stromectol generique kaletra generique luvox ivermektin ivermektin 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Herkes okusun lütfen(Su Damlası ablam için)!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 30 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
Themenicon    Herkes okusun lütfen(Su Damlası ablam için)!!!

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
Cinsiyeti: Bayan 
burdan tüm RAVDA yetkililerine ve üyelerine sesleniyorum!!!

bir insanı karalamak ve iffetine çamur atmak bu kadar kolay mı???
burada niçin varız söylermisiniz?herkesin amacı ne?
lütfen buraya ALLAH dan korkan insanları istiyoruz,onlarla paylaşımlarda bulunmak,sahih düşüncelerle,aynı ölçülerde bağlantı kurmak istiyoruz!!!
hepimizin amacı bu mu?

EVET!!!

o zaman bunun dışında kalanları kesinlikle istemiyoruz!!!!!!!

Su Damlası ablam ile biraz önce telefonda konuştuk ve ağlamasından benim ciğerim yandı:( o evli ve çocuğu olan bir kardeşimiz.şuan aile içinde çok zor durumda,belkide ALLAH muhafaza bir aile yıkılacak...eğer onun düşünceleri bozuk olsaydı bu yazılarına kesinlikle yansırdı!peki söylermisiniz ;hangi yorumunda yanlış birşey gördünüz?kimi suçladı?hanginizi rencide etti?kimi kırdı? eğer bunlara hiçbir yanıt bulamıyorsanız,ona sahip çıkma zamanı geldi demektir!Kendisi şuan çıkan iftiranın yüzünden kendini toparlayamıyor ve bu yüzdende açıklama yapamıyor,ondan izin isteyerek ben yazıyorum çünkü dünden beri çok kötüyüm.onu çok iyi anlayan biriyim,o yüzden ilk önce sahip çıkan ben olmak istedim!

şimdi sıra sizde,ALLAH rızasını gözeterek burda olanlar nerdesiniz???herkesin ona sahip çıkması için davetiye gönderiyorum,yanlız uslubunca!!!çünkü burası RAVDA!!!!bunu unutmayalım...

Not:Su Damlasının bütün mailleri hacklenmiş!!!
oradan gelen mailleri açmayın engelleyin ahlak boyutunu aşan çok kötü yazılar gönderiyor ve virüs taşıyormuş !

YARABBİ;sen herşeyi en iyi bilensin,namusumuza iftira atmalarına izin verme,bunu yapanlarada GAZABINI göster YARABBİ göster YARABBİ göster YARABBİ (AMİNNNNN)

Bu mesaj 1 kez ve en son VuSlaT_ZaMbaK tarafından 29.11.2007 - 14:44 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 11:40
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
Vuslatim

Evet Su Damlasi ablam cok kötüağlar

Su Damlasi ablam üzülme bu dunyanin öbür dunyasida var

Seni taniyanlar ve sevenler bu iftiralarin dogru olduguna zaten inanmaz inanamaz

sen icini ferah tutu ablam

Rabbim bu iftiralari atanlari islah etsin islah olmayacaklarsa Kahhar ismiyle Kahhar eylesin

Bi insana iftira atmak bu kadar kolay olmamali ...

Bir insanin iffetiyle gururunu ayaklar altina almak bu kadar basit olmamali

Su Damlasi ablam gül

Arkandayim (z) ablam üzülme sen üzülürsen bende üzülürüm

:(ağlarağlarağlarağlarağlar

Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 12:37
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YENISAFAK su an offline YENISAFAK  

169 Mesaj -

En Son On: 06.08.2009 - 20:33
Cinsiyeti: Erkek 
Rabbim yardimcisi olsun insaallah.Bilemiyorum duanin disisinda elimizden ne gelebilir...
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 12:38
Bu mesajı bildir   YENISAFAK üyenin diğer mesajları YENISAFAK`in Profili YENISAFAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Cinsiyeti: ----- 
üzüntülü şaşkın
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 13:01
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  

