generique rhinocortivermectin ivermectine stromectol hydroxychloroquine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » feragat! hangi zihiyetle görüşlerin aynı bir bak!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 17 mesaj mevcut
Ekleyen
RE: ÖZÜR DİLERİM EBU HANZALA...

41 Mesaj -

En Son On: 20.02.2008 - 14:31
Cinsiyeti: ----- 
Ebu Hanzala, bunları ve diğer yazdıklarımı okumadan kendi takıntılarınla cevap vermen hiç bir şeyi aydınlatmıyor. O nedenle yazdıklarımı iyice oku ve körü körüne düşmanlık penceresinden bakmadan cevap ver. Yoksa yazılanların ve harcann emeğin bir anlamı olmaz.

Atatürk ve Laik Demokratik Cumhuriyetin Allah'ın bu ülkeye bir yardımı ve lütfu olduğunu anlamadığı müddetçe bu ülkede hem din adına hem etnik kamplaşma adına çok kaoslar yaşanır.
Şu anki gidişat Atatürkten sonra kalan mirasa gerektiği gibi sahip çıkılmamasının kötü sonucudur.

Bu yozlaştırmanın ve sahip çıkmamanın Allah katından yiyeceği dayak çok ağır olacaktır. Şüphesiz Osmanlının sonunda olduğu ve Cumhuriyetin kuruluşunda olduğu gibi Allah bırakmaz. Fakat iyice bir dayakla Allahın verdiği lütfu perişan etmenin ağır bedellerini ödedikten sonra.

Alıntı
Orijınalı Feragat

BEN ANLAYAMAMIŞIM DEMEKKİ.
ATATÜRK BÜYÜK HATA YAPMIŞ PADİŞAH BİZDEN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ, BİZİ ONBEŞ YIL SİZ YÖNETİN DİYE İNGİLİZLERE YALVARIRKEN BUNU KABUL ETMEYİP ÜLKEYİ KURTARMAK İÇİN O MUAZZAM HAREKATI BAŞLATMAKLA.

YANLIŞ YAPMIŞ ATATÜRK, OSMANLININ ASKERİ HER TARAFTA İNGİLİZ, FRANSIZ, YUNAN ASKERLERİNE YARDIMCI OLARAK KULLANILIRKEN (PADİŞAH EMRİYLE)DAĞILMIŞ ORDULARI BİRARAYA GETİREREK VE GÖNÜLLÜ VATANSEVERLERLE ÜLKEYİ KURTARMAYA ÇALIŞMAKLA.HEM DIŞ HEM İÇ DÜŞMANLARLA SAVAŞARAK.

YANLIŞ YAPMIŞSIN YA ATATÜRK,YUNANIN, FRANSIZIN, İNGİLİZİN TECAVÜZÜNDEN NAMUSUMUZU KURTARMAKLA.PADİŞAH GİBİ YAPACAKTIN YANİ EGEDE YUNAN ASKERLERİNİN SAYISIZ TECAVÜZ OLAYLARINA KARŞI SADECE "AYIP OLUYOR AMA" GİBİ CEVAPLAR VERİP GEÇECEKTİN.

ASLINDA ATATÜRK, ŞU ANDA SEN MÜDAHALE ETMEMİŞ OLSAYDIN, OSMANLI DİYE ANKARA VE CİVARINDA VAR OLAN KÜÇÜK BİR DEVLET OLACAKTI. ŞÜPHESİZ BU KADAR ÇOK DÜŞMANIMIZDA OLMAZDI O ZAMAN.BİZ BİZE GÜL GİBİ GEÇİNİR GİDERDİK.

HATA ETMİŞSİN ATATÜRK, ÇOK GEÇ ANLADIM.

TEŞEKKÜRLER EBU HANZALA YAZDIĞIMI ANLATMAK İSTEDİĞİMİ ÇOK İYİ ANLAYIP AKIL DOLU UYARILAR YAPTIĞIN İÇİN.

AYRICA BAŞÖRTÜSÜ TAKAN BACILARIMA ASLA DÜŞMANLIK YAPMIŞ DEĞİLİM.TAM TERSİNE NASIL SÖMÜRÜLDÜKLERİNİ VE PROBLEMİN BUNA RAĞMEN GİDERİLEMEDİĞİNİ AKTARIYORUM HER FIRSATTA.SONUÇTA BARIŞTIR GEREKLİ OLAN. HESABI YANİ DOĞRU İLE YANLIŞ YAPILANIN HESABINI ZATEN ALLAH GÖRECEK.BENİM ANNEM VE PEK ÇOK YAKINIM BAŞÖRTÜLÜ. VE ONLARLA HİÇ BİR PROBLEMİMDE YOK.OLAMAZDA.BEN NE ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM EBU HANZALA SEN SÖZLERİMİ NERELERE ÇEKİYORSUN. HİÇ ALAKASI VARMI ? FAKAT SEN ÖYLE ANLAMAK İSTİYORSAN BEN BUNU ZATEN DEĞİŞTİREMEM.

