kaletra generique colchicine generique rhinocortfluvoxamine generique rhinocortcordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » BANA ACIMA YARDIM ET KELİMESİ NE İFADE EDER

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
BANA ACIMA YARDIM ET KELİMESİ NE İFADE EDER

655 Mesaj -

En Son On: 10.10.2014 - 15:55
Cinsiyeti: ----- 
BEN MÜSADE EDERSENİZ BU KELİMENİN NE ANLAM TAŞIDIĞINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM BEN COCUKKEN BU YAZIYI BİR ÇİCEKCİ DÜKKANINDA DEFALARCA ORDAN GELİP GEÇERKEN OKUR AMA BİR ANLAM VEREMEZDİM VE ŞÖYLE DÜNÜNÜRDÜM ZATEN ACIMAKLA YARDIM ETMEK AYNI DEYİLMİ DERDİM AMA SONRA ANLAMAYA BAŞLADIM BENCE BİRİNE ACIMAK ONUN SORUNLARINI HALLETMEZ AMA YARDIM ETMEK ÇOK ŞEYİ HALLEDER ONUN İÇİN ACIMAK YERİNE MÜMKÜNSE YARDIM ETMEK DAHA İYİ GİBİ YARDIM DEMEK İLLA MADDİYAT DA DEYİL TABİKİ ÖRNEĞİN BİR HAMAL DÜŞÜNÜN YÜKÜN ALTINA GİRMİŞ GİDİYOR O YÜKE OMUZ VERMEKMİ FAYDALI YOKSA ACIMAKMI ACIMANIZ O HAMALIN YÜKÜNÜ NE KADAR HAFİFLETİR ONUN İÇİN DİYORUM Kİ BANA ACIMA YARDIM ET KELİMESİ COK ŞEYİ İFADE EDİYOR KADEŞLERİM BİZLERDE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ACIMAK YERİNE YARDIMI DÜŞÜNELİM DİYORUM BU BİR HAMAL OLABİLR BİR YAŞLI OLABİLİR BİR AMA OLABİLİR ÖZÜRLÜ OLABİLİR YANİ ÖRNEKLERİ ÇOĞALTMAK MÜMKÜN EN İYİSİ BİZ ACIMAYALIM YARDIM EDELİM BU KONU HAKINDA DÜŞÜNCESİ OLAN KARDEŞLERİMİNDE KATILMASINI İSTİYORUM SELAM VE SAYGILAR
Ekleme Tarihi: 29.07.2009 - 23:07
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
cevabiniza katiliyorum

her kim olursa olsun
yatdim edebiliyorsa etsin
ama acimasin

acirsan acinacak hale gelirsin

Ekleme Tarihi: 02.08.2009 - 04:57
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
RE:

1090 Mesaj -

En Son On: 05.04.2013 - 17:17
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı DAi

cevabiniza katiliyorum

her kim olursa olsun
yatdim edebiliyorsa etsin
ama acimasin

acirsan acinacak hale gelirsin

aynen göz kırpma
Ekleme Tarihi: 02.08.2009 - 21:56
Bu mesajı bildir   sevdaa1 üyenin diğer mesajları sevdaa1`in Profili sevdaa1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 18:14
bu konuya uyacak bi çin atasözü var:

bana balık verme, balık tutmayı öğret..

bilmem anlatabildim mi? sevinçli
Ekleme Tarihi: 03.08.2009 - 15:03
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  
RE:

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı rahil

bu konuya uyacak bi çin atasözü var:

bana balık verme, balık tutmayı öğret..

bilmem anlatabildim mi? sevinçli

(kusura bakma kardesim.. bu aralar cin kelimesini duyunca bi haller oluyo bana)

hele sen baligi al önce de
av isini sonra hallederiz göz kırpma
Ekleme Tarihi: 04.08.2009 - 02:52
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 18:14
afedersin Dai kardeşim.. işin o tarafını düşünemedim.. af ile..

Fakat sana balık alırsam acımış olurum sevinçli o yüzden en iyisi sana bi olta alıp yardım etmek sevinçli

Peygamber efendimizden de bu konuya uyar mı bilmiyorum ama bi hadis paylaşayım sizlerle..

” Birinizin ipini alip daga giderek odun toplamasi, satip yemesi ve sadaka vermesi,insanlardan istemesinden elbette hayirlidir. ” ( Hadis-i Serif, Muttefekun aleyh ; Sahih-i Buhari ve Muslim )

sadaka dilenip kendimizi acındırmak yerine, kendimize yardım etmemiz daha önemli öncelikle..

konuyla alakası var mı bilmem ama paylaşayım dedim sevinçli
Ekleme Tarihi: 04.08.2009 - 13:29
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 460 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57366 saniyede açıldı