714 Mesaj -

En Son On: 29.07.2011 - 14:43
Yaziklar Olsun Allah bunu yapanlari surum surum surundursun.Kul hakkina girdiniz nasil oleceksiniz.Oteki dunyada bu kadinin ayaklarina kapanip af diliceksiniz.Allah kahru perisan etsin tek dilegim bu.Kimsenin ozeli kimseyi ilgilendirmez.Herkes kendinden sorumludur.Boyle iftiralar atarak nereye varmaya calisiyorsunuz.Iftira bile olmasa hadi su ablam ozurdilerim ama gercek bile olsa sizene niye gelip buraya tasiyorsunuz ne kazandirir bu size.Yani en kotu ihtimalden bahsediyorum yoksa su damlasi ablayi bilen bilir.Allah bilir bunlari yapan kisilerin hayati ne sekilde.Yaziklar olsun .Allahtan korkun.

Bu arada tum uyelere seslenmek istiyorum.Empati yapmaya davet ediyorum sizleri.Icinize en ufak suphe girdiyse kendinizi su damlasi ablanin yerine koyun ve dusunun.Namusunuza leke gelse hemde hic haketmediginiz halde namusunuza son derece dikkat ettiginiz halde sizinde basiniza bu gelse.Adinin biri cikip msn nizi hacklese ve sizin adiniza igrenclikler yapsa ve size camur atsa.Nasil anlatirsiniz bunu millete.Bilen su damlasi ablayi bilir ama genede gonunllere fitne dusurmus olabilir.Ama sen uzulme ablam herkes seni biliyo€ ve herkes arkanda senin icin bol bol dua ediyor.Icini ferah ttu ablam gül

Bu mesaj 1 kez ve en son Nur_Beyza tarafından 29.11.2007 - 13:50 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 13:25
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  

843 Mesaj -

En Son On: 30.11.2010 - 16:52
KONU nedir bilemiyorum yanlız Sudamlası kardeşim

ŞUNU HİÇ UNUTMA

İFTİRACIYA HASETÇİYE NE DENİR Kİ O KENDİ KENDİ KENDİNE ZİYANDADIR !!

Üzülmen yapılan haksızlığın amacına ulaşmasıdır..acizane derimki fırsat verme

kardeşim sana yapılan bize yapılmış adlediyor kınıyoruz...vesselam
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 13:45
Bu mesajı bildir   YALNIZ_KURT üyenin diğer mesajları YALNIZ_KURT`in Profili YALNIZ_KURT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
ÖNCELIKLE SELAMLAR

SU DAMLASI amlam sen ıcını ferahtut bu bır sınavdır ve rabbım sen dogruysan ve bunun la mucadele ederken sabır gosterırsen mukafatını verecektır nasılsa yapanın halını dusunmeyey gerek bıle yok
unutmayalımkı peyganber esıne bıle ıftıralar atılmıs olmadık laflar soylenmıstı ve temız kadınlara ıftıra atmakla ılgılı ayrtler ınmıstı,,

bu sızın hayrınızla sonuclanacak ımtahanınız olsun ben sahsen sızı tanımam ama yazılarınızdan tanıdıgım kadarı ıle de edep sahıbı oldugunuzdan emının sız ıcınızı rahat tutun bence ve ravda dakı dıger arkadaslara seslenmek ıstıyorum bırı sıze musluman dın kardesınız hakkında kotu bır haber verırse habere degıl getırene bakın ve ıcınıze suphe dusurmeyın

selam ve dua ıle RABBIM sabrınızı artırıp ımtıhanınızdan basarı ıle gecmenızı saglasın
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 13:46
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Bende olanlara hala inanamiyorum....Insanlar nasil bu kadar cirkinlesebilir?????Insanin akli almiyor....

Elbetteki su ablanin yanindayiz...Gereken elimizden gelen bir sey varsada yapariz....
Allahin dogrulari bilmesi ve bizim ona siginmamiz kafidir....

