generique kaletra ivermektine fluvoxamine generique kaletra generique kaletra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » *** NAMAZ PLATFORMU *** » bayanların yardımına ihtiyacım var

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
bayanların yardımına ihtiyacım var

24 Mesaj -

En Son On: 25.05.2012 - 00:01
Cinsiyeti: ----- 
öncelikle s.a
bu siteye üye olduğumdan beri msj lara çok cevap yazamasamda her akşam mtlaka okurum ve beni bir çok konuda bilgilendiren arkadaşlarımdan Allah razı olsun,ben 2 sene önce ramazan ayında kur an öğrenmeyi kafama koymuştum ama birtürlü olmamıştı rabbim öyle bir fırsat çıkardıki karşıma kur an öğrenmeye başladım ve ilk günde epey ilerlediğimi söylüyor öğreten arkadaşım mutllluğumu paylaşmak istedim sanki yeniden okumayı öğreniyo gibi hissediyorum içimde öle bi heyecan var ki.. sizden istediğim bana öğreten arkadaşıma bir başörtüsü hediye etmek istiyorum ipek takıyor hep ve koyu renkler önerdiğiniz bir marka var mı
Ekleme Tarihi: 05.07.2009 - 22:51
Bu mesajı bildir   özden üyenin diğer mesajları özden`in Profili özden Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_LaL_ su an offline _LaL_  

838 Mesaj -

En Son On: 18.12.2010 - 00:47
ne mutlu kardeşim ne kadar güzel..
Rabbim ilminizi arttırsın, içinizdeki bu aşk ve isteği daim etsin..

benim tavsiyem arkadaşınızın takabileceği ve sizin de hoşunuza gidecek bir model almanızdır.
siz beğendikten sonra markası çok önemli değildir ve burada marka belirtmek belki hoş olmayabilir..

selametle...

Ekleme Tarihi: 05.07.2009 - 23:08
Bu mesajı bildir   _LaL_ üyenin diğer mesajları _LaL_`in Profili _LaL_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
özden su an offline özden  

24 Mesaj -

En Son On: 25.05.2012 - 00:01
doğru kardeşim ben onu düşünemedim sağolasın amin inşallah Rabbim devam ettirsin
Ekleme Tarihi: 05.07.2009 - 23:16
Bu mesajı bildir   özden üyenin diğer mesajları özden`in Profili özden Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ReYYaN su an offline ReYYaN  

288 Mesaj -

En Son On: 16.02.2010 - 20:24
vealeykum selam..

Hosgeldiniz.
Mesajinizi okuyunca kendi heyecanimi hatirladim..
okuyor, okuyor kitabi alt üst ediyordum.. o mutluluk hicbirseye benzemez ve böylelikle bir kac güne belki hafta kalmaz tamamen sökmüs olursunuz insallah.

Cok ince fikirlisiniz, lema arkadasimizinda belirttigi gibi önemli olan SIZIN begenmis olmanizdir.. Markanin hic önemi yok.. Markalara takilirsak takintilarimiz cok olur..
Cam sakizi coban armagani olacak belki ama arkadasinizin hayatinda alacagi en manali, anlamli hediyesi olacaktir, umarim göz kırpma
yolunuzuda muvasffakiyetler temenni ederim.

Ekleme Tarihi: 05.07.2009 - 23:17
Bu mesajı bildir   ReYYaN üyenin diğer mesajları ReYYaN`in Profili ReYYaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 554 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52061 saniyede açıldı