generique rhinocortstromectol generique rhinocorthydroxychloroquine stromectol imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » YAŞAMIN İÇİNDEN.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
YAŞAMIN İÇİNDEN.

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 
YAŞAMIN İÇİNDEN.
Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya adam arka tarafa biner.
Şoför:
— Eee hemşerim kimsin nereye gidersin der.
Yolcu:
— Ben Azrailim canını almaya geldim der.
Şoför alaycı bir tavırla
— Sen mi Azrailsin yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.
Yolcu sakin bir tavırla
—Sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der.
Ve ekler yolcu:
-İnanmadın bana öylemi der.
Şoför:
- İnanmadım tabii der......
Yolcu:
-O zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.
Gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır,yolcu ön tarafa oturur olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır.
Şoför yanındakine:
-Eee sen kimsin nereye gidersin der....
Öndeki:
-Abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der.
Şoför:
- Yav şu arkadaki adam bana Azrailim diyor görüyormusun şu herifi hem iyilik ediyoruz hemde dalga geçiyor der.
Öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....
Öndeki:
-Abi arkada kimse yokki.....
Şoför hışımla arkaya bakar ve:
- Körmüsün be adam arkada oturuyorya der.
Öndeki arkaya bir daha bakar ve:
- Abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der.
Bu sefer arkadaki söze girer....
-Gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der Şoföre.
Şoförün bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar.
Arkadaki şoföre.
-Haydi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacağım der.
Şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.
Sonra. Sonra ne olmuş biliyormusunuz? Adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar.

Ekleme Tarihi: 16.06.2008 - 00:17
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 867 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54376 saniyede açıldı