stromectol kaletra generique rhinocortlopinavir ritonavir budesonide 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » ...VARMISINIZ...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
...VARMISINIZ...

371 Mesaj -

En Son On: 20.02.2008 - 13:39
Cinsiyeti: Erkek 
S.A ARKADAŞLAR...

VARMISINIZ HERKES OKUDUĞU VE BEĞENDİĞİ KİTAPI BURAYA EKLESİN...

HEM GÖRÜŞLERİNİZİ ALIRIZ HEMDE NETÜR KİTAPLAR OKUYABİLİRİZ BAKALIM...

BİRBİRİMİZİN OKUDUKLARINDAN FAYDALANALIMGüle Güle
Ekleme Tarihi: 26.11.2007 - 15:27
Bu mesajı bildir   DEMOKRAT üyenin diğer mesajları DEMOKRAT`in Profili DEMOKRAT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
M.Ali25 su an offline M.Ali25  

74 Mesaj -

En Son On: 27.10.2009 - 23:48
ben varim sevinçli

ben su an Feyzullah Birisik'dan "% kac müslümanim" adli kitabi okuyorum

kitabin yazari agirlikli olarak kelime-i tevhidi ele aliyor.

yeni müslüman olan veya kelime-i tevhidi söyleyenin netür sorumluluklari oldugunu anlatmaktadir yazar.

bu kitap benim icin güzel bir tazeleme oldu. Islami henüz tam olarak tanimayanlara tavsiye ederim

vesselam...
Ekleme Tarihi: 28.11.2007 - 16:45
Bu mesajı bildir   M.Ali25 üyenin diğer mesajları M.Ali25`in Profili M.Ali25 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
RE:

371 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı M.Ali25

ben varim sevinçli

ben su an Feyzullah Birisik'dan "% kac müslümanim" adli kitabi okuyorum

kitabin yazari agirlikli olarak kelime-i tevhidi ele aliyor.

yeni müslüman olan veya kelime-i tevhidi söyleyenin netür sorumluluklari oldugunu anlatmaktadir yazar.

bu kitap benim icin güzel bir tazeleme oldu. Islami henüz tam olarak tanimayanlara tavsiye ederim

vesselam...

paylaştığın için tşk ler kardeşim
Ekleme Tarihi: 30.11.2007 - 13:20
Bu mesajı bildir   DEMOKRAT üyenin diğer mesajları DEMOKRAT`in Profili DEMOKRAT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
armine10 su an offline armine10  
Ben varım Demokrat kardeşim !

215 Mesaj -

En Son On: 06.01.2012 - 23:28
Cinsiyeti: Bayan 
Çok faydalı paylaşımlar olacağına inanarak bende varım diyorum.
Çünkü toplum olarak çok az kitap okuyoruz . Geçenlerde oğlumun dersane öğretmeni japonyada kitap almak için harcanan paranın yıllık kişi başına düşen miktarı 363 ytl bizde ise 75 kuruş olduğunu öğrenince hiç şaşırmamıştım doğrusu .
Çünkü bizler çocuklarımıza önce anne baba olarak oku! demek yerine , bizzat kendimiz okuyarak örnek ebeveyn olamıyoruz. Tabiki istisna anne babalar vardır mutlaka ama genel durumumuz belli.
Halbuki japonya veyahut benzeri ülkelerde çocuk kitapla daha doğmadan anne karnında tanışıyor. Öyleki otobüste , durakta,çarşıda hastahanede herhangi bir yerde beklerken kitap okumayı ganimet biliyor, ve bizim bahane olarak öne sürdüğümüz vaktim yok! gibi cümleleri sözlüğünden çıkarıyorlar.
Gerçekten arkadaşlar insanda gayret, azim ve istek olduktan ve ben bunu mutlaka yapacağım dedikten sonra planlı bir şekilde kitap okumaya ve yahut başka güzellikleri yapmaya vakti çoooook oluyor. Bence işe erken kalkarak başlamamız gerek.
Sonrada planlı olmak.

