generique plaquenil generique colchicine colchicine generique luvox kamagra cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » inanılmaz tevafuk.......!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
inanılmaz tevafuk.......!!!

1504 Mesaj -

En Son On: 07.08.2009 - 23:12
Cinsiyeti: Bayan 
Konu: inanılmaz tevafuk.......!!! Tarih: Pzr Ksm 16, 2008 5:28 pm

--------------------------------------------------------------------------------

new york sokaklarının karla kaplandığı soğuk kış günlerinin birinde,ikiside amerikanın değişik bölgelerinde iş gezilerinde olan karı-koca,floridada buluşup,yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede birkaçgün geçirip dinlenmeye karar verirler.
Floridaya karısından önce giden koca,ertesi gün için eşine de yer ayırttıktan sonra,ona bir e-mail gönderir.fakat mesaj,adresi bir harf yanlış yazdığı için karısına değilde,birgün önce ölen yaşlı bir papazın karısına gider.papazın enaz kendisi kadar yaşlı karısı,bilgisayar ekranındaki mesajı okuyunca korkunç bir çığlık atarak yere düşer.kocasının ölümünden dolayı zaten çok üzgün olan kadının bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve hemen herkes,yerde yatan kadına yardım için koşuşturmaya başlar.kadıncağız bir süre sonra kendine gelir ve ne olduğunu soranlara korku içinde bilgisayarı gösterir.hane halkı bilgisayara baktıklarında ekranda şöyle bir mesajla karşılaşırlar.
"sevgili karıcığım!buraya ulaşır ulaşmaz,öncelikle yarın senin gelişinle ilgili bütün işlemleri tamamladım.sonrada bana ayrılan yerime yerleştim.burası gerçektende dedikleri gibi çok çok sıcak...seni hasretle bekliyorum.kocan
Ekleme Tarihi: 08.12.2008 - 20:29
Bu mesajı bildir   halk yolcusu üyenin diğer mesajları halk yolcusu`in Profili halk yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 841 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54644 saniyede açıldı