lopinavir ritonavir ivermektin generique kaletra lopinavir ritonavir generique colchicine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ÖNERİLERİNİZ » Çalışabileceğim Reklam Ajansları ve Şirketler Arıyorum.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Çalışabileceğim Reklam Ajansları ve Şirketler Arıyorum.

43 Mesaj -

En Son On: 11.03.2012 - 15:37
Cinsiyeti: Erkek 
Çalışabileceğim Reklam Ajansları ve Şirketler Arıyorum.

Dünya ve Türkiye’de en çok reklam senaryosu kopyalanan kişiyim.
Şirket ve firmalar için 50 tanesi noter onaylı 1000 (Bin) taneden fazla, A’dan Z’ ye,hiç kimsenin aklına gelmeyen çok ilginç reklâm senaryolarım bulunmaktadır.İlk reklam senaryoları kitabıma desteklerinizi bekliyorum.RÜYAMDA REKLAM GÖRDÜM.Kitabım gerçek kabuslarım, rüyalarım, seçenekli reklamlardan oluşmaktadır. İddia ediyorum!Bu kitabımın basımı olduğu zaman ulusal televizyonlarda gösterilen reklam senaryolarının şekli değişecektir…

Şiir Kitaplarıma Desteklerinizi Bekliyorum!

ÇIKAN ŞİİR KİTAPLARIM:(O' DUR) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ATATÜRK ŞİİRLERİ (2000)
ONLAR ANALARIMIZ -ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ (2003)
BENİM ANNEM MELEKTİ ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ ('2005)
Şiir kitaplarımdır.5O taneden fazla şiir kitabımla,5000 tane şiirim bulunmaktadır.Şiir kitaplarıma desteklerinizi bekliyorum. Milli kültüre destek olanların iç ve dış karton kapaklarında,renkli olarak, faturası kesilerek, en güzel şekilde tanıtımı yapılacaktır. Belediye başkanlarının yaptığı icraatlar şiirleştirilir. İl ve ilçelerin en güzel şekilde şiirle tanıtımı yapılır.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Ekleme Tarihi: 06.02.2011 - 18:28
Bu mesajı bildir   HASAN SANCAK üyenin diğer mesajları HASAN SANCAK`in Profili HASAN SANCAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 501 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52976 saniyede açıldı