lopinavir ritonavir generique luvox generique luvox ivermectine chloroquine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » HADİS / SÜNNET » BIZ DOYAMADIK SANA HABIMIM AMA BIZDE COK SEVDIK SENI

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    BIZ DOYAMADIK SANA HABIMIM AMA BIZDE COK SEVDIK SENI

34 Mesaj -

En Son On: 03.02.2013 - 23:59
Cinsiyeti: Bayan 
YA RESULALALLAH
BIZELR SANA DOYA DOYA BAKAMADIK
GÜL KOKUNU ONLAR GIBI SINEMIZE CEKEMDIK
ONLAR GIBI CANIMIZI YOLLARINA FEDA EDEMEDIK
AMA BIZ SENIN KARDESLERIM DEDIYIM ÜMMETLERINIZ!!!!
SEN NE BÜYÜK PEYGABERSIN KI
MEVLA HABIMIM DIYE ÖVGÜLEMIS SENI
VE SENIN NURUNA IKI CIHANI YARATMIS
SENIN UGRUNA BINLERCESI CANINDAN VAZGECMIS
ÜMMÜTETINDEN BIR GÜNAHKAR , SENIN SEVGINI YÜREYINE EKMIS!!!!!
BUNU BIR YERDEN OKUDUM YAZDIMMM AMA SUNALARI KENDIM DÜSÜNDÜM HISEDEREK YAZDIM SANA GELMEK ICIN GÜNLERI SAYIYORUM FAKAT GELMEYE YÜZÜM YOK KORKUM CEHENNEMIN ATESINDE DEYIL SENI GÖREMEMEK GÜL KOKUNU BIR KEZ OLSUN DUYAMAMAK PEYGABERIM KESKE SENIN ZAMANINDA DOGSAYDIM SENIN LE CIHAT ETSEYDIM BENDE SENIN UGRUNDA CAN VERSEYDIM BIR KEZ OLSUN OKADAR ISTERDIM KI SOHBETINDE BULUNMAK SANA HAYRANLIKLA BAKMAK CANIM PEYGABERIM BIR KEZ RÜYAMA GEL SU ASKINLA YANAN ÜMETININ RÜYASAINA GIR NE OLUR BIZ MÜSLIMAN KARDESLERIMDEN SEFATINI ESIRGEME BIZELER SENIN SEFATINA MUHTAC ÜMMETIZ BUNALRI YANLSI VEYE DOGRU YAZDIM BILEMIYORUM AMA DÜSÜNDÜKELRIM PEYGAMBERIM CANLAR CANI
Ekleme Tarihi: 08.08.2008 - 15:00
Bu mesajı bildir   günehkar üyenin diğer mesajları günehkar`in Profili günehkar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 553 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53934 saniyede açıldı