generique colchicine generique colchicine kaletra lopinavir ritonavir generique luvox oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » SEN GİTTİN YA!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SEN GİTTİN YA!

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 
SEN GİTTİN YA!
Güneşin ışığında üşüdüm. Sevdamın denizinde boğuldum.Sağır oldum, dilsiz oldum, kör oldum. Sen gittin ya. Aydınlığın ortasında karanlıktım. Zamanın içinde zamansızdım. Havadaki yağmur damlaları gibi ansızdım. Sen gittin ya. Ateşten çıkan alev gibi yalnızdım. Aşkın yanında sevdasızdım. Hayallerin sofrasında geleceğe açtım. Sen gittin ya.
Sen gittin ya;
Semalar gidişine ağladı, bulutlar yokluğuna yas tuttu. Güneş tebessümünü unuttu. Sen gittin ya. Denizde dalgalar durdu. Yıldızlar geceyi unuttu. Güller açmadı, seni aradı. Sen gittin ya. Çöller susuzluğuna susuzluk kattı. Ağaçlar özleminle sarardı, soldu. Bıraktığın izlere gözyaşları kum oldu. Sen gittin ya. Yapraklar özlemine yaşardi. Fidanlar devrildi. Okyanuslar kurudu. Hayat yoruldu. Pınarlar kan oldu. Sen gittin ya.
Bilirim gelmeyişini;
Bilirim nedeni taşlaşan biziz, bizim kalplerimiz. Bir türlü seni hatırlayamayışımızdır. Habeşi gibilerin bir daha gelmeyişidir. Necaşilerin olmayışıdır. Bilirim gelmeyişini, unutmamızdır. Etrafımızdakiler açlıktan uyuyamazken tok uyumamızdır. Şükretmenin paylaşmak olduğunu bilmeyişimizdir. Komşusu aç iken uyumayan bir Peygamberin ümmeti olduğumuzu unutmamızdır. Çizdiğin yolda gidemeyişimizdir. Ağlatmışlığımızdır. Katranla çevrilmiş yüreklerimizin açılmayışıdır. Hala açlıktan ölen varsa şimdi bilirim gelmeyişini. Sevdana yar olamadık. Bedrin aslanlarını göremedik. Göremedik seni, alemlere rahmet indireni. İsyanlara karşı bizleri helak etmeyeni göremedik. Bilirim gelmeyişini. Gelmeyişinin nedenini.
Ey her saniye yağıp da farkında olmadığımız rahmet yağmuru. Ey her derde çare bulan derman deryası. Ey ümmetlerin, özlemlerin, sevdaların, gözyaşların sahibi. Ey alemlerin, asırların, diyarların sultanı. Şaşırmışların rehberi, ümmetlerin peygamberi çok geç olmadan bağışla bizleri.
ALINTI
Ekleme Tarihi: 19.02.2009 - 00:28
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
(K A Y R A) su an offline (K A Y R A)  

74 Mesaj -

En Son On: 01.03.2009 - 09:11
Cinsiyeti: ----- 
Yapraklar özlemine yaşardi.
Fidanlar devrildi. Okyanuslar kurudu.
Hayat yoruldu. Pınarlar kan oldu.
Sen gittin ya.

Elinize Saglik
Ekleme Tarihi: 19.02.2009 - 09:42
Bu mesajı bildir   (K A Y R A) üyenin diğer mesajları (K A Y R A)`in Profili (K A Y R A) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  

1504 Mesaj -

En Son On: 07.08.2009 - 22:12
Cinsiyeti: Bayan 
Ey her saniye yağıp da farkında olmadığımız rahmet yağmuru. Ey her derde çare bulan derman deryası. Ey ümmetlerin, özlemlerin, sevdaların, gözyaşların sahibi. Ey alemlerin, asırların, diyarların sultanı. Şaşırmışların rehberi, ümmetlerin peygamberi çok geç olmadan bağışla bizleri.
çok güzel sevinçli gül
Ekleme Tarihi: 19.02.2009 - 19:27
Bu mesajı bildir   halk yolcusu üyenin diğer mesajları halk yolcusu`in Profili halk yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 
RAB"bim Cümlemizden RAZI olsun

Ey RESUL

Sana deli bile dediler,Mekke nin müşrikleri,
Şair dediler,sahtekar ilan ettiler seni,Mekke kefereleri,
Sen hep sustun ey yar,sana taş atan o minik elleri,
Allah a ibadet edin diye,din e çağırdın çürümüş beyinleri..

Hani söz vermiştik,alemi erruahta,hani ayrılmayacaktık senden,
Nasipsizler sana bakıp nasiplenecek,yüzleri nurlanacaktı,
Şefaatini umacaktı sana taş atan eller,sana sahtekar diyenler,
Hadi gel bekletme ey yar,rahmet dağına davet var.

”Niye incittiler ki seni,niye zulmettiler ki sana”,
Mecnun dediler sana,sen sustun,bu sabır niyeydi ya Resul,
Çünkü sen resul dun,çünkü sen nebi,her bakışında bir rahmet var,
Hadi gel ey nebi,ey yar,bugün gönül bağında davet var..

”Medine-i münevvere yolundasın,gah hıra,gah gönül bağındasın”,
Sen nebiullahsın,sen resulullahsın,senin yolunda milyarca Müslüman var,
Bugünkü gençler seni yaşa masada,sen onların gönül bağındasın,
Hadi gel ey nebi,ey resul,bugün gönül bağımızda büyük bir rahmet var…
ALINTI
Ekleme Tarihi: 25.02.2009 - 22:57
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1684 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.06805 saniyede açıldı