kaletra kaletra stromectol kamagra generique plaquenil cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » APO DENEN BEBEK KATİLİ VATAN HAİNİNİN SÖZLERİNE İNANMAK..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Ekleyen
APO DENEN BEBEK KATİLİ VATAN HAİNİNİN SÖZLERİNE İNANMAK..

226 Mesaj -

En Son On: 14.06.2008 - 22:44
Cinsiyeti: Erkek 
Ben hiçde azımsanmayacak hayat tecrübelerim ve bu anlamda şahit olduğum pek çok gerçeklere rağmen bazen bu ülkenin bir kısım insancıklarını gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.

Atatürk gibi daha çocukluktan başlayarak ülkesi için mücadeleye başlayan ve ordudaki hizmet yıllarında cepheden cepheye koşup vatan için bıkmadan usanmadan hizmet eden ve vatanı için her türlü fedakarlığı suikastlere ve saldırılara rağmen azimle gerçekleştiren bir deha için akıl almaz iğrenç saldırılar içerden ve dışardan yağmur gibi yağarken,

APO denen vatan haini, bölücü, korkak, bebek katili ruh hastası bir ağır piskopatı hem kahraman hemde sözüne güvenilir insan olarak göstermeye çalışanları yada ne halt olduğunu bile bile işlerine öyle geldiği için inanılır insan yerine koyanları anlamak gerçekten mümkün değil.

APO nun sırf ortalığı karıştırmak için maksatlı olarak böyle bir süreçte ortalığa yaymağa çalıştığı hezeyanlar hangi akıl ve mantık ile doğru olarak kabul edilebilir ?

Ne demek istediğimi anlatmak için süper nato ve içerdeki kuklaları tarafından özellikle desteklenip bir örgüt kuran bu vatan haini aslında son derece korkak bir yapıya sahiptir. Fakat bebeklerin ve örgüt üyelerinin ana babalarının bile ölüm fermanlarını çok kolaylıkla vermektedir.

Suriyede olduğu yıllarda kendisiyle röportaj yapan bir grup gazeteciyle yaptığı konuşmaları görüntülü olarak senelerce önce defalarca izledik. Bunlardan aklımda kalan ve benim hem midemi bulandıran hemde tüylerimi diken diken eden bir konuşmasını aktaracağım sizlere. İnternetten aradım fakat maalesef videosunu bulamadım.

APO nun kadınlara aşırı düşkünlüğü bilinen bir gerçektir. Kadınlarla ilgili düşüncelerini soruyordu bir gazeteci ve APO yerde yayılmış vaziyette karnı yeni doymuş bir ayı gibi şişmiş haldeyken gevrek gevrek gülerek ve aynı zamanda ağzının suyu akarak şöyle cevaplıyordu gazeteciyi konuşmasının bir bölümünde "Bütün kadınlar kendimleşmeli" sözdende anlayacağınız gibi APO türkçede yeni deyimler oluşturmaktada harikalar yaratıyordu. Yani konuşmanın içeriğiyle ilgili olarak şunu anlatmaya çalışıyordu. Bütün örgüte giren kadınlar benim yatağıma girmeyi bir vazife olarak kabul etmeliler, bunu severek yapmalılar. Ha unutmadan ilave edeyim bunları söylerken büyük bir zevkle yarısı açılmış göbeğinide kaşıyordu, kocaoğlanlar gibi.

Geçelim yine çok bariz bir şekilde kimliğini ortaya koyan bir olaya daha. Yakalanıp Türkiyeye getirilmesi esnasında kendisini teslim alan görevlilerle uçakta yaptığı diyalogda konuşmalarını hatırlarsanız. Acımadan otuzbini aşan insanımızın şehit olmasına ve bu şehitlerin karşısında boş bir amaç uğruna yine bu ülkenin insanı cahil doğu kökenli binlerce insanın telef olmasına sebep olan bu yaratık, uçakta açıkçası bana zarar vermeyin ben sizlerle her türlü işbirliğine girerim diye yalvarıyordu. Üstelik uçaktaki görevlilerin böyle bir sorusu ve yetkisi olmadığını bildiği halde. Daha yurda getirilmeden satılık olduğunu ve şimdide o sapık davasına seve seve ihanet debileceğini haykırıyordu.

Peki sonra ne oldu ? Bu aşağılık yaratığa bir ada tahsis edildi. Sözüm ona yargılandı. Fakat geçen zaman içinde hemde kısa zamanda kendisine avukatları kanalıyla şu garanti verildi. Merak etme ABD seni Türkiye'ye teslim etti ama asla idam edilmeyeceksin, paşalar gibi burada bakılacaksın ve istediğin tüm haberleri hem örgüte hemde basına yansıtabileceksin.

