ivermectine generique luvox kaletra generique colchicine generique rhinocortfludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » --Selam Sana Ey Gül-i Rana

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
--Selam Sana Ey Gül-i Rana

20 Mesaj -

En Son On: 03.05.2013 - 17:12
Cinsiyeti: Erkek 

Selam Sana Ey Gül-i Rana ! Gul Peygamberim,

Ummetin Sana selam gonderince, ALLAH (c.c)`in melekleri bu selami alir Sana iletirlermis, oyle ise:

Es-selamu aleyke Ya RasulALLAH
Es-selamu aleyke Ya HabibALLAH
Es-selamu aleyke Ya NebiyALLAH
Selam Sana Ey Gul-i Rana !

Ya RasulALLAH,

Suan elimde tuttugum kalem dahi hal-i ruhuyetimi Sana izah etmekten aciz kaliyor. Ve Sana yazdigim her kelimeyi kelim olarak degilde ruhumdan gelen bir duygu yuku olarak kelimelere yansitiyorum. Neye, nerden ve nasil basliyacagimi bilmeden, bir sehre ilk defa tesrif eden bir insan gibi, ben de hangi duygu selinde bogulacagimi bilmeden baslamak istiyorum acizane.

Ya habibALLAH,

Gonlumun Gulu, ruhumun huzur kaynagi, guzide insan, rahmet Peygamberim!
Gullere bakipta hayran olmamak olmaz, guller kokusunu da o guzelligini de Senden almistir. Kimbilir Senin cemaline bakanlar ne kadar meftun oldular Sana. Hani Ebu Cehil Sana Ya MUHAMMED ne kadar cirkinsin demisti. Sen de sukut etmistin, Sen biliyordun ki herkes kalbinin guzelligi kadar guzelligi gorebilirdi. Ve derken Ebu Bekir (ra), sadik dostun gelmisti de Sana hayran hayran bakip, ve can-i gonulden Ya RasulALLAH ne kadar guzelsin demisti.

Sana Ebu Bekir(ra) gozuyle bakmayi ne kadar yeglerdim. Ben de Yesil Kubbeni seyrediyorum resimlerde. Ne kadar Ebu Bekir (ra) misali hayranlikla bakmayi beceremesemde, Senin icin kalbimin en derinliklerinde Sana ozlemim ve sevgim var. Ya RasulALLAH, ne zaman dunya hayati beni cok mutlu ediyor ven ne zaman benim canimi acitiyor, o an odama kosuyor ve Senin Yesil Kubbeni bakarak agliyorum. Sanki Sen yanimdaymissin gibi Seninle konusuyor ve mutlulugu, da huznu de Seninle yasiyorum. Masuk asksiz olmaz Ya HabibALLAH. Yuregimdeki yanan gizli bir korsun ve insaALLAH hep oyle kalacaksin.

Ey Gonuller Sultani, Ask ikliminin en Guzel Sevdasi,

Kalbimiz aciyor buralarda. Seni Sensiz yasamak zor geliyor bizlere. Senin yolunda gidenlerden yuz ceviriyor bir coklari. İSLAM garip baslamisti, suanda boynu bukuk devam ediyor ya RasulALLAH. Bu kadar guzel bir dini guzel yasayamayan bizlere, darbe ustune darbe indiriliyor. ALLAH c.c.`a kasem olsun ki, bizler birseylerin farkina varma noktasindayiz Ya RasulALLAH. Indirilen darbeler artik gozumuzu acmamiza vesile oldu biiznillah. Bu kalpler Hak`kin ve Senin askini yasadikca İSLAM bayragida gonullerde ve bu kainatta hep dalgalanacak insaALLAH.

Ya RasulALLAH, yurekler Senin ozlemine bogulmus, Senin Sancaginin altinda bulusacagimiz gunu bekliyoruz.
Ne kadar gunahkar olsakta, Seni cok seviyoruz, ve sairin diliyle Seni Seven Senin gibi olmali bunun da idrakindeyiz acizane.

Duygularimi dahi anlatmaktan aciz kaldigim suanlarda mektubuma son veriyorum. Ben isterdim ki Ya RasulALLAH, Sana yazdigim her mektubun altina gozyaslarimla imzami atabilseydim. Fakat

O beklenen gunde sefaatinden bizleri mahrum eyleme Sevgili Peygamberim

Ve tekrardan

Es-selamu aleyke Ya RasulALLAH
Es-selamu aleyke Ya HabibALLAH
Es-selamu aleyke Ya NebiyALLAH
Selam Sana Ey Gul- Rana !

Ekleme Tarihi: 02.06.2009 - 13:09
Bu mesajı bildir   M-talha üyenin diğer mesajları M-talha`in Profili M-talha Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sibel381 su an offline sibel381  

50 Mesaj -

En Son On: 17.01.2010 - 20:06
Cinsiyeti: Bayan 
duygularımıza tercuman oldunuz...
Ekleme Tarihi: 02.06.2009 - 13:29
Bu mesajı bildir   sibel381 üyenin diğer mesajları sibel381`in Profili sibel381 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 12.09.2010 - 23:07
Cinsiyeti: Erkek 

emegine yüregine saglik
Ekleme Tarihi: 03.06.2009 - 22:31
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 806 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.09985 saniyede açıldı