dexamethasone ivermectine lopinavir ritonavir colchicine fluvoxamine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » Chat’a giden yol ‘FORUM’lardan geçer

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
feuille morte su an offline feuille morte  
Chat’a giden yol ‘FORUM’lardan geçer

15 Mesaj -

En Son On: 12.04.2008 - 10:07
Cinsiyeti: ----- 

Bu mesaj 1 kez ve en son feuille morte tarafından 12.04.2008 - 09:50 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 11.04.2008 - 12:43
Bu mesajı bildir   feuille morte üyenin diğer mesajları feuille morte`in Profili feuille morte Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 12:01
Cinsiyeti: Bayan 
Dogru olan tesbitlerde var...hakkini yememeli...oluyordur...olabilir de...lakin sonu hep böyledir,böyle olacaktir diye bir sey de yok...bide surdan bakalim...

Ben inanan ,kendince inanadiklarini yasamaya calisan,en azindan azmi,gayreti o yönde olan bir insanim ...burdaki bir cok kardesimiz gibi...

Lakin eksik cok...her dem tazelemek gerekiyor,temizlemek gerekiyor ruhlari...ve yasadiginiz ortamdad cok bu tür ortamlara girme imkaniniz yoksa ...böyle bir forum sizin cennetiniz olabilir...

Ben bu foruma katildiktan sonra bir cok ayet,bir cok hadis ezberledim...sahabelerle daha bir yakin oldum...düzenli ilim takip eder oldum...ilim insanlarini takip eder paylasir oldum...

cumalarim daha bir anlam kazandi...namazlarim daha bir yüreklendi...

üstelik sizin anlattiginiz gibi(ekleme yapan degil bu yaziyi kaleme alan kardesimizedir sözüm)esiyle sorunu olan degil bunlari esiyle paylasan,birlikte okuyan, yorum getiren oldum...yani öyle olanlarda yoktur diyemeyiz ama güzeli görmeli ...güzeller bize örnek teskil etmeli....negatif tecrübeler yasatmasin,yasayanlardan eylemsin Rabbim...

Ablalarim oldu,abilerim, kardeslerim,bacilarim oldu cok da güzel oldu hamdolsun...dertlendik beraber,sevindik beraber,aslinda benim gözümde zaman zaman cemaat havasi vardir burda ve bunun gibi islami forumlarda...yeterki bizim gayretlerimikz bu yönde olsun...Allah bu tür forumlari kuranlardan,vesile olanlardan razi olsun...

bide burdan bakalim insallahsevinçli

selam ve dua ile kardesiniz
Ekleme Tarihi: 11.04.2008 - 13:13
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
feuille morte su an offline feuille morte  
Cananberramazan kardeşim,

15 Mesaj -

En Son On: 12.04.2008 - 10:07
Cinsiyeti: ----- 
Esselamü aleyküm

Sizi ve mütedeyyin üye kardeşlerimi tenzih ediyor,
amacım hiç kimseyi rencide etmek,
tahkir ve tezyif etmek asla söz konusu değil.

ağlar

Chat konusu, tahkiye bâbında ele alınışı ilgimi çekti.
Mutekid kardeşlerimle paylaşma muvâfık olur, düşüncesinden ibaret.

Muhakkik üslubunuz takdire şâyandır.

sevinçli

Bu kısa cümleleri gecenin bir yarısından sonra yazma,
lüzumunu vicdanen hissettim.ağlar
(Muazzib bir meşgaleden dolayı ancak bu saatte ekleme fırsatım oldu.)

Üyeliğimi siliyorum.

Sayın Ravda yönetimi,
Üyelik silme işlemimi onaylamanızı

istirhâm ediyorum.

Duâ ile
Meas selam

Ekleme Tarihi: 12.04.2008 - 10:01
Bu mesajı bildir   feuille morte üyenin diğer mesajları feuille morte`in Profili feuille morte Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Sevgili kardeşim, üyeliğinizi niye siliyorsunuz anlayamadım açıkçası, bu konuyla ilgili mi, ki eklediğiniz yazı kesinlikle doğruluk payı çok yüksek olan şeyleri içeriyordu, Rabbim kötü niyetli insanlardan her ortamda korusun bizleri, biz burada iyi niyetlerle paylaşmaya öğrenmeye çalışıyoruz, sanmıyorum ki kimse de bütün bir forum olarak üzerine alınsın bu yazıyı, bunun içinse gitmemenizi rica ediyorum..göz kırpma
Ekleme Tarihi: 12.04.2008 - 13:03
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
1 yolcu su an offline 1 yolcu  