Ben bu ülkenin bir kesim insanının, bu ne aşağılık yaratık olduğu apaçık belli olan kişi peşinde lider diye koşmasını ve bu uğurda telef olmalarınıda, bu ülkenin Allah katından aldığı ve alacağı derslerin bir parçası olarak görüyorum.Bu ülke insanı Türkü Kürdü ya medeni ve akıl sahibi toplumlar olarak birlikte beraber yaşamayı ve ileri gitmeyi öğrenecekler yada bu çok ağır ibretler daha çok ağır bedeller ödetmeye devam edecek.

Sözü daha fazla uzatmıyorum. Bu aşağılık yaratığın fitne fesadını kale alıp bu güzel ülkenin gündemine oturtanlar şayet bu ülkeyi gerçekten seviyorlarsa yaptıklarını çok iyi düşünsünler. Ne anlama geliyor diye.Bu yaratığın işi bu vatanı bölmek ve bu uğurda her türlü fitne, fesat, canlı bomba, saldırıyı yaptırıp bu ülkeye zarar vermek. Bu ülkenin insan olarak kaybı maddiyatla asla ölçülemez. Ayrıca terör için harcanan parayla doğu ve güneydoğu illeri bugün çok çok iyi bir ekonomik ve sosyal seviyeye rahatlıkla gelebilirdi.
APO nun bu son yaptığıda ABD ve AB kaynaklı vatanseverleri, milliyetçileri sindirme politikasına ve Orduyu yıpratma politikasına kendi imkanlarıyla her türlü pisliği yaparak hizmet etmekten başka hiç bir şey değildir.

Aşağıda APO ve kadınlar hakkında ilginç bir alıntıyıda ibret için okuyasınız diye veriyorum.

Alıntı
ABDULLAH ÖCALAN VE KADINLAR

Terörist Abdullah Öcalan’ın kadınlara olan düşkünlüğü ve bu nedenle de çok sayıda teröriste tecavüz ettiği bilinmektedir.

Pazarcıklı (Evin) kod; Ankaralı (Zehra) kod, Tuncelili (Delal) kod; Lübnan Kürtlerinden (Roza) kod, Suriyeli (Canda) kod, yine Lübnanlı (Adife-Saadet) kod bayanlara ve Pkk merkez komite üyesi (Sarı Hüseyin) kod'un karısı Elazığlı Nafiye'ye tecavüz etmiştir. Bu isimler kurbanlarından sadece bir kaçıdır.

Bu bayanların bir bölümü şu anda Kuzey Irak'ta Zaho ve Dohuk kentlerinde yaşıyorlar. Bu kişilerin başına gelenler birçok Pkk’lı tarafından çok iyi bilinmektedir.

Suriye'nin, Şam ve Lazkiye kentlerindeki Apo’nun saraylarında haremden geçen kadın militanların öldürme pahasına, tüm tehditlere rağmen konuşmaları apo'nun ağzından düşürmediği “Sosyalist Ahlak”ın ne anlama geldiğini göstermiştir.

1970'li yıllarda Kesire Yıldırım ile başlayan sapık ilişkileri son dönemlerde su yüzüne çıktı: Apo, bugüne kadar tecavüz ettiği kadınların bir çocuğunu öldürtmüştür. Cinsel ilişkiyi kabul etmeyenler tecavüze uğradıktan sonra anlaşılmaması için ajanlık suçlamalarıyla katledilmiştir. Kurtulmayı becerip kaçabilenler konuşunca; "Parti önderliğine komplo kuruyorlar; zayıf düşürmeye çalışıyorlar" diyerek işin içinden sıyrılmaya çalışmıştır.

Bazen insanların dış görüntüleri yanıltıcı olsada Allah katından bir hikmet dahilinde anlayabilenler için asil olanlarla asaletle zerre kadar alakası olmayan zalimlerin kişilik ifadeleri yüzlerine vurur. Bilhassa yönetici ve lider tanımında kişiler için bu özellik öne çıkar.Aşağıda verdiğim Atatürk ve Apo resimlerine bir bakın şayet temiz ve hain ifadeleri yakalama özelliğiniz varsa ne demek istediğimi hemen anlayacaksınız.Sizlerde yüzlercesini görmüşsünüzdür.Ben birer örnek verdim hatırlatmak için. Gerçi Atatürkle, Apoyu yanyana aynı sayfaya koyarken bile içim kalkıyor ama....

Ekleme Tarihi: 27.04.2008 - 12:43
Bu mesajı bildir   Berraksu1 üyenin diğer mesajları Berraksu1`in Profili zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
Berraksu1 27.04.2008 - 12:43
 CAMBAZA BAK OYUNU TAM GAZ DEVAM EDİYOR.
menzil3 10.11.2008 - 12:21
KUTAY_ 10.11.2008 - 13:22
kerim75 11.11.2008 - 13:58
 BİLENLERLE BİLMEYENLER HİÇ BİR OLURMU ?
menzil3 12.11.2008 - 12:28
kerim75 12.11.2008 - 16:08
 BİLENLERLE BİLMEYENLER HİÇ BİR OLURMU (2)
menzil3 13.11.2008 - 12:00
kolye7 01.07.2010 - 13:51

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 752 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58116 saniyede açıldı