generique rhinocortivermectine stromectol generique stromectol ivermektin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » çok kötüyüm

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
çok kötüyüm

20 Mesaj -

En Son On: 30.12.2008 - 03:06
Cinsiyeti: Bayan 
arkadaşlar, çok sıkıntılıyım, polyannacılık oynuyorum resmen. kimseleri üzemem, ben hep gülümseyerek bakarım.bugün kendimi çaresiz hissettiğim bi gün. nasıl üzerimden atacağımı bilmiyorum. ağlamaktan ve dua etmekten başka bişeyim yok. herkesi düşünmekten kendimizi unutmuşuzz. ağlamayı unutmuşuz. uzun süredir ilk kez kendim için ağlıyorum. sizle paylaşayım istedim. allah'ın yanımda olduğunu bilmek güzel. O' na dua etmek de ayrı bir güzel. sizden istediğim bana dua etmeniz. düşünmemeye çalıştığım şu gamları atmama yardımcı olun dualarınızla. Duaların bi köşesine filistin' i de eklemeyi unutmayın. ordaki tek bir insanın acısı hepimizin acısı. Allah razı olsun.

Bilirim ki dünyada bir takım zevkleri yaşamak istiyorsan acılarınıda çekmek zorundasın. İstesende istemesende biri olmadan diğeri olmuyor. Umarım, İnşallah sizinde tüm kederleriniz sıkıntılarınız bir mutlulukla bitsin.

ağlar

Bu mesaj 1 kez ve en son enenur tarafından 29.12.2008 - 22:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.12.2008 - 22:14
Bu mesajı bildir   enenur üyenin diğer mesajları enenur`in Profili enenur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ölüm_Cok_Yakin_60 su an offline ölüm_Cok_Yakin_60  

80 Mesaj -

En Son On: 24.04.2010 - 16:23
Cinsiyeti: Bayan 
Kardesim Allah gonulde ne sikintin varsa onu senden alsin.
InsaAllah Duamda sanada yer ayiricagim..Zaten bizlerin Duasi Ummet-i Muhammed sav' ile.

Sizde bize Dua edin insaAllah.

''Neye yaklassam sonu ayrilik ve kirginlik.Anladim ki Yok Rabbinden baskasiyla Yakinlik''

Allah her seyde kendisine yakinlasmayi nasip etsin!

Muslumanlar Tek Yürek!!!

Selamlar

Ekleme Tarihi: 30.12.2008 - 21:33
Bu mesajı bildir   ölüm_Cok_Yakin_60 üyenin diğer mesajları ölüm_Cok_Yakin_60`in Profili ölüm_Cok_Yakin_60 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 908 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54394 saniyede açıldı