lopinavir ritonavir colchicine ivermectine dexamethasone ivermectin luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » www.fatos89.de.vu

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    www.fatos89.de.vu

8 Mesaj

En Son On: 29.06.2009 - 00:36
Cinsiyeti: Bayan 
s.a kardeslerim, ablalarim ve abilerim... kendimce yaklasik bir senedir bir siteyle ugrasiyorum... sitenin kurulus nedeni Allahi islami tanitmak, ibretlik ve bilinmesi gerekilen bazi bilgilerdir.. elimden geldigince birseyler yapmaya calisiyorum elestirilerinizi,begenilerinizi, eklenilmesi gerekeni veya düzeltilmesi gerekenleri söylerseniz cok memnun olurum. bana o sayfada özel mesaj atabilirsiniz... simdiden allah razi olsun hepinizi allaha emanet ettim.. selametle

http://www.fatos89.de.vu
Ekleme Tarihi: 24.12.2007 - 19:58
Bu mesajı bildir   fatos_89 üyenin diğer mesajları fatos_89`in Profili fatos_89 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Cinsiyeti: Bayan 
V.a.s.
Sitenizde başarılar, güzel bilgiler var içinde Allah razı olsun, sol taraftaki menülerdeki yazıları birbirinden biraz daha ayırırsanız veya sol menüyü biraz daha genişletirseniz bence daha güzel bir görüntü olacaktır, ilgili konular seçilirken karışabiliyor bazen ama şu an da içindeki bilgilerle gayet güzel bence..göz kırpmasevinçli
Bu arada sitedeki yazıları aldığınız yerlerin kaynaklarını belirtiyorsunuz değil mi kardeşim, Rabbim yar ve yardımcınız olsun, selametle..gül
Ekleme Tarihi: 24.12.2007 - 20:23
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
OSMANLI_ruhu su an offline OSMANLI_ruhu  

10 Mesaj -

En Son On: 24.12.2008 - 21:30
Cinsiyeti: Erkek 
Allah Razı olsun güzel kardesım Rabbim hizmetinin devamını getirsin. Allah Razı olsun MaşaALLAH diyorum sevındım yanii sevinçli
Ekleme Tarihi: 14.02.2008 - 19:50
Bu mesajı bildir   OSMANLI_ruhu üyenin diğer mesajları OSMANLI_ruhu`in Profili OSMANLI_ruhu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 813 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55932 saniyede açıldı