chloroquine lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir fluvoxamine generique luvox detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » DİĞER DİNİ KONULAR » muhtazaf abi

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Ekleyen
muhtazaf abi

183 Mesaj -

En Son On: 01.10.2010 - 08:51
Cinsiyeti: Bayan 
selamın aleyküm abi benim size bi sorum olacak müsade buyurursanız sizin sorulara cevaplarınız çok anlaşılır oluyor okuyonca çok daha rahat anliyebiliyorum benim sorum şu abim müzük aletleri çalmak günahmıdır yada değilse bile bi sakınsası varmıdır mesela benim bildiğim saz ve zurna çalmak haram diyorlar gerçekte öyle birşey varmıdır yada varsa bunlar hangileridir benim kafamı karıştıran şu ilahileri bile bi çok müzik aleti kulanark okuyorlar tabi saz varmı bunların içinde net olarak bilmiyorum ama vardır muhakak benim saz ve kavala çok merakım var ama bu konudan dolayı ögrenmeye cesaret edemiyorum çünkü emin değilim abi varsa bu konuda bilginiz yazarsanız çok memnun olurum. bide abi benim bi kaç özel sorum var burda soramiyorum çunku insanlar arasında ayrımcılık vede haksızlık olur diye düşüniyorum aslında sorulması bilinmesi gereken konular ama bazı toplulukları rahatsız etmeye yer verebilir. ben özel mesaj yazmak istiyorum bu konuyu sorabileceğim bilgisi olan kardeşlerime ama yazamiyorum nasıl yazabilirim beni yönlendirebilirmisin.ALLAHA EMANET OLUN
Ekleme Tarihi: 15.06.2009 - 09:43
Bu mesajı bildir   su_mavisi üyenin diğer mesajları su_mavisi`in Profili su_mavisi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 muhtazaf abi
su_mavisi 15.06.2009 - 09:43
 muhtazaf abi
SaYaCGIN 15.06.2009 - 12:12
 muhtazaf abi
su_mavisi 15.06.2009 - 13:16
 muhtazaf abi
Muhtazaf 16.06.2009 - 02:22
 Müzik Helal Mi Haram Mı
su_mavisi 16.06.2009 - 09:05

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 781 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54426 saniyede açıldı