ivermektine ivermectin generique colchicine generique rhinocortkamagra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Kimsesiz Bir Çocuğun Kalbinden Tüm Kimsesiz Kalplere

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Kimsesiz Bir Çocuğun Kalbinden Tüm Kimsesiz Kalplere

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 
Kimsesiz Bir Çocuğun Kalbinden Tüm Kimsesiz Kalplere.......
BİR MAHKUMA MEKTUP.

Babacığım, canım babacığım, inan seni çok özledim.
Şu an ne halde olduğunu düşünmek çıldırtıyor beni.
Seni çok seviyorum babacığım.
Sen gittin gideli seni yaşar oldum kendi bedenimde.
Ben değiştim
babacığım, senin sevdiğin şeyleri daha çok seviyorum artık.
Hani hep
”yap” dediklerin vardıya onları artık yapıyorum babacığım.
“Keşke”
diyorum bazen, keşke önceden de yapsaydım ”yap” dediklerini.
Sen haklıymışsın babacığım, babalar çocuğunun kötülüğünü hiç istemezmiş. Yapmamı istediğin şeyler de bu yüzdenmiş. Seni bir kez daha anladım babacığım yaptığım her hatanın sonunda anladığım gibi yine yanımda olsan da benden bir şeyler yapmamı istesen.
İnan artık hiç beklemem, sana hiç karşı gelmem, hiç itiraz etmem babacığım. Hatalara düşmeden önce yaparım ”yap” dediklerini ve bir kez daha anlarım seni,değerini,aslında seni ne kadar sevdiğimi.
...Sofrada senin yerin,minderin...,
er şeyer vermiyorum babacığım...
,çatalın, kaşığın,bardağın, senin tabağın...,
er şeyer kullandırtmıyorum...,
yatağında evin her köşesinde senin kokun var
babacığım...
,içime çekiyorum kokunu, seni, içime çekiyorum sana olan
sevgimi aynaya baktığım zaman seni görüyorum babacığım, kendimi
değil seni. Resmine her baktığımda biraz daha kemiriyor özlemin yüreğimi, resminle yatıyorum babacığım yani her gece özlemin biraz
daha kemiriyor yüreğimi.
Geceye, gece demiyorum artık babacığım, gecelerim sabah olmuyor
artık güneş sen gittiğinde batmıştı, artık doğmuyor, aydınlık bizim eve artık uğramıyor babacığım.
Sabahları beni tatlı uykumdan uyandıran kuş
cıvıltıları artık bu evden duyulmuyor,geceleri üstümü kimsecikler
örtmüyor, akşamları sen gelmeden yemek yiyoruz artık, seni
beklemeden babacığım ayakkabıları düzeltirken senin ayakkabılarını arıyor gözlerim, ama bulamıyorum, ödevlerimi yapmadığım zaman
kimse uyarmıyor artık beni, televizyon izlerken kimse bana saati hatırlatmıyor babacığım, televizyon izlemek zevk vermiyor artık bana çünkü saati hatırlatacak kimsem yok sen yoksun, karnemi gösterecek
kimsem yok babacığım, ders çalışmak artık zevk vermiyor çünkü sen
yoksun yanımda, beni takdir edecek kimsem yok babacığım.
Ceketine, gömleğine sarılıyorum, her gün ağlıyorum, er şeyleri seni
arıyorum babacığım senin aldığın ayakkabıları ayağımdan hiç çıkartmıyorum şöyle bir baktım da aslında ne kadar da güzellermiş babacığım hatırlıyor musun ilk aldığında beğenmemiştim onları, bir
köşeye atmıştım dün sana ait er şeyer ararken buldum onları sana ait
her şey buldum aslında senin zevkini buldum babacığım bugün ne
yaptım biliyor musun babacığım sofrada senin yerine oturdum senin minderine...Senin kaşığınla karıştırdım demli çayımı, senin içtiğin gibi demli ve bir şekerli, senin çatalınla yedim, senin en sevdiğin yemekleri, senin tabağında yedim babacığım, senin gibi kahve içtim senin
bardağında, sanki seni içime çektim babacığım gerçi sen içmemi
istemezdin ama dedim ya seni yaşıyorum kendi bedenimde babacığım
ve senin yatağında yattım bu gece, sanki seninle yattım sen kokuyor
yatağın, yorganın, yastığın...,
er şey sen kokuyor buralarda babacığım
sen gittin gideli.
Sen Mahkumsun Babacığım,
Sen Toprağa Ben İse Sana Mahkumum.
Ben senin elbiselerine sarılıyorum sen ise bembeyaz kefenine tabi o da çürümediyse...
Toprak sarılıyor babacığım şimdi sana, ben ise senin hayaline ama
bir türlü dokunamıyorum hayaline, bir türlü dokunamıyorum sana oysa
sana sarılmayı o kadar özledim ki babacığım. Ama gidersin diye korkuyorum işte yine beni bırakıp gidersin diye. Toprak örtüyor şimdi senin üstünü, senin yorganın ise benim üstümü, mezar taşı var senin
başında, benim başımda ise sen varsın hala, babam sen. Sensizliğin
verdiği ızdırabın akıttığı gözyaşlarımda gizlisin sen
Senin Hapishanen İse Toprak, Babam, Toprak...................
ALINTI

Ekleme Tarihi: 10.10.2009 - 23:23
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  

611 Mesaj -

En Son On: 09.07.2010 - 14:12
Cinsiyeti: ----- 
Yürek acisi. Hangi duygularla yazilmis, kim bilir. Kimsesizlerinde vardir bir kimsesi. Allah kuluna kafidir.
Rabbul alemin dertlerimize derman olsun.
Ekleme Tarihi: 01.02.2010 - 18:23
Bu mesajı bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diğer mesajları _ESaDuLLaH_`in Profili _ESaDuLLaH_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 822 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.04900 saniyede açıldı