Allah Yar ve Yardimcin olsun su abla....yanindayiz....selam ve dua ile....
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 13:48
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  

244 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 13:44
Allahım yar ve yardımcınız olsun... ablam...Allah fitneci insanların şerrinden emin eylesin...

selam ile...
üzüntülü

Bu mesaj 1 kez ve en son MAHMUD DOGAN tarafından 29.11.2007 - 15:48 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 15:36
Bu mesajı bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diğer mesajları MAHMUD DOGAN`in Profili MAHMUD DOGAN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EK1453 su an offline EK1453  

253 Mesaj -

En Son On: 30.11.2007 - 01:43
Kendimizce dersler çıkarılması gereken bir olay,bunun gibi olayara çok şahit oldum,hatta 40 yaşında birinin,çoluk çocuğunu bırakıp,26 yaşındaki biriyle evlendiğine bizzat şahit oldum,bu söylnenlere şaşırmadım...Bunlar bizim için bir imtihan,o yüzden ablalarım,kız kardeşlerim,dikkat edin ve ne olur dikkatli olun,aldanmaın ve aldatmayın...:( İyi niyetli olabilirsiniz,safiyane duyularda besleyebilirsiniz,ama bir erkek kardeşiniz olarak şuları sölemeliyim,şeytanın sağdan gelen oklarına maruz kalabiliriz,ve buda bizi felakete götürebilir...Ereklere kolay kolay bşey olmaz belki,yara alan hep bayan olur...Hayır ve şer Allah dandır,bizler bunu bilir,bunu söyleriz...Allah yardımcısı olsun SU ablamın başka ne gelirki elden....
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 16:50
Bu mesajı bildir   EK1453 üyenin diğer mesajları EK1453`in Profili EK1453 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: kardesim....

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Alıntı
Orijınalı EK1453

Kendimizce dersler çıkarılması gereken bir olay,bunun gibi olayara çok şahit oldum,hatta 40 yaşında birinin,çoluk çocuğunu bırakıp,26 yaşındaki biriyle evlendiğine bizzat şahit oldum,bu söylnenlere şaşırmadım...Bunlar bizim için bir imtihan,o yüzden ablalarım,kız kardeşlerim,dikkat edin ve ne olur dikkatli olun,aldanmaın ve aldatmayın...:( İyi niyetli olabilirsiniz,safiyane duyularda besleyebilirsiniz,ama bir erkek kardeşiniz olarak şuları sölemeliyim,şeytanın sağdan gelen oklarına maruz kalabiliriz,ve buda bizi felakete götürebilir...Ereklere kolay kolay bşey olmaz belki,yara alan hep bayan olur...Hayır ve şer Allah dandır,bizler bunu bilir,bunu söyleriz...Allah yardımcısı olsun SU ablamın başka ne gelirki elden....

erdal kardesim sanirim konuyu tam anlaymadin ablam....konu cok farkli......bu yazilari su ablada okuyo...bu gün görüstüm...cok kötü durumda zaten kendisi.....birisi sayfasini(yani msn)sifresini kirmis sayfayi kilitlemis ve ablamizin msn listesindeki insanlara abuk-sabuk mesajlar yolluyormus...yani sorun bu...cokta tehlikeli...virüste yolluyo ...bilgisayarlarad zarar veriyo yani hepimizin basina gelebilirdi o yüzden...konu cok farkli.......

erdal hakkini helal et kardesiom....seni her seferinde ikaz ediyorum ama ablan olarak farkli bir pozisyona düsmemen icindir...lütfen aklina iyi niyetten baska bir sey gelmesin...benimde senden bir kac yas büyük erkek kardesim var...o yüzden ...deme yani bu abla benden ne istiyyor ikaz ediyor...inan kardesce baska bir ihtimal olmazi imkansiz...selam ve dua ile ablan...
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 17:29
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRvO su an offline VeRvO  

567 Mesaj -

En Son On: 05.12.2008 - 11:45
EsSelamunAleyküm!..

Evet bu konuda dünden beri haberim var beni cok etkileyen bi durumdu ...İcim icimi yedi... Üzüldüm acıkcası...Olaylar bu pozisyonda ise(yayınlanan yazı için) tek bir kişinin degil herkesin hakkına girilmiştir...Rabbim bizlere HAK ile BATIL'ı ayırt edebilmeyi nasip etsin...