Ben bu anlamda demokrat kardeşime tşk. ediyorum. böyle faydalı ve kaliteli işlerde her zaman varız inş. Hem kitap okumamız için bir hatırlatma, bir uyarı olmakla beraber okuduğumuz kitapları okuyan birisinin ağzından tanımakta bizim için güzel bir fırsat olacak.
Allah razı olsun.

( gördüğüm kadarıyla konuyla pek ilgilenilmedi galiba. nedense böyle şeyleri hep es geçiyoruz. ama birçok şey için okumak zorundayız, vakit geç olmadan)

Ben şu anda Başarılı çocukların 7 sırrı diye bir kitap okuyorum bitirmedim ama kitap
iyi bir araştırma sonucunda yazılmış ve belirli yaş çocuklarının okuması gereken bir kitap ama bende anne olarak çocuklarıma bu yönde faydalı olmak için çocuklardan önce ben okumayı tercih ettim.

Kitap her alanda başarı için çok önemli 7 kuraldan bahsediyor.

1. Kendine iyi bir örnek seç
2. planlı ol.
3.Elindekini en iyi şekilde değerlendir.
4.Vazgeçme ve elinden gelenin en iyisini yap.
5.Yeni şeyler denemekten korkma.
6.Sadık bir dost ol.
7. Takım oyuncusu ol.
çok faydalı ve zevkle okunan bir kitap 109 sayfa tavsiye ederim.

Bundan öncede Gülay Atasoyun Örnek anne nasıl olunur adlı kitabını okumuştum.
bunuda sonra tanıtayım vakit epey geç oldu.
Selametle kalın .
Ekleme Tarihi: 03.12.2007 - 00:50
Bu mesajı bildir   armine10 üyenin diğer mesajları armine10`in Profili armine10 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

371 Mesaj -

PAYLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER ARMİNE 10 KARDEŞİM
Ekleme Tarihi: 08.12.2007 - 14:03
NeWBaHaR su an offline NeWBaHaR  

27 Mesaj -

En Son On: 17.12.2007 - 08:06
Cinsiyeti: Bayan 
şuanda MUHAMMED BOZDAĞ 'ın istemenin esrarını okuyorum
Özetleyen Sözler.........
1 - insan, Yaratıcıya Meydan Okuyamaz
2- içtenlik, Kabulün ilk İşaretidir
3- Reddedilmek Lehimize Olabilir
4- Kalp Gözü istemeyle İlişkilidir
5- Dua Mutluluk Kaynağıdır
6- Tüm istekler Önemsenir
7- Vicdan Sürekli isteme Halindedir
8- istemek Yaratıcıya Yakınlaştırır
9- Ruhsal Enerji istemeye Bağlanmıştır
10- istekler Değişik Yollarla Gerçekleşir
11- İçten isteyişlerden Ruhanîler Yaratılır
12- istekler Doğa Yasalarını Etkileyebilir

III- İSTEKLERİ KABUL EDİLENLER

Giriş
1- Çılgınca isteyenler
2- Yetenek Diliyle isteyenler
3- isteklerini Evrenselleştirenler
4 -ihtiyaç Diliyle isteyenler
5- Bilinçli isteyenler
6- Sürekli isteyenler
7- ilâhî Adaletle Uyuşanlar
8- Ruhsal Önderlerle Yardımlaşanlar
9- Güçlü Anlatımlarla isteyenler
10- Değişim Zamanlarında isteyenler
11-Meleklerle Yardımlaşanlar
12- İlâhî İsimlere Dayananlar
13- İnsanları Gıyaben Destekleyenler
Özetleyen Sözler

IV-ÖRNEK İSTEYİŞLER

Giriş
1- Bağışlanma Dileğim
2- İlim Yakarışı
3- İlâhî Cevaplama

tavsiye ederim herkese.......... dua ilegül

Bu mesaj 1 kez ve en son NeWBaHaR tarafından 08.12.2007 - 14:13 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.12.2007 - 14:12
Bu mesajı bildir   NeWBaHaR üyenin diğer mesajları NeWBaHaR`in Profili zum Anfang der Seite

371 Mesaj -

TEŞEKKÜRLER NEWBAHAR KARDEŞİM gül
Ekleme Tarihi: 11.12.2007 - 16:55
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 454 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53815 saniyede açıldı