generique colchicine colchicine dexamethasone colchicine stromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » ALDI ve LIDL

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
ALDI ve LIDL

66 Mesaj -

En Son On: 06.07.2010 - 23:27
Cinsiyeti: Erkek 
Selamin aleyküm
Ravda.net in girisinde okudugumuz yazinin kaynagi nedir acaba ?
Ekleme Tarihi: 09.01.2009 - 02:36
Bu mesajı bildir   yoksun üyenin diğer mesajları yoksun`in Profili yoksun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoksun su an offline yoksun  
kaynak

66 Mesaj -

Kaynak ?
Ekleme Tarihi: 09.01.2009 - 16:28
Bu mesajı bildir   yoksun üyenin diğer mesajları yoksun`in Profili yoksun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Pes yani kardesim Pesss

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 14:39
Cinsiyeti: ----- 
Ravda´nin girisine bir ilan,duyuru asilmis ise buna adin gibi inamak zorundasin kardesim..

Haa kaynak sorarak insanlarin kalben mutmain olmasi icin se sorunuz asagida acklayacagim yaziyi dikkatle okumanizi tavsiye ederim..
Günlerdir Tv kanallari yani duyarli Tv kanallari bas bas bagiriyorlar Israil mallarini almayin,aldirmayin boykot edin hic mi duymadiniz acaba?

Ve senelerdir Ravdamizin en üst bölümünde Boykot listemiz yanar sönerr..
Demek görememis olabilirsiniz degerli kardesim..

Simdi Israil´in tarim alanlari kisitli ve kurak kirsal yerlesim yeri oldugundan askeriye disinda disinda gelismis sanayisi yoktur.
Turizim ise savaslar nedeni ile cok azdir.
Peki bu ülke bu kadar Parayi ve Cesareti nereden aliyor?????
1-ABD
2-sen ben bizim gibi müslümanlarin sirtindan.....
Aci ama gercek
Israil 1948 yilinda orta doguya yerlesmeden önce bir cok Ülkede önemli sanayi kollarinda sirketleri vardi.Bizim de ülkemizde oldugu gibi,ALARKO,VAKKO,PROFILO gibi hepsini burda sirayla yazmay agerek yok cünki yüzlerce..
Bu sirketlerin hibe yolu ile bagislari Israil´in en büyük gelir kaynagidir.
Bu sirketlerin ürettiklerini almakla bunlarin bütcelerinin büyümesine Filistinli kardeslerimizin de ölmesine bizler katkida bulunmaktayiz anlayacagin..
LIstayi arayarak bulabilirsiniz yüzlerce üründen hangileri sizin eve giriyorsa derhal esinizi,dostunuzu uyararak almamalarini önemle istirham edeceksiniz..

VAKKO basörtüsü takan tesettürlülererr o kursunlar bir gün sizede dönecek...

Sanirim bu kadar aciklamyala mutmain olmussunuzdur, yok olmadim derseniz bizim söyleyecek baska bir seyimz yok,2+2=4 ettigi kadar gercek bu yazilanlar.....
Ekleme Tarihi: 09.01.2009 - 17:58
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Lidl und ALDI (in Österreich “Hofer” ) wollen die Einnahmen vom Freitag, den 09.01.2009 und Samstag, den 10.01.2009 an Israel spenden.
In Österreich heißt ALDI Hofer.
Laut der letzten Kommentare sind es alle Filialen europaweit, und nicht wie vermutet nur Deutschland und Österreich.
Daher bitte ich euch, vermeidet es Freitags und Samstags dort einzukaufen.
Jeder der dort einkauft spendet somit automatisch für das israelische Besatzungsregime und ihre Massaker an die Palästinenser.
tikla ve okuyun tabii almanca biliyorsaniz
http://muslime.wordpress.com/

Buda almancasi
Ekleme Tarihi: 09.01.2009 - 18:53
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Sessizz su an offline Sessizz  

50 Mesaj -

En Son On: 27.02.2010 - 20:06
Cinsiyeti: Bayan 
Almanyadaki türklerin genelinin alisveris yaptigi yerler aldi ve lidl inanamiyorum ya ordaki insanlar can cekisiyor ölüyor onlara yardim edeceklerine israile yardim ediyorlar insanlik ölmüs gercekten ben bunu anladim vede müslümanlar hic sevilmiyor dünyanin kili kipirdamadigina savasa engel olunamadigina göre...ağlar ağlar ağlar
Ekleme Tarihi: 09.01.2009 - 22:49
Bu mesajı bildir   Sessizz üyenin diğer mesajları Sessizz`in Profili Sessizz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoksun su an offline yoksun  
kaynak sordum cünkü

66 Mesaj -

evet konu hakkinda kaynak sordum ravda.net"e inanmadigim yada bunu dogrulatmak icin degil.Ayni duyuruyu
camimizin internet sitemize ekledim.Ve sayfanin ciktisini alarak camimizin duyuru panosuna asilmasini istedim.
Benden de konu hakkinda kaynak isteyenler oldu.Ondan kaynak istedim
Camimiz Garmisch partenkirchen Mimar sinan camii dir,
camimizin internet sitesi
Selametle.
Ekleme Tarihi: 10.01.2009 - 00:27
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 14:39
Cinsiyeti: ----- 
Yoksun kardesim sana soran kisilerde ayni cevabi verebilmen icin detaylari ile yazdik´..

Bu gercekleri ALdi (H0fer) Lidell deki calisan müslüman kisilerden saglam agizlardan duyduk diye acikca yazsaydik bu sefer adini adresini ister bizim insanimiz..

Sadece österrehcde ki ve almanyadakileri bu karari almis bu asalak Israil bu ve benzeri yerlerden gecindigi ay gibi gün gibi ortada..

Siz duyurunuzu yaptuiniz mesuliyetten cikdiniz giderler gitmezler o ayri konu..

Tüm islam alemi müslümanlar bu konuda ayni duyarliligi gösterse onlari bitirmek iflas ettirmek hicde zor olmayacak ALLAH cc bize yardim etsin..

Internette bir dua veya sacma bir konu dolassa iste bunu on kisiye yolla su dilegin olur yollamassan evin yanar yok ALLAH carpar vs buna öyle bir canla basla sarilirlarki elden ele netten nete dolasir durur.
Fakat bu gibi ciddi konularda hemen kaynak sorariz neden isimize gelmiyor..
Surda Camilerin kantini varken neden neden Camiye gidelimki Hofer Aldi Lidel vs duruken..
Rabbim basta beni hepimizi islah eylesin.Suur,ihlas samimiyet versin...
Ekleme Tarihi: 10.01.2009 - 15:02
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
sigarayi boykot edin.

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
sigarayi boykot edin.
Inan bu yeter bile....
CIA'in resmi istatistiklerine göre
Dünyadaki toplam nüfüs :6.5 milyar
Toplam müslüman sayisi : 2 milyar
Sigara icen insan sayisi : 1.15 milyar
Sigara icen müslüman sayisi : 400 milyon
En büyük sigara üreticisi : Phillip Morris
Phillip Morris kazancinin %12'sini Israile gönderiyor
Günlük Müslümanlarin Morris'e cirosu :$800 milyon
Ortalama kar yüzdesi : 10
Müslümanlardan Ortalama günlük kari : $80 milyon
Böylece $9.6 milyon Müslüman parasi hergün Israile gitmis oluyor, evet hergün !!!!
Ekleme Tarihi: 07.03.2009 - 19:44
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 808 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55787 saniyede açıldı