Allahım yar ve yardımcınız olsun....Allah fitneci insanların şerrinden emin eylesin...

.........
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 17:43
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EK1453 su an offline EK1453  

253 Mesaj -

En Son On: 30.11.2007 - 01:43
Abla ben su ablamı kasdetmedim zaten,genel bir yazı yazdım,kötü düşünmedim yani,Su ablamı bende tanıyorum,bugece bol bol dua edelim,çok samimi biri ve bu samimiyeti ona pahalıya patlıyor...BEŞER ZULMETSEDE KADER ADİLDİR SU ABLAM;SIKMAYIN CANINIZI...
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 17:50
Bu mesajı bildir   EK1453 üyenin diğer mesajları EK1453`in Profili EK1453 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  

714 Mesaj -

En Son On: 29.07.2011 - 14:43
Alıntı
Orijınalı VuSlaT_ZaMbaK

Not:Su Damlasının bütün mailleri hacklenmiş!!!
oradan gelen mailleri açmayın engelleyin ahlak boyutunu aşan çok kötü yazılar gönderiyor ve virüs taşıyormuş !

Benim dikkat cekmek istedigim nokta burda.Yani bu kisi ne maksatla buraya koydu o yazilari.Yani su damlasina camur atarak onu karalamak ne kazandirdi o kisiye.Yani Allah icinmi yapti bizden alkismi bekledi.Anlamiyorumki yani.

Icine bir gram suphe dusenlere sesleniyorum.Bu insanin niyeti bozuktur.Eger tek niyeti su damlasi ablanin gercek yuzunu gostermek iseydi ki ( alenen iftiradir Allah kahredicektir bu kisiyi yaptigi bu zulum yuzunden ) yani varsayim icine suphe dusenler icin diyorum.Yani niyeti su damlasi boyle biri iste gorun demekti ise niyeti o zaman yapar geri iade ederdi adresini.Ama bu adi insan hepimize abuk supuk kufurlu sacma sapan mailler yolluyor su damlasi ablanin adresinde,Yani elenen goruluyorki kesinlikle art niyetli insanlarin su damlasi ablaya kurdugu cok kotu bir tuzaktir.Icine bir gram suphe dusenler simdi otursun dusunsunler lutfen.

Ayrica buraya ekledigi sozde su damlasi ablanin yolladigi maillerdi.Neden ona gelen maillleri eklemedi.Yani cok basit birsey birinin msn sini hackleyip onun adina abuk subuk mailler atmak.Bu konuya daha vicdanen ve mantikli bakmaya davet ediyorum.

Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 18:16
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mev@ su an offline mev@  

365 Mesaj -

En Son On: 10.11.2009 - 17:45
S.A KONU NEDİR BİLMİYORUM AMA OLANLARA COK ÜZÜLDM:( BİR İNSANA İFTİRA ATMAK OKADAR KOLAYMI BU BİR YERDE KUL HAKKIDIR YARADAN NE BUYURUYOR HER NE İLE GELİRSEN GEL AMA KUL HAKKIYLA GELME SU DAMLASI BACIM İNAN COK ÜZÜLDÜM OLANLARA AMA ÜZÜLMEYİN ASIL ÜZÜLECEK OLAN BUDURUMU YAŞATAN KİŞİDİR BENCE ALLAHIN ADALETİ COK ADİL OLUR BİLİYORUZ EN ÖNEMLİSİ İNSANIN KENDİSİNİN BİLMESİDİR VE YARADANIN BİLMESİ O HERŞEYİ BİLEN VE GÖRENDİR EMİNİMDE HAK YERİNİ BULACAKTIR DUAMIZ SENLE ALLAH YARVE YARDIMCIN OLSUN GÜZEL KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE KAL İNŞ
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 22:44
Bu mesajı bildir   mev@ üyenin diğer mesajları mev@`in Profili mev@ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akinzen su an offline akinzen  

1256 Mesaj -

En Son On: 23.09.2022 - 19:18
Ablanın Başına gelenler,

Aişe Annemizinde Başına geldi,
yarin Bizlerin Başınada gelebilir.........

