ivermektin kamagra generique plaquenil generique luvox ivermectine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Tuvalet Mescit'ten Daha Lüks

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 14 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Tuvalet Mescit'ten Daha Lüks

875 Mesaj -

En Son On: 22.01.2010 - 18:46
Cinsiyeti: ----- 
Metrocity'de müşteri, namaz kılmak için yer ararken...

Metrocity'de müşteri, namaz kılmak için yer ararken kendisini otoparkta buldu. Gördüğü manzara karşısında şoke olan müşteri, tuvaletlerin bile daha lüks olduğunu söyledi.

İstanbul Levent'teki Metrocity yönetimi, namaz kılmak isteyenler için bir mescit yapmayı ihmal etmemiş. Ancak koskoca Metrocity, mescite layık yer olarak en alt katta yani otoparkın yanında izbe bir odayı görmüş.
Metrocity'e alışverişe giden bir müşteri, namaz kılmak için yer ararken kendisini otoparkta buldu. Gördüğü manzara karşısında şoke olan müşteri, cep telefonu ile mescitle bulunduğu katı fotoğrafladı.

Tuvaletlerin bile daha lüks olduğunu ve temizlikçilerin sık sık temizlediğini belirten müşteri, koskoca Metrocity'ye bu yakışıyor mu' diyor haklı olarak.. Çünkü mescid olarak gösterilen odaya en yakın tuvalet ile iki kat üstte..

düsünağlar her zaman en dıplere yaparlar zaten ...gozukmesın dıye olabıldıgnce ucralara yapıyolar....neyse yıne de hıç yoktan ıyıdır dıyelım...
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:50
Bu mesajı bildir   der_ya üyenin diğer mesajları der_ya`in Profili der_ya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Cinsiyeti: Erkek 
Ah be kardeş geçmişte bir gün bursada bizde gittik arkadaşla birlikte carrefora şu meşhur yere her neyse ara babam ara yok mescit yok en sonunda güvenlik amiri denk geldi bakarmısınız dedik sorduk acaba namaz kılmak için yer nerde var dedik oda.. mescit felan yok burada böyle bir şey ..... dedimki burda hiç namaz kılan müslüman yokmu dedim cevap bana çok enteresan geldi.....Arkadasım bu güne kadar senden başka kimse sormadı ki bu istekte bulunmadı ......Ne kadar ilginç yahu müslüman mahallesinde solyangoz satıyorlar...Ama kabahat bizde neden yahu adam içkinin en hasını satıyor vs.vs. olmaz tabiki vs.....bende elimden geldiği kadar gitmemeye gidenlerede gitmesinler diye telkinde bulunuyorum ne yapalım çok garip bir memleket çok garip insanlar var mesela calıştığım fabrika mescit var 3 ncü katta olsun onada şükür ama ....işin garib tarafı şu ki mescit devamlı kapalı ne hikmetse .......Sonunda bir müşteri geliyor fab... adam gayri ihtiyarı namaz kılacak soruyor mescit nerede patron ,müdür mahçup bir şekilde konuyu geçiştiriyorlar işte ne garib ne acı mescitte o kadar güzel oldu ama daha namaz bile kılamadık....ALLAH'ım hayır etsin ..... kim bilir daha neler var şu hayatta......kardeşim eklemen için tşk

Bu mesaj 2 kez ve en son maksat kelam olsun tarafından 28.02.2008 - 18:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 17:15
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
refya su an offline refya  

29 Mesaj -

En Son On: 11.09.2009 - 12:29
Cinsiyeti: Bayan 
sadece alış-veriş merkezlerinde değil yolculuklarda dinlenme tesisleri içinde aynı şey geçerli yerdeki kilime kilim bile denmez.ama bunada şükür ya hiç olmasaydı...sevinçli
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 22:07
Bu mesajı bildir   refya üyenin diğer mesajları refya`in Profili refya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
bende-i_babagan su an offline bende-i_babagan  

