stromectol ivermektine colchicine colchicine ivermektine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Ey sevgili en sevgili..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Ey sevgili en sevgili..

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 
Ey sevgili en sevgili..

Aşkımın tahtına oturan naz makamının efendisi dünya insanının sana muhtaç anları,nisan sabahlarıydı.Olmadığın iklimlerin yağmurları bulanıktı.ötelerden bir rahmet düşmüyor,gönül yamaçları baharı bilmiyordu.kainata teşrifinle gönüller cennet yamaçlarının rengini aldı.ve hayat çeşmesinin ufukları damla damla görünmeye başladı.Ne büyük şerefti seni bilmek..seni bize bildiren rabbe şükürler olsun.

Adını konuşmaya başladığımız zaman öğrendik,ilk ezberlediğimiz belki senin ismindi.Doğduğun yerin ismini,hicretini ve Rabbimin izniyle seni himaye eden büyüklerininadlarını..sonra mübarek annelerimiz olan zevcelerini ve sana evlat olma şerefine erişen çocuklarını.Daha biz küçük bir çocukken oturmuştun yüreğimizin en güzel yerine.Ya biz sana layık bir ümmet olabildikmi acaba?Şimdi bu ızdırabı yaşıyorum.Gönlümde göz yaşlarım.yüreğimde işlenen sancılarım ve sen dilendiğim şefaatin var dilimde.içim derinden sızlıyor.Öyle bir sızıki seslendirsem deli derler bana.Ey kendisine söylenen selamları işiten vefalı dost sana ümmet olmak için seni sevmek yeterse eğer ben seviyorum.Elbette seviyorum.Nasıl sevmem?Kalbimin bütün zincirleriyle nasıl bağlanmam sana?Kimler seni ölesiye sevmediki,Yaa RasulAllah.

Hz.Bilale kızgın kumlar üzerine dayanma gücü veren sana olan bağlılığı ve sevgisi değilmiydi?Hz.ebubekire anam babam sana feda olsun Ya RasulAllah dedirten şey neydi?nasıl sevmem seniElbette seviyorum bir ömür boyu seveceğim.daha niceleri efendim.Daha nice kalp seninle sevginle dolup mübarek olmamışmydı.Mübarek sevgin daha nice kalbe ışık olup hayat vermemişmiydi?Bir güvercin seni korumak adına türlü oyunlar oynamamışmıydı?Ve hepsinden önemlisi Cenabı-Hak sana olan sevgisini SEN OLMASAN ALEMLERİ YARATMAZDIM şeklinde ifade etmemişmiydi.Sevginle doluyum ya rasulAllah gönlüme hayat gözlerime ışık olurmusun?Bir ağaç kadar olamayan muhabbetimi kabul edermisin?Sen özümsün Tutkunun oldum ya RasulAllah.

Benide yoluna düşenlerin içine alırmısın?şemsiyende gölgelendirirmisin,aşkınla hasretinle kavrulmuş gönlümü?Duy lütfen feryadımı tut elimden ümmetin olmak istiyorum sana layık olmak istiyorum.Hüzünlüyüm ama bir okadarda umutluyuz.Zamanımız çok çetin sana çıkan yollar sarp.Biz gurbette mahzun gözlerimiz ışığa muhtaç senden uzakta gözlerimiz dolu ve buğulu..biz gökte yankılanacak taleal bedru larla kalbimize karışacağın günlerin hasreti içindeyiz.Ey sevgili en sevgili elimizde bir demet gül seni beklemekteyiz.

AllahIN SELAMI VE RAHMETİ OKUYAN HERKESİN ÜZERİNE OLSUN
Alinti
Ekleme Tarihi: 28.09.2008 - 01:18
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 801 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.04364 saniyede açıldı