generique kaletra generique kaletra dexamethasone ivermektine lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » libyada olanlar bu günmü oluyor zannediyorsunuz.......

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
libyada olanlar bu günmü oluyor zannediyorsunuz.......

655 Mesaj -

En Son On: 10.10.2014 - 15:55
Cinsiyeti: ----- 
aslında konu başlığında anlatmak istediğim orta doğu ve büyük israilin kurulması için gerekli adımlar olduğunu
bir çoğumuz bilyoruz ama malasef yapılacak bir şeyde kalmıyor gibi

çünkü bir türlü uyanamadık ve hala uymaya devam ediyoruz madem konu insanlıksa bosnada niçin
bu kadar acilen karar verilipde müdahale edilmedi şu anda israil orta doğuda hiç bu kadar yalnız kalmamıştı

ve hiç bu kadar işlediği insanlık şuçları dolayısıyla dışlanmamıştı siyonisler rollerini iyi oynuyorlar
ve gündemi tunus mısır ve libya üzerinden düşürmeyide başardılar ama ne yazıkki yine müslüman kanı dökerek

bizler konuşurken onlar icraat yapıyorlar bizse onların yaptılarını tartışmakla kalmıyor birde fikirler üretiyoruz

şu anda yapıldığı gibi niçin müslüman bir ülke veya ülkeler bu konuları hep avrupa ya bırakırlar

şu acizliğe bakarmısınız insan haklarını avrupadan ders olarak alacağız nerdeyse neden
bizim onlara özentimizdenmi yoksa onların bizim ahlakı yapılarımızı kendilerinkiymiş gibi
göstermesindenmi aramıza soktukları nifak tohumları ne yazıkki büyümüş ve artık dal budak sarmıştır

bu gün müslüman müslümanı ayırt etmekte yok aleviydi yok sünniydi yol caferiydi [[ vesayri ]]
oysa müslüman tek ümmet değilmidir bir allaha bir peygambere inanmıyormu o halde bu ayrımcılık
neden niçin sünnete ve kurana sarılmıyoruz niçin içimizdeki hainleri tesbit edemiyoruz

tek nedeni okumuyoruz ve kulaktan dolmalarla dinimizi yaşamaya çalışıyoruz

ben müslümanın deyipde oruc tutmayanamı
ben müslümanım deyipde namaz kılmayanamı
ben müslümanım deyipde haram ve faizleri helal göstermek isteyenemi
ben müslümanın deyipde cinselliğ ön planda tutanamı
ben müslümanın ama allahla kulun arasına niye giyorsunuz diyenlerimi
ben müslümanın ve ilahiyat faküldesi dekanıyım diye zırvalayanlarmı
ben müslümanım ama sorsan 32 farzı bilmeyenemi
vesayri vesayri çoğaltmak mümnkün ama şimdi sorsam diyorum
kiminle ve neyle uyutulmadıkki bize öyle bir aşı yapılmışki göz kapaklarımızı açamıyoruz

ve bu aşının adı nifak tohumları vurundunmu bir şey hissetmez hiç bir şeyi umursamazsın
yalnızca ve yalnızca dünyalık peşinde koşar lüks yaşamayı islam sanırsın

geçmişe bi bakın fitre ve zekatları başka müslüman ülkelere yollayan bir müslüman toplumu
ve şu gün onu almak için fakirin hakına şuursuzca tecavüz eden bir toplum

onun için diyorumki gelin tek ümmet olma yolunda bir adım atalım ve bu nifak tohumları aşısını vurunmaktan vaz geçelim bir olalım birlik olalım ve ne olur allahın ipine sım sıkı sarılalım

resulullahın s.a.v.efendimizin sünneti seniyesine göre yaşantımızı yeniden bir gözden geçirelim

sabırla okuduğunuz için allah c.c.hepinzden razı olsun

selam ve saygılar

bu arada her türlü eleştiriyede açık olduğumu bildireyim
Ekleme Tarihi: 20.03.2011 - 23:13
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 
Elinize Saglik Te$ekkürler kardesim
Müslüman olmak yetmez yasamak gerek.
Ekleme Tarihi: 23.03.2011 - 18:32
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 418 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
geeflowx (39), ayseDK91 (33), umit09 (53), zehra25 (44), akutisarizar (47), merca (45), Melek_87 (37), Ehl-i Sunnet (42), lider42 (48), Mukim (55), Gizem_Perdesi (37), gök_börü (46), vuslat94 (37), srf (42), m_emin (51), mustafa508 (37), EBRAR-NESIBE (44), ahmerium (50), c gul (40), asumansule (38), adalý (51), recep_ (38), YanaYana (36), Selime (38), AllahuAkbar (40), esses (31), faruksabri (35), sevde8838 (36), süleyman555 (41), Seheryildizi (33), pech45 (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51867 saniyede açıldı