20 Mesaj -

En Son On: 28.02.2008 - 22:22
Sabancı dindar adamdı Adanada koca cami yaptırdıydı ama neden işyerleri böle annamadım.....
Ekleme Tarihi: 27.02.2008 - 22:14
Bu mesajı bildir   bende-i_babagan üyenin diğer mesajları bende-i_babagan`in Profili zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Bizler Müslüman olarak namazimiza ehemmiyet versek her alis veris yerine mescid acdiririz diye düsünüyorum..
Viyanada bir hasanede müslümanlarin istegi üzere mescid acilmistir,ve yine askeriyede de müslüman askerlerin talebi üzere mescid yapilmistir.Bu bir avrupa ülkesinde oluyorda bizim memleketimizde neden olmasin? Ama Laiklikleri elden gider diye mescid acdirmamak icin ellerindne geleni yaparlar...

Defalarca sahit oldugum mesele es dostla alis verise cikariz Türkiyede vakit gelipde haydin namazi kilalim dedigimde aman aksama kaza ederiz,halbuki Tr de adim basi Camilerimiz mevcut ama gel görki namaza yüzümüz yok.

Büyük alis veris merkezlerinde de sikayet kutulari bulunur oralara herkez ayni sikayeti yapsa herhalde sorun giderilir..

Birde yollardaki mescitlere ufak notlar yazarak uyarilar yapsak sanirim duyarli insanlar el atar bu soruna..
Ekleme Tarihi: 28.02.2008 - 13:30
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Sabancı dindar adamdı Adanada koca cami yaptırdıydı ama neden işyerleri böle annamadım..... belki öyle ama...carrefour fransızların demekki onların borusu ötüyor...

raVzanur kardeş sanada katılıyorum.....biraz duyarlı olsak namaza şikayet...istek kutularına bıraksak belki onlarda anlarlar...Ama ben şunu demek istiyorum...EZAN KULAĞI OLMAYANIN NAMAZDA GÖZÜ OLMAZMIŞ demekki insanlarımızın namaza ehemniyeti bek fazla yok...düsün
Ekleme Tarihi: 28.02.2008 - 18:24
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 20:28
Selamunaleykum,

Carrefourda mescid mi bekliyorsunuz siz? yahudi oldugunu ögrenemedinizmi hâlâ??

Bide metrocity'de mescit otoparktaymis. sükredin mescit var, mescidi yapan metrocity belki düsünüyodur ben niye para harcadimki bosuna bu mescide,zaten içi hep bos...
evet bende istiyorum buyuk alisveris merkezlerinin en guzel yerlerinde olmasini mescidimizin,ama kimse namaz kilmiyosa niye yapilsin

sözde 99% müslüman olan milletimizde yüzde kaç 5 vakit namaz kiliodur acaba..?

"Günde en az 4 vakit namaz kilmayan kimse günde 40 kere anasiyla zina yapmis kadar günah alir"
Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 20:58
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  

611 Mesaj -

En Son On: 09.07.2010 - 15:12
Alıntı
Orijınalı 3. Hanedar

Selamunaleykum,

Carrefourda mescid mi bekliyorsunuz siz? yahudi oldugunu ögrenemedinizmi hâlâ??

Bide metrocity'de mescit otoparktaymis. sükredin mescit var, mescidi yapan metrocity belki düsünüyodur ben niye para harcadimki bosuna bu mescide,zaten içi hep bos...
evet bende istiyorum buyuk alisveris merkezlerinin en guzel yerlerinde olmasini mescidimizin,ama kimse namaz kilmiyosa niye yapilsin

sözde 99% müslüman olan milletimizde yüzde kaç 5 vakit namaz kiliodur acaba..?

"Günde en az 4 vakit namaz kilmayan kimse günde 40 kere anasiyla zina yapmis kadar günah alir"

metrocityde mesciti otoparka yapmakla ayip etmisler ama namaza sahip cikmamakla en büyük ahlaksizligi biz yapiyoruz.hem kendimize hemde ALLAHA karsi.

