generique stromectol kamagra ivermektin ivermektine generique rhinocortvoltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » kopyayla tıp bitirilirse!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
kopyayla tıp bitirilirse!

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 
kopyayla tıp bitirilirse.
---------------------------
-Doktor neyim var
-Tüberküllük olmuşsun sen
-Ney ney
-Yani tübülerler
-Hocam ne diyosun
Tüberkülozmuş yaa.Verem yani verem
-Hay senin gibi doktorun.....
---------------------------------------
-Doktor hasta şok geçiriyor acil yetişmeniz lazım
-Tamam şoku atlatsın ben geliyorum.İlk şok önemlidir yanından ayrılmayın
-Doktor ne diyon
-tamam tamam şey.Elektrik verelim diyorum ben ama adı aklıma gelmedi anladı sen.............
-------------------------------------------------------------
-birinci aşama hastanın kanayan yerini tespit ediyoruz,ikinci aşama yaranın büyüklüğüne bakıyoruz,üçüncü aşama...şeyyy
-doktor bey çabuk.Hasta kan kaybından ölecek
-hemşire almayayım ayağımın altına.on dk ya gelir aklıma üçüncü aşama.Sınavda çıkmaz diye çalışmamıştım
-doktor bey hasta öldü
-oh iyi iyi otopsi derslerin girmiştim............
------------------------------------------------------------

Ekleme Tarihi: 20.08.2008 - 00:34
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 911 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55212 saniyede açıldı