fluvoxamine chloroquine budesonide lopinavir ritonavir kaletra cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » İsveçce dilin de din düşmanı site...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
İsveçce dilin de din düşmanı site...

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 

İsveçce dilin de din düşmanı site...
Bu dinsiz siteyi haklayabilecekten şimdiden ALLAH razı olsun diyoruz
Lütfen devam gönderin

Postama gelen -e mail'e göre;
"Geçen günlerde internette gezinirken igrenc bir siteye rastladim bu site yüce peygamberimize ülkemize devlet büyüklerimize kisacasi bizim deger olarak kutsal olarak addettigimiz deger ve yargilarimiza saldirida bulunuyor ve üstelik bunu google sitesi üzerinden yapiyorbu konuyu yetkililere daha önce bildirdim lakin tek basima olunca kimse pek cevap verme geregini duymuyor bende google daki hesabimi kullanarak google adsensedeki webmasterlar bölümüne kisa bir yazi göndermistimbu konuya destek veren erdem ve Schurzenjager rumuzlu webmaster arkadaslari kutluyorumbu siteye giren sizlerden istedigim bu konu hakkindaki duyarliliginizi göstermenizdir erdem arkadasim yazmis oldugu cevabi aynen buraya ekliyorum lütfen sizlerde gerekli linklere tiklayarak sikayetlerinizi dile getirin ki bu ahlaksiz insanlar bu ortamlardan silinip gidip yok olsunlardestekleyen tün insanlara cani gönülden tesekkür ederim."

yazan :audici

ErDeM “http://MUHAMMEDbilder.blogspot.com/2...-om-ISLAM.html bu site nasil oluyorda kapatilmiyor?” sorusuna yanıt gönderdi:
Merhaba arkadaşlar
audici arkadaşımın önerdiği blogspotun içerisinde hem ISLAMiyeti ve hemde Ülkemizi rencide eden resimler bulunmaktadır. Bunun googleye yazılmasıyla kaldırılacağını sanmıyorum.
Ancak bunun yayından kaldırılması bizlerin gayretleriyle olacaktır.
Yapılacak işlemleri aşağıda açıklıyorum. Bunları ben yaptım uygun görürseniz sizlerinde yapmasını rica edeceğim.
1-Aşağıdaki linke girerek en üstteki yazılardan kötüye kullanım bildir i tıklanarak gereğinin yapılması
http://MUHAMMEDbilder.blogspot.com/2...-om-ISLAM.html
2-Bu blogspottaki resimler picasaweb’ten bağlantı yapıldığından picasaweb’te googlenin bir ürünü olması hesabıyla bunun da kötüye kullanıldığını birdirmemiz gerekiyor. Link aşağıdadır. Buraya da tıklayarak sağ tarafta bulunan Kötüye kullanım bildir yazısını tıklayarak açılan menüde korunan bir gruba nefret içeriyor u işaretleyip altına kısa gerekçesi yazılarak gönder denilmesi gerekiyor.
http://picasaweb.google.com/omarkalb...sphemyInISLAM#
3-Yine aşağıdaki linki tıklayarak açılan sayfadaki Bilgi İhbar Formu’nun " müstehcenlik" kategorisini pencereden açarak aşağıdaki yere ihbarda bulunacağımız blogspotun url sini yazmak suretiylediğer boş olan yerleri de doldurarak göndermemiz gerekiyor.
Bilgi ihbar formu linki:
http://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.html?subject=5

Saygı ve sevgilerimle
Alıntı ve yorumsuz.

Ekleme Tarihi: 25.02.2010 - 23:51
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Afaki su an offline Afaki  

224 Mesaj -

En Son On: 18.03.2010 - 02:18
Cinsiyeti: Erkek 
duyarliligina ve emegine saglik muhtazaf kardes

yaptik sikayetlerimizi vesselam

lakin, verilen ilk linkdeki görüntüler cok uygunsuz gibi geldi bana...!

Selam ve Dua ile
Ekleme Tarihi: 07.03.2010 - 00:29
Bu mesajı bildir   Afaki üyenin diğer mesajları Afaki`in Profili Afaki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 806 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.03793 saniyede açıldı