3. hanedar kardes, anlamadim seni. yazinin en sonuna yazdiginda neyin nesi? nerden duydun böyle bir seyide yazdin? bizde ögrenelim?asli astari ne? namaz kilmayanin azabini cezasinin hertürlüsünü biliyoruzda senin dedigini ilk duydum simdi. cevabini bekliyorum.
selam ve dua ile

Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 22:50
Bu mesajı bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diğer mesajları _ESaDuLLaH_`in Profili _ESaDuLLaH_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  

198 Mesaj -

En Son On: 27.08.2008 - 18:26
BUNADA ŞÜKRETMEK GEREKİYOR KARDEŞİM,CAREFOUR LARIN HİÇ BİRİNDE YOKTU,BURDADA GEÇMİŞ SENELERDE BUNU İFADE ETMİŞTİM,ŞİMDİ BİRİNDE OLDU,DİĞERLERİNDE YİNE YOK,TEPKİNİ USÜLÜNCE YAPARSAN,GEREĞİNİ YAPARLAR EMİN OL,BUNDA HİÇ RABBİM BENİ YANILTMADI...CAREFOURDA HALI REYONUNDAN HALI ALIP BİR KÖŞEDE NAMAZ KILMIŞTIMsevinçli ŞİMDİ BAKTILAR OLMUYO MESCİT YAPMIŞLAR...TABİ BU OLAYIN ÖNCESİ VE SONRASIDA VAR,ANLATMASI UZUN SÜRER,BİR GÜN KARŞILAŞIRSAK HERHANGİ BİRİNİZLE O ZAMAN ANLATIRIMkahkaha
Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 22:58
Bu mesajı bildir   -ERDAL- üyenin diğer mesajları -ERDAL-`in Profili -ERDAL- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

611 Mesaj -

helal olsun sana erdal kardes seni orda gördüler ki ondan mescit yaptilar belkide otoparka.yoksa hic yapmayacaklardi belkide sevinçli
ALLAH razi olsun senden tertip.

Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 23:02
Bu mesajı bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diğer mesajları _ESaDuLLaH_`in Profili _ESaDuLLaH_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

198 Mesaj -

YOK BE MÜBAREK O SADECE İŞİN BİR PARÇASIYDIsevinçli 1000 E YAKIN MESCİT NEDEN YOK GİBİ YAZILAR YAZDIRMIŞTIM DİLEK KUTUSUNA,SEVENLERİMİDE GÖRMÜŞ OLDUM BU SAYEDEsevinçliİYİDE OLDU HALK KAHRAMANI OLDUK BİRANDA,ŞİMDİ PEK KAHRAMANLIK KALMADI,ARADAN SENELER GEÇİNCE,VARMI AKLINA GELEN BİŞEY YAPALIM ORTAKkahkaha BAŞÖRTÜSÜYLE İLGİLİ BİRŞEYLER AKLIMA GELİYODA(ANNEMDEN KORKUYORUM,ARAMIZDA KALSIN)kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 23:06
Bu mesajı bildir   -ERDAL- üyenin diğer mesajları -ERDAL-`in Profili -ERDAL- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

611 Mesaj -

takanlar canli yayinda cüret ediyorda senmi takamayacan. güzel anacigina o canli yayini gösterip gaza getir ordanda al bir örtü var üniversitenin kapisina. ama basörtünün uclarini baglamayacaksin igneleyeceksin. biliyorsun cok fark varmis ikisinin arasinda kahkaha örümcek kafalilar!!
Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 23:12

611 Mesaj -

memet ali branda da takalim bitane cok seviyor onada lazim bitane. derdinden saclari dökülmüs baksana kahkaha kahkaha beraber gidelim onun panellerine kahkaha 100 yahidi beyinlilere 2 aslan gögüs gerelim!
Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 23:15

198 Mesaj -

Mübarek adam sen yine anlamadın beni,ama neyse,ben başörtüsü takmayacaktımki,daha güzel bişey var,başörtüsü basit meselesevinçlikonuyuda dağıttık sanki,hakkını helal et derya...
Ekleme Tarihi: 01.03.2008 - 23:59
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 526 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56015 saniyede açıldı