Aişe Annemiz Sadece Allaha Sığındı, Rabbimde Ayeti İle Onun tertemiz olduğunu Bildirdi.....

Rabbimden Başka Kimimiz Var sığınılacak............

Abla Ona Sığın..............

O gören Bilen Vede Hesap Soracak Olan, Adalet Sahibidir........

Adaleti gereği, Hesabı Sadece Ahirette değil Bu dünyadada Sorucudur.........

O Ne güzel Adalet Sahibidir.....................

Yaşarsan Buna Sende Şahitlik Edeceksin.....
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 23:25
Bu mesajı bildir   akinzen üyenin diğer mesajları akinzen`in Profili akinzen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Konuyu bilmiyorum ama Iftira atanlarin cezasini rabbim verecektir
RAB,bim kardesimizin yüzünü ak eylesin onu ve bütün mümin ve mümineleri iftiradan korusun. Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 23:39
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
...

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Hackerciler...

Bu yönde hareket edenler..

Imaninizdan süphe ediniz!

Hakka Tecavüz? Alasini yapiyorsunuz..!

Sayet MÜSLÜMANSANIZ, IMANINIZDAN Süphe edip, kusku duyunuz!
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 00:26
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ve...

1576 Mesaj -

RAVDA.net bir iletisim araci degildir!

Dogru veya yanlis. Kim olursa olsun. Kimse Kimsenin Özelini ifsa etme hakkina sahip degildir..!

Lütfen Allah rizasi ve Resulü hakki icin RAVDA hakki ravda.net'i kücümsemeyin..

Allah Rizasi icin...

Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 00:29
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
Akınzen abi, her zamanki gibi tam da yerinde, harika bir konuya değinmiş..
Aişe Annemizi de üzmediler mi, onada iftira atmadılar mı..
Ablamız sen içini ferah tut, kimse burada açılan bir iki konuyla senin hakkındaki düşüncelerimizi değiştiremez..
İmtihan işte.. Her alemde bir başka imtihan..Hayatımız nasıl da değişmiş, şimdi daha iyi anlıyorum, nelerle uğraşıyoruz, sanal da olsa bizi ne kadar üzüyor..Rabbim imtihanlarımızı layıkıyla verebilmeyi nasip etsin cümlemize..
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 00:44
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.....

1576 Mesaj -

Hersey öyle kolay olsaydi....

Yüregi ferah olanlar yüreklerini ferah tutsunlar...
Üzülmeyiniz abla...

Biz akla karayi ayird edenlerdeniz insaAllah...
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 00:57
Enes_ su an offline Enes_  
RE:

302 Mesaj -

En Son On: 22.11.2008 - 22:32
Alıntı
Orijınalı mev@

KONU NEDİR BİLMİYORUM AMA OLANLARA COK ÜZÜLDM:( BİR İNSANA İFTİRA ATMAK OKADAR KOLAYMI BU BİR YERDE KUL HAKKIDIR YARADAN NE BUYURUYOR HER NE İLE GELİRSEN GEL AMA KUL HAKKIYLA GELME SU DAMLASI BACIM İNAN COK ÜZÜLDÜM OLANLARA AMA ÜZÜLMEYİN ASIL ÜZÜLECEK OLAN BUDURUMU YAŞATAN KİŞİDİR BENCE ALLAHIN ADALETİ COK ADİL OLUR BİLİYORUZ EN ÖNEMLİSİ İNSANIN KENDİSİNİN BİLMESİDİR VE YARADANIN BİLMESİ O HERŞEYİ BİLEN VE GÖRENDİR EMİNİMDE HAK YERİNİ BULACAKTIR DUAMIZ SENLE ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 00:57
Bu mesajı bildir   Enes_ üyenin diğer mesajları Enes_`in Profili Enes_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
Alıntı
Orijınalı Nur_Beyza

İçine bir gram suphe dusenlere sesleniyorum..

