hydroxychloroquine generique luvox kaletra fluvoxamine fluvoxamine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Benim Annem Melekti Şiir Kitabıma Destek Olur musunuz?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Benim Annem Melekti Şiir Kitabıma Destek Olur musunuz?

43 Mesaj -

En Son On: 11.03.2012 - 14:37
Cinsiyeti: Erkek 
AYAN BEYAN BİLİNSİN-"ANNEMİZ BİR MELEKTİ"
O UNUTULMAYACAK-HAYATIMIZDA TEKTİ

13 Ağustos Günü-sabah Saat Üç Otuz
Anne naaşın geldi-içimize bastın tuz
4-5 kişi birlikte-tuttuk kaldırdık seni
Hepimizi çok üzdün-insanları ve beni
Ayan beyan bilinsin-" Benim Annem Melekti"
O unutulmayacak-hayatımızda tekti
Hani konuşuyordun-soğuktu o bedenin
Hep manasız bakışlar-hareketsizdi tenin
Şu uykusuz geceler-kız oğlunu soldurdu
Acı ve sıkıntıyı-içimize doldurdu
Sabah olduğu anda-beyler ile kadınlar
Seni anmaya geldi-nice nice insanlar
Çoluk çocuk akraba-Trabzon İstanbul'dan
Kavuştular araçla-ayrılmadılar yoldan
Bütün akrabaların-açtılar tabutunu
Hayatın başlangıcı-evet vardır bir sonu
Sesler ve haykırışlar-hepten kapladı arzı
Ora kimler gelmişse-içte duyuldu sızı
O yüzün bembeyazdı-aktı burnundan kanlar
Gerçekten de üzüldü-oğlun kızın ve canlar
"Hoca dedi Şehittir"-ağlamayın siz sakın
Ruhu ile bedeni-Allah'a oldu yakın
Amca dayı torunu-hala ve teyzelerim
Hangisini sayayım-toplandı bütün erim
Öğle namazı ile-biz kaldırdık naşını
Sıkıntı acı doldu-sızlattın bütün canı
Şu Şadibey Camisi-duy anne ağza kadar
İnsanlarla dolmuştu-bütün meydan geldi dar
Şiirim dörtlüklerim-anneciğim hep sana
Söyleyen Oğlun Hasan-rüyamda görün bana

BENİM ANNEM MELEKTİ ANKARA’DA GÜNDÜZ KİTABEVİNDEN ÇIKMIŞTIR.

MERKEZ:TALATPAŞA BULVARI ÇİFTELER SOK. NO:7/A HAMAMÖNÜ/ ANKARA
ZAFER ÇARŞISI YANI ADİL HAN KİTAPÇILAR ÇARŞISI NO: 41 KIZILAY ANKARA
ŞUBE: DEMETEVLER 7.SOK. NO: 7/B YENİMAHALLE /ANKARA
ADRESLERİNDE VE ÇOĞU BÜYÜK KİTAPÇILARDA SATIŞI YAPILMAKTADIR. SİZLERİ, KİTAPLARIMIN SATIŞI VE ÇIKMASI İÇİN ŞAHSIMA DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM. KİTAPLARIMIN İÇ KARTON KAPAKLARINDA, RENKLİ OLARAK, FATURASI KESİLEREK REKLÂMLARINIZI İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE YAPTIRABİLİRSİNİZ.

BİR KİTAP DA SİZ ALIN.KAMPANYASINA KATILINIZ!
ÇOCUKLARINIZA ALACAĞINIZ HEDİYE KİTAP OLSUN.
ŞİİR KİTABIMA PUAN VERİNİZ.1 EN KÖTÜ 10 EN İYİ PUANDIR.YAZDIĞIM ŞİİRLERİMİ OKUMA FIRSATI BULDUYSANIZ, YORUMLARINIZLA DESTEK OLUNUZ. ARKADAŞLARINIZA E-MAİL GÖNDEREREK BU BLOGCU SİTESİNDEN ONLARI DA BİLGİ SAHİBİ YAPINIZ.

BENİM ANNEM MELEKTİ

12 AĞUSTOS 2004 YILINDA ALMANYA’DA VEFAT EDEN BİRİCİK ANNEM EMİNE SANCAK İÇİN KALEME ALINMIŞTIR.

Şiir kitabımın tanıtımına destek olunuz. Tanıdığın kim varsa, bu yazımı onlara da gönderiniz. Özellikle Ankara’da oturan bütün tanıdıklarınıza ulaştırınız. Şiir kitabımın İnternet’ te, Antoloji Com-Gündüz Kitabevi tarafından tanıtımı yapılmaktadır. Goegle’ den, BENİM ANNEM MELEKTİ-HASAN SANCAK yazdığınız zaman şiir kitabımın tanıtımı ile karşılaşacaksınız.Tanıtımı Türkiye’nin en büyük edebiyat sitesi ANTOLOJİ COM
yapmaktadır. ANTOLOJİ COM’un üstünü tıkladığınız zaman karşınıza kitabımın ismi çıkar. BENİM ANNEM MELEKTİ kısmını tıklayınız. Açılmasını bekleyiniz. Puanla bölümüne basınız. Üyelik işlemleri kısmını tıklayınız. Açılmasını bekleyiniz. Karşınıza çıkan üye olmak istiyorum kısmındaki yeri tekrar tıklayınız. Açıldıktan sonra adınızı, soyadınızı, hiç kimsenin aklına gelmeyen bir rumuzu, e-mailinizi yazdıktan sonra, beni kaydet denen yere basınız. Sizin e-mail adresinize otomatik olarak bir şifre gelecektir.O şifreyi GİRİŞ kısmındaki yere e-mailinizi ya da rumuzunuzu yazdıktan sonra ANTOLOJİ.COM’ un verdiği şifreyi yazıyorsunuz. Kitabın puanla kısmına tekrar geçerek, 10 yazarak puanladığınız zaman kitabımın tanıtımına destek olmuş oluyorsunuz. İsterseniz yıldız tablosundan verdiğiniz oyu görebiliyorsunuz. Düşüncelerinizi de oraya yazıyorsunuz.

Benim Annem Melekti Şiir Kitabıma Destek Olur musunuz?
Benim Annem Melekti Ankara’da Gündüz Kitabevinden çıktı.

Merkez:Talatpaşa Bulvarı Çifteler Sok. No:7/a Hamamönü/ ANKARA
Zafer Çarşısı Yanı Adil Han Kitapçılar Çarşısı No: 41 Kızılay ANKARA
Şube:Demetevler 7.Sok. No: 7/b Yenimahalle /ANKARA

İNTERNETTEN ONLİNEANTOLOJI COM -KİTAP STORE-YENİ SAYFA WEBLEBİ -KİTAP YURDU -PANDORA EDEBİYAT SİTELERİNDE ONLİNE OLARAK SATIŞI YAPILMAKTADIR.

SAYGILARIMLA.
Ekleme Tarihi: 05.12.2007 - 09:31
Bu mesajı bildir   HASAN SANCAK üyenin diğer mesajları HASAN SANCAK`in Profili HASAN SANCAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 815 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.02297 saniyede açıldı