4 Mesaj

En Son On: 19.09.2008 - 19:23
Ne yazdiginizi okuyamadim fakat size cikmayin dedilerse varir bi bildikleri bencede paylasim en guzelidir. Kalin ve devam ediniz.sevinçli
Ekleme Tarihi: 12.04.2008 - 14:17
Bu mesajı bildir   1 yolcu üyenin diğer mesajları 1 yolcu`in Profili 1 yolcu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: Cananberramazan kardeşim,

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 12:01
Alıntı
Orijınalı feuille morte

Esselamü aleyküm

Sizi ve mütedeyyin üye kardeşlerimi tenzih ediyor,
amacım hiç kimseyi rencide etmek,
tahkir ve tezyif etmek asla söz konusu değil.

ağlar

Chat konusu, tahkiye bâbında ele alınışı ilgimi çekti.
Mutekid kardeşlerimle paylaşma muvâfık olur, düşüncesinden ibaret.

Muhakkik üslubunuz takdire şâyandır.

sevinçli

Bu kısa cümleleri gecenin bir yarısından sonra yazma,
lüzumunu vicdanen hissettim.ağlar
(Muazzib bir meşgaleden dolayı ancak bu saatte ekleme fırsatım oldu.)

Üyeliğimi siliyorum.

Sayın Ravda yönetimi,
Üyelik silme işlemimi onaylamanızı

istirhâm ediyorum.

Duâ ile
Meas selam

Mubarek kardesim....lütfen ...asil bu davranisiniz beni üzer....bakin ben ne demisim:

"aglaekleme yapan degil bu yaziyi kaleme alan kardesimizedir sözüm)"

lütfen böyle bir sey yapmayiniz....ben bunu kabul edemem yani üyelik iptalligi bir cözüm olmadigi gibi ortada bir sorun yok ki zaten...

inanin soktayim yani...ne dicemi ,ne yazcagimi sasirdim...
Mevlam niyetleri,kalpleri bilendir....bende görüsümü bakisimi anlatmaya calistim....simdi keske hic yorum yapmasaymisim diyorum...lütfen kardesim...ricamdir...üyeliginizi bu sekilde zayi etmeyiniz....daha cok paylasimlar olcak insallahgül
Ekleme Tarihi: 12.04.2008 - 14:51
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 14:57
Cinsiyeti: Erkek 
SELAMUN ALEYKUM

feuille morte kardesım gercekten ılgın ve alısık olmadıgımız bır tavır yaptıgınız, dıger eklemelerınızı okumus hatta bır kacına yorum ve ekleme getırmıstım,aslında burda bazen oyle yuzsuz arkadaslar oluyorkı(baskasına gorede ben) hararetlı tartısmalarla ne dınımızden ne de ımanımızda vtan haınlıgınden tutunda sapıklıga kadar gıden satasmalar oluyor ama hıc bırımız bırakın sılınmeyı ıstemek altan alma moduna bıle gıremedık.......

canan kardesımın elestırısı sıze olmadıgı dogrudur,ancak sıze olsa ne olurkı elestırılıp,elestırılerden ders cıkarıp daha ıyı olmak varken neden hemen pes edılsınkı,hem sen ekledıklerını hıc okumuyor yada okudugundan hıc ders cıkarmıyormusun oysa eklemelerınde genelde ınsanın kendı ıc dunyası haklılıgı haksızlıgı ıle ılgılı eklemelerın gelısmıs ve olgun fıkırlı eklemelerı unuttun yada okumadın, yada buraya eklerken benımsemedın sadece ısmım gorunsun dıyemı yazdın o zaman sılınmeyı hak etmısın sımdı karar yıne senın...

saygı duyarız..burdan cıkan dınden cıkıyor dıye dusunmuyoruz ama zaten zayıf ıradelı mucadele gucu olmayan en kucuk zorluk ve elestırıden kacıp soyleyecegı yapacagını faydalı olmak varken sılınıp gıtmeyı ısteyen arkadaslarında cıkması ıyı olur en azından saglam bır ekıp kalmıs olur soyleyın sız saglam bır sekılde belkı bır musluman kardesımın aklında kalacak ıkı kelam yazmaya devam etmek ıstemıyormusun.......

selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 14.04.2008 - 09:20
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1861 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.12873 saniyede açıldı