.
'RÜYA'MDA GÖRDÜĞÜM DÜŞ
KONU: 'Rüya'mda karnımın zil çaldığını fark ederek uyandım. Saat gece 03.00'dı. Yataktan kalkarak mutfağa gittim. Buzdolabının kapağını açtım. İçerisinde yiyecek aradım. Ne yazık ki buzdolabında ve evde yiyecek namına hiçbir şeyin olmadığını gördüm. Açlıktan ayakta duracak dermanım kalmamıştı. Su ile karın doyurulmaz diyordum, birden aklıma misafir odasındaki bilgisayarım geldi. Hemen misafir odasına koştum. Bilgisayarımı açtım. Bilgisayar faresini elime alarak, İnternet'e geçtim. Büyük bir market aramaya başladım. Uzun uğraşlardan sonra karşıma İnternet'te büyük bir süper market çıktı. Reyonlarda ne yoktu ki, tavuk, peynir, zeytin, sucuk, pastırma... Canımın çektiği hangi yiyecekler varsa, farenin imlecini o yiyeceklerin üzerine teker teker getirerek, bir bir tıkladım. Her tıkladığım yiyecek benim buzdolabına üstten dolmaya başladı. Buzdolabını süper marketten ağzına kadar doldurdum. Sevincimden havalara zıplıyordum. Kendi kendime bolluk ne güzel şey diyordum. Birden aklıma bu yiyeceklerin parasını vermediğim geldi. Doldurduğum o yiyeceklerin hesabını yapmaya başladım. Ortaya çıkan toplam rakamın maaşımı kat kat aştığını gördüm Hanımın seslenmesiyle tatlı düşten uyandığım zaman durmadan elimin ağzıma gittiğini, sanki o yiyecekleri yiyor gibi bir hâl aldığını gördüm... Yazılan bu tutanak okunması için kendisine verildi. Okudu. Yazılanların hakiki arzuları olduğunun bildirilmesi üzerine altı tarafımızdan imzalandı ve mühürlendi.
1 ARALIK 2000
İki bin yılı Aralık ayının birinci günü
T.C.
BAFRA İKİNCİ NOTERİ
NİLGÜN KURT
RESMİ MÜHÜR VE İMZA
ASLININ AYNIDIR
NO:1 6 8 6 2
1 ARALIK 2000

COCA COLA RÜYA REKLAMI'NIN İLK BAŞLANGICI

İKİ ARKADAŞTAN BİRİSİ KENDİ ARKADAŞINI RÜYADA GÖRMEKTEDİR.ARKADAŞI YATAKTA YATMAKTADIR. UYUMAKTADIR.UYANMAKTADIR.YATAKTAN DOĞRULMAKTADIR.YATAKTAN KALKMAKTADIR. YÜRÜMEKTEDİR.BUZDOLABININ KAPAĞINI AÇARAK,İÇİNDE İÇECEK ARAMAKTADIR.

BU DA BENİM 'RÜYA'MIN BAŞLANGICI

KONU: 'Rüya'mda karnımın zil çaldığını fark ederek uyandım. Saat gece 03.00'dı. Yataktan kalkarak mutfağa gittim. Buzdolabının kapağını açtım. İçerisinde yiyecek aradım.

COCA COLA RÜYA REKLAMI'NDA MARKET ARAMA BÖLÜMÜ
...BUZDOLABI BOŞTUR.BU SEFER RÜYA GÖREN KİŞİ ARKADAŞINI DEVREDEN ÇIKARTARAK,RÜYAYA KENDİSİ DAHİL OLMAKTADIR.BUZDOLABININ İÇİNDE, RÜYASINDA, COCA COLA İÇECEĞİNİ HAYAL ETMEKTEDİR. BULAMAYINCA, YÜRÜYEREK MARKET ARAMAKTADIR.

BU DA BENİM 'RÜYA'MDA MARKET ARAMA BÖLÜMÜ

...Hemen misafir odasına koştum. Bilgisayarımı açtım. Bilgisayar faresini elime alarak, İnternet'e geçtim. Büyük bir market aramaya başladım.
BUZDOLABINDA İÇECEK VE YİYECEK BULUNMAMASI DOLAYISIYLA İKİ RÜYA REKLAM SENARYOSUNDA DA DÜKKAN YA DA MARKET ARANMAKTADIR.BU BÖLÜM DE BİLİRKİŞİ HEYETİNİN RAPORUNDA NİÇİN YOKTUR? BUHAR OLUP UÇMUŞTUR.BUNLARI GÖRMEMEZLİKTEN GELEN BİLİRKİŞİ HEYETİNİN SAMİMİ OLDUKLARINA İNANMIYORUM. KİMSEYİ DE İNANDIRAMAZLAR.
LÜTFEN BİLİRKİŞİ RAPORU VE ONLARA VERİLEN CEVAPLARI İYİCE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM.

Olayın akışı iki rüya reklam senaryosunda  şöyledir.

Rüya görmektedirler.
Uykudan uyanmaktadırlar.
Yataktan  kalkılarak, yürünmektedirler.
Açlık ve susuzluk ihtiyaçları vardır.
Bunun  için buzdolabı kapağı açılarak, yiyecek ve içecek aramaktadırlar.
Yiyecek ve içecek bulamamışlardır.
Yiyecek  ve içecek bulmak için ikisi de market aramaktadır.
İkisi  de uykularından uyanmaktadırlar.
Olayın başlangıç ve bitişi budur.
Yukarıda anlatılanların hiçbiri Bilirkişi raporunda bulunmamaktadır.

COCA COLA,FACEBOOK SAYFAMI DA KAPATTIRDI.
LÜTFEN BU YAZIMI FACEBOOK SAYFASINA TAŞIYINIZ!

NOT ,BU HABERİMİ KULLANAN HER FORUM SİTESİNE ÜYE OLACAĞIM.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Ekleme Tarihi: 24.04.2011 - 10:44
Bu mesajı bildir   HASAN SANCAK üyenin diğer mesajları HASAN SANCAK`in Profili HASAN SANCAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 542 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54362 saniyede açıldı