generique colchicine chloroquine lopinavir ritonavir stromectol generique stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Vay Tayyip Ağa Vay...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Vay Tayyip Ağa Vay...

169 Mesaj -

En Son On: 06.08.2009 - 20:33
Cinsiyeti: Erkek 

1994 Yerel Seçimleri sonrasında İstanbul’u Refah Partisi kazandığı zaman hıncını alamayan medyanın Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan’ı hedef alan manşetleri idi bunlar. Lise yıllarımızın kızgınlıkla okuduğumuz ve “bu kadar da olmaz” dedirten asparagas iftiraları idi.

Tayyip bey’in bu iftiralara verdiği cevapları da hatırlıyorum. “Üsküdar’da ruhsatsız bir bina, Sultanbeylide bir küçük arsa ve bir araba ile bir şirketin hissesi.” Bu kadardı. İşte bizim başkanımız böyle olmalı idi. Başkanlık konutuna bile taşınmamıştı. 27 Mart 1994’den önce nasıl yaşıyorsa öyle yaşamaya devam eden bir başkanımız vardı. “Adil Düzen” vaat eden bizler için bu olaylar bir sinema filmi gibi izlediğimiz zaman bizi mest eden şeylerdi. Bir aktör rolünü çok güzel oynuyordu. Ve bir süreç hızla harmanlanıyordu.

Peki ya şimdi?
Şimdi Üsküdar sırtlarında tanesi 1 milyon dolar eden 5 villası var Sayın Başbakan’ın. Villa haberi doğru çünkü başbakan “vilları bazı mülklerimizi sattık da aldık” diyor. Eğer fiyatları doğru ise 7.5 milyon TL yapıyor. 165 kğ altın eder bu. Erbakan Hoca’nın 148 kğ altın kıymetinde olan ve siyaset yaptığı dönem de artmayan bilakis azalan tüm serveti karşısında Tayyip bey’in sadece villalarının ederi dudak uçuklatıyor.

Başbakan’ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan 4 milyon dolar değerindeki Safran-I isimli bir gemiye ve şirket hisselerine sahip. Büyük kız Esra “Başbakan’da Hz. Ebubekir tabiatı var” diyen Milli Gazete eski yazarı Sadık Albayrak’ın oğlu Berat Albayrak'la evli. Berat Albayrak genç yaşına rağmen Çalık Holding'te genel müdür. Sabah ve Atv'yi alan Turkuvaz Matbaacılık şirketinin yönetim kurulu üyesi. Yine Ahmet Çalık'ın yönetim kurulu başkanlığında Cetel Telekom İletişim'de de yönetim kurulu üyesi. Diğer oğul Bilal Erdoğan ise bir altın firmasına ortak.

MÜSİAD Eski Başkanı Erol Yarar’a kulak verelim şimdide. Erol Bey “Bir lokma bir hırka felsefesine inanmıyorum” diyor. MÜSİAD ilk kongresini 5 yıldızlı bir otelde yapınca ‘ne işimiz var burada’ diyen işadamları şimdi kendilerini “asıl burjuva” olarak tanımlıyorlar. Kendilerini burjuva diye tanımlayan yeni tüccar tipi hızla geliştikçe değerler de aşınmaya başlıyor. Bu tüccar tipi siyasetçi olmaya heves edince veya siyasete müdahil olmaya başlayınca da maneviyatçı siyasetin yerini muhafazakâr demokrasi alıyor.

Demokrasiyi mi muhafaza edecekler yoksa kârlarını mı muhafaza edecekler bilemiyorum. Ama şurası bir gerçek ki bir yandan “ben asıl burjuvayım” diye söylenen yeni tüccar tipi var oldukça diğer yanda geceliği 7.500 Dolara Antalya’da tatil yapan Sayın Başbakan gibi siyasetçiler artmaya devam ettikçe “Müslüman duyarlılığının” pörsümesi kaçınılmazdır. Bilmem siz de farkında mısınız? Bu örnekler arttıkça “başarısızlığın İslamileştirilmesi” projesi Müslümanların pörsütülmesi yoluyla başarılı oluyor korkusuna kapılıyorum. Ne dersiniz?
Ekleme Tarihi: 31.07.2009 - 18:22
Bu mesajı bildir   YENISAFAK üyenin diğer mesajları YENISAFAK`in Profili YENISAFAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
bal tutan parmagini yalar

gömlegi cikarttilar ya
gerisi (onlara göre) normaldir artik..!

ama milletten ses cikmadigina göre
demekki herkes memnun..!
Ekleme Tarihi: 01.08.2009 - 03:20
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YENISAFAK su an offline YENISAFAK  

169 Mesaj -

En Son On: 06.08.2009 - 20:33
elbette bu kadar oy alan bir partiye birsey denmez.Bazen yakinanlar oluyor arkadas ve dost cevreden oh olsun diyorum.Kiziyorlar, ya niye kiziyorsunuz bunlar gokten zenbille inmediki siz getirdiniz deyil mi ama..sevinçli
Ekleme Tarihi: 01.08.2009 - 20:54
Bu mesajı bildir   YENISAFAK üyenin diğer mesajları YENISAFAK`in Profili YENISAFAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zübeyr b avvam su an offline zübeyr b avvam  
RE:

205 Mesaj -

En Son On: 26.03.2012 - 22:02
neyi düşünüyorum biliyormusun kardeşim,,,
tayyip ile alıp veremediğin ne?
o kadar özeniyorsan sende ol aynı şekilde
istedin de yapmadılar mı
istedinizde vermediler mi?
veya
istediğiniz kadar mı vermediler ....

Bu mesaj 1 kez ve en son zübeyr b avvam tarafından 09.08.2009 - 18:38 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.08.2009 - 18:36
Bu mesajı bildir   zübeyr b avvam üyenin diğer mesajları zübeyr b avvam`in Profili zübeyr b avvam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 581 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55814 saniyede açıldı