generique plaquenil stromectol colchicine budesonide generique rhinocortvoltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » BİZDE ÜRETELİM EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM.......SİZCE..????

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
BİZDE ÜRETELİM EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM.......SİZCE..????

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 10:25
Cinsiyeti: Erkek 
S.A ARKADAŞLAR ŞUNU DİLE GETİRMEK İSTİYORUM ACİZENE RİCAM OLSUN

SİZLERE LÜTFEN

BEN EBEYDİR DİKKAT EDİYORUM ÜYE ARKADAŞLAR MESAJ SAYILARINI ARTIR

MAK İÇİNMİ BİLMEM YOKSA SİTEDE SÜPER ÜYE OLMAKMIDIR NİYETLERİ......!!!!!

FALANCA FALANCA SİTEDEN KOPYA YAPIP AL YAPIŞTIR ÇOK YAPIYORLAR

BENİM RAVDA HARİCİNDE BAŞKA İSLAMİ SİTELEREDE ÜYELİĞİM VAR 4 .5 TANE

BAKIYORUM ORADA OKUDUĞM FORUMLARIN AYNISINI KOPYALANIYOR

ÜSTELİK O FORUMA SAYGISIZLIK YAZANADA VS HİÇ OLMAZSA BİR ZAHMET

ALINTI YAZIN YA BENCE EMEĞE SAYGI OLMASI LAZIM UMARIM İLK SÖYLEDİĞİMDE

BENİ YANILTIRLARDA BEN SÖYLEMEMİŞ OLAYIM BENCE ACIKLARINIZ

GÖRÜLÜYOR BENCE ÜYELİK BU DEMEK DEĞİLDİR SİTEYE ÇOK MESAJ ATMAK

DEĞİLDİR SİTEYE ÜRETMEK LAZIM BURA HAS OLSUN NEDEN HEP TAKLİT

NEDEN ÜRETMİYORUZ BENCE DEMEKKİ OKUMUYORUZ SİZCEDE...... ÖYLE

DEĞİLMİ SELAM VE DUA İLE......
Ekleme Tarihi: 04.09.2007 - 11:39
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed_usame su an offline muhammed_usame  

161 Mesaj -

En Son On: 07.09.2007 - 10:54
Cinsiyeti: ----- 
bir yazar kitabı paylaşmak için yazar..... kitabı okuyan ve begenen arkadaşlarına tavsiye eder..... arkadaşları o kitabı bulamazlarsa kendisi onlara hediye eder..... kitabı hediye alan arkadaşlar da diğer arkadaşlarına hediye eder..... bunda herhangi bir sakınca yoktur..... bir ilmi başkasından öğrendiyseniz o ilim artık sizindir istediğinizle paylaşmak mecburiyetindesiniz...... ve size tavsiyem kardeşim bu gibi ilmi konular bulursanız ve bizimle paylaşırsanız bu emeğe saygısızlık olmaz bilakis paylaştığın için hem yazan hem paylaşan hem okuyan sevap kazanır ve o şekildede kendisini düzeltir....

wesselam
Ekleme Tarihi: 04.09.2007 - 11:53
Bu mesajı bildir   muhammed_usame üyenin diğer mesajları muhammed_usame`in Profili zum Anfang der Seite

1463 Mesaj -

sen benim yazdığımı anlayamadım galiba ben paylaşmayalım demedimki

öyle yazdığımı hatırlamıyorum ben hiç olmazsa yazana en azından saygı

gösterilsin dedim başkasının yaptığıyla kendisini kandırmasın demek istedim

bizde üretelim dedim en azından alıntı da yazılsın dedim kendimize mal

etmeyelim bize ait olmayanı anladın. selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 04.09.2007