kamagra ivermektine kaletra generique plaquenil generique plaquenil seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » AYASOFYA CAMİİ OLSUN !! İmza ile Destek OluR musunuz???

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
AYASOFYA CAMİİ OLSUN !! İmza ile Destek OluR musunuz???

330 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 22:27
Cinsiyeti: Bayan 
http://www.ayasofyacamiiolsun.com/

Bir İmzada Siz atın Te$ekkürler
Ekleme Tarihi: 28.05.2008 - 09:56
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Cinsiyeti: Erkek 
İmza'yı attım kardeşim inaşallahurahman...
Yorum bile yazdım .....Msn'nemde bulunan adreslerime bile mail attım .....Çok güzel bir paylaşım açmışsın ALLAH'u teala emeğini,gayretini arttırsın inşallah.....gül
Mevlaya emanet .....

Ekleme Tarihi: 28.05.2008 - 12:57
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gul-ay su an offline gul-ay  
INANIYORUM

128 Mesaj -

En Son On: 17.12.2010 - 21:13
INANIYORUM

ELBET BIRGUN FATIH SULTAN MEHMET IN MIRASINA SAHIB CIKILACAK VE AYASOFYA CAMII OLARAK IBADETTE ACILACAKTIR...

UNUTMAYIN KI! INANCLA BU GUNLERE GELEBILDIK.ELINDE HICBIR ZIRHI KALMADIGI HALDE BUGUNLERE GELEBILMIS BIR MILLETIZ...

INANCINIZI KAYBETMEYIN VE YERINIZDE OTURMAYIN YAPILMASINI BEKLEMEYIN YAPIN EN AZINDAN CAPALAYIN ALLAH CABALARINIZI BOSA CIKARACAK DEGILDIR.....

SELAMETLE.....
Ekleme Tarihi: 28.05.2008 - 13:20
Bu mesajı bildir   gul-ay üyenin diğer mesajları gul-ay`in Profili gul-ay Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  

330 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 22:27
Alıntı
Orijınalı maksat kelam olsun

İmza'yı attım kardeşim inaşallahurahman...
Yorum bile yazdım .....Msn'nemde bulunan adreslerime bile mail attım .....Çok güzel bir paylaşım açmışsın ALLAH'u teala emeğini,gayretini arttırsın inşallah.....gül
Mevlaya emanet .....

Te$ekkürler
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 14:36
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 514 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.74357 saniyede açıldı