YALNIZ YAZINDA BİR EKSİK VAR DTP NİN BAŞÖRTÜSÜNE NEDEN ONAY VERDİĞİNİDE YAZSAYDIN ÇOK DAHA ANLAMLI OLURDU. NE ALAKASI VAR MASON ÖYLE SÖYLEDİ SASON BÖYLE SÖYLEDİ DİYE BİR ŞEYLER YAZMIŞSIN.PEKİ NEDEN YİNE YAZMADIN 5 KASIMDA ABD DE ONAY ALAN ŞEYLERDEN BİRİNİN BAŞÖRTÜSÜ DİĞERİNİN ERGENEKON OLDUĞUNU VE DAHA BAŞKA ŞEYLERİN. ABD NE PERHİZ NE LAHANA TURŞUSU OLUYOR BU DURUMDA.SENİN MASON DEDİĞİN FİTNE YUVASI MERKEZİ YAVRU ŞEYTAN İSRAİLİN BABASI ABD DEĞİLMİ ?

BAK VATANDAŞIM EBU HANZALA YAPILMAYA ÇALIŞANLARI ANLAMAYA GAYRET ET.
BANA İKTİDAR PARTİSİNİN EŞ BAŞKANI OLMAKLA ÖVÜNDÜĞÜ BOP UN NE DEMEK OLDUĞUNU ANLATABİLİRMİSİN ?

Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 13:21
Bu mesajı bildir   Feragat üyenin diğer mesajları Feragat`in Profili zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 feragat! hangi zihiyetle görüşlerin aynı bir bak!
ebu_hanzala 16.02.2008 - 10:59
ebu_hanzala 16.02.2008 - 11:03
 ÖZÜR DİLERİM EBU HANZALA...
Feragat 16.02.2008 - 11:18
ebu_hanzala 16.02.2008 - 11:58
ebu_hanzala 16.02.2008 - 11:58
 İslam tevhid yani birlik dinidir.
Feragat 16.02.2008 - 17:23
 Bir tane dogru vardir Oda Allahin emirleri ve Islam dininin kisilerin bakis acisina göre degisiemeyecegi gercegi
KaLBeNuR 16.02.2008 - 17:41
 RE: İslam tevhid yani birlik dinidir.
ebu_hanzala 16.02.2008 - 17:46
 Halkları uyanık ve katılımcı milletler medeniyette öne geçmekte avantaj sahibidirler.
Feragat 16.02.2008 - 17:59
ebu_hanzala 16.02.2008 - 18:27
 Görebilenler ve anlayabilenler için Türkiye'nin acı gerçekleri......
Feragat 17.02.2008 - 09:41
ebu_hanzala 17.02.2008 - 12:37
 RE: ÖZÜR DİLERİM EBU HANZALA...
Feragat 18.02.2008 - 13:21
 RE: RE: ÖZÜR DİLERİM EBU HANZALA...
ebu_hanzala 18.02.2008 - 13:33
 Atatürkçüyüm diyen sahtekarlar ve müslümanım diyen din bezirganları benim ölçüm değil.
Feragat 18.02.2008 - 13:42
 RE: Atatürkçüyüm diyen sahtekarlar ve müslümanım diyen din bezirganları benim ölçüm değil.
ebu_hanzala 18.02.2008 - 14:21
 Atatürk'ten sonra yapılan hatalar ve geldiğimiz süreç...
Feragat 19.02.2008 - 13:30

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 847 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
EsrefAbdullah (64), SaMYeLi (40), afat (53), 03cennet03 (46), firfir (65), yozatli_66 (34), slender (42), Fatma Ömer (36), yuksel kilinc (55), erdoganaltindal (44), hakan taha (39), gazoz44 (48), ARAZ (35), aya (43), adiyamanli02 (38), Hanzala (55), gurbet67 (57), the_wade (34), vedat1975 (49), Taner05 (54), turhan_41 (41), Burçak (41), m-ercan77 (47), mspelit (50), AHUFIGAN (41), Mehmed Zahid (60), ferrin (51), yeniay2000 (67), mrtmsl (51), emirkulu (38), $üheda (35), çað .. (43), mavi_boncuk (38), AHUFIGAN83 (41), kiral (69), mnabsg (48), hunter-c (35), dilekk (46), Acelya (39), oktay611 (49), *firtina* (57), ahmetim (30), islamýny.. (48), kul_ (41), gokhan.ozcan (45), Tek1 (40), anadolu (43), zeed (43), Hasbihal (39), selamunaleykum (56), ibomibo (58), masum (41)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57114 saniyede açıldı