Nur Beyza canım kardeşim
bu hitabın eğer buradaki insanlara ise;lütfen bunu bir daha kullanma olurmu,hiç farkında olmadan insanların kırılmasına sebep olabilirsin!böyle bir durumun olacağını hiç zannetmiyorum.OLAMAZDA!

herkese çok teşekkür ediyorum Su Damlası ablamıza sahip çıktığınız için.onun en çok korkusu buradaki insanlar tarafından yanlış anlaşılmasıydı ama elhamdülillah öyle bişiy olmadı.olması mümkünmü yaaaaa:( biz burada birbirimizn dertleriyle dertlenip,sevinçleriyle mutlu oluyoruz.bunu aşmak çok kolay mı?herkes birbirine sahip çıkmak zorunda çünkü bizler müslümanız elhm.!bizler RASULALLAH'ın ümmetiyiz.müslümanlar birbirlerini gerçek sevmediği müddetçe iman etmiş olamazsınız iman etmediğiniz müddetçe cennete gidemezsiniz,demiyormu Mübarek;o zaman kimse kimsenin hakkına girmeye,uygunsuz tavırlar sergilemeye ve suizanlarda bulunmaya hiç ama hiç hakkı yok!!!!
daha yazmam gereken,açıklamansını ve içimi yakan bazı konularımda vardı ama malesef vaktim yok nihayetinde çalışan vatandaşlardanız.kusura bakmayın bu kardeşinizi.

evet Su Damlası ablam seni bekliyoruz artık!!!bak herkes seninle beraber,tek bilek ve tek yürekle aynı sevgiyle seni bekliyoruz!!!hadi ablam artık gel:(

Bu güllerin hatrı için lütfen
gülgülgülgülgülgülgülgülgülgül

Bu mesaj 1 kez ve en son VuSlaT_ZaMbaK tarafından 30.11.2007 - 09:12 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 09:10
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yunus_vuslat su an offline yunus_vuslat  
SU DAMLASI BACIMIZ

23 Mesaj -

En Son On: 16.05.2011 - 09:04
konu nedir tam olarak bilmiyorum ama bir hadisle katılmak istiyorum...
"FİTNE UYKUDADIR UYANDIRANA LANET OLSUN"aglahadisi şerif)

HAYIRLI CUMALAR...

DUA....
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 09:17
Bu mesajı bildir   yunus_vuslat üyenin diğer mesajları yunus_vuslat`in Profili zum Anfang der Seite
Ukab su an offline Ukab  

575 Mesaj -

En Son On: 05.02.2010 - 16:42
Öncelikle herkesin cuması mubarek ve hayırlara vesile olsun inşaAllah...Özellikle SuDamlası ablamız için inşaAllah...Ben 1 yıla yakındır bu güzel siteye üyeyim , ve üye oldugum içinde çok mutluyum...Burda mutlu olmamın en büyük sebeblerinden biride SuDamlası ablamız gibi çok değerli Allah ve Resul ü s.a.v aşkıyla yanıp tutuşan Hakk ı bilip Hakk ı kaldıran bir çok kardesimiz,arkadasımız,ablamız ve agabeyimizin bulunması olarak görüyorum...Degereli ve muhterem ablamızın bir çok yazısını okudum , yorumlarını gördüm.Hepside birbirinden değerliydi...Böyle kötü bir olayla karşılaştıgı için çok üzüldüm...Ablamıza sabır diliyorum , unutmayalımki ALLAH C.C herzaman inananlarla beraberdir... Güzel sitemizin en değerli parçalarından biri olan SuDamlası ablamızı en kısa sürede tekrar o güzel uslubu ve yazılarıyla aramızda görmek istiyoruz...

EsSelam Aleykum...

Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 11:30
Bu mesajı bildir   Ukab üyenin diğer mesajları Ukab`in Profili Ukab Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  

371 Mesaj -

En Son On: 20.02.2008 - 13:39
düsün üzüntülü

Allah yardımcın olsun...
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 13:17
Bu mesajı bildir   DEMOKRAT üyenin diğer mesajları DEMOKRAT`in Profili DEMOKRAT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
Alıntı
evet Su Damlası ablam seni bekliyoruz artık!!!bak herkes seninle beraber,tek bilek ve tek yürekle aynı sevgiyle seni bekliyoruz!!!hadi ablam artık gel:(ağlar

:(ağlar gülgülağlarağlar

Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 13:28
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ebabil su an offline ebabil  

31 Mesaj -

En Son On: 14.05.2014 - 19:13
YAA NE OLDU YINE BIRKAC GÜNDÜR SITEME GIREMEDIM SIMDI ACTIM BU TATSIZ DURUMLA KARSILASTIM KONUYU TAM ANLAMADIM ANLADIGIM TEKSEY BIRILERININ KENDILERINDEN COK YÜKSEKTE TERTEMIZ KARLARLA KAPLI YALCIN KAYALIKLARI KISKANIPTA CEKEMEYIPTE KARLARINA CAMUR ATMA CABASI ICINDE OLDUGU AMA BOSUNA UGRASMASINLAR NE BOYLARI NEDE GÜCLERI YETMEZ O DAGLARA UZANMAYA ORTALIGI KARISTIRIPTA SEYTANA USAKLIK ETMESINLER :: ARKADASLAR BEN BES YILI ASKIN RAVDADAYIM YAZILARIMLA KATILMASAMDA HER GÜN RAVDAYA UGRAMADAN GECMEM BEN BU ZAMAN ICINDE KIMIN NE OLDUGUNU GAYET IYI BILIYORUM KIMLERIN CANLA BASLA CALISTIGINI KIMLERIN FITNE ICIN UGRASTIGINI SU DAMLASI KARDESIM BU SITENIN TEMEL TASLARINDANDIR KIMSE ONA DIL UZATMASIN ONU BILEN BILIR BILMEYENLERDE BILSINKI MEYVE VEREN AGAC TASLANIR ( SU DAMLASI KARDESIM SAKIN SENI ÜZMELERINE FIRSAT VERME BASINI DIK TUT BIZ SENIN RAVDADAKI KARDESLERIN HEPIMIZ YANINDAYIZ BIZ KOCAMAN SEVGI DOLU BIR AILEYIZ BIZI SENSIZ BIRAKMA )
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 14:46
Bu mesajı bildir   ebabil üyenin diğer mesajları ebabil`in Profili ebabil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ru.uslu su an offline ru.uslu  
RE:

36 Mesaj -

En Son On: 30.04.2011 - 15:23
[GAYET IYI BILIYORUM KIMLERIN CANLA BASLA CALISTIGINI KIMLERIN FITNE ICIN UGRASTIGINI SU DAMLASI KARDESIM BU SITENIN TEMEL TASLARINDANDIR KIMSE ONA DIL UZATMASIN ONU BILEN BILIR BILMEYENLERDE BILSINKI MEYVE VEREN AGAC TASLANIR ( SU DAMLASI KARDESIM SAKIN SENI ÜZMELERINE FIRSAT VERME BASINI DIK TUT BIZ SENIN RAVDADAKI KARDESLERIN HEPIMIZ YANINDAYIZ BIZ KOCAMAN SEVGI DOLU BIR AILEYIZ BIZI SENSIZ BIRAKMA )[/

doğrunun yardımcısı ALLAH (CC) Bizlerde Sudamlası bacımızın yanındayız....
selam ve dua ile selametle kal.....
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 16:16
Bu mesajı bildir   ru.uslu üyenin diğer mesajları ru.uslu`in Profili ru.uslu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  

611 Mesaj -

En Son On: 09.07.2010 - 15:12
Konu artik neyse böyle seyler hic hos degil . Allah yardimcin olsun bacim.
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 19:20
Bu mesajı bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diğer mesajları _ESaDuLLaH_`in Profili _ESaDuLLaH_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 578 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60097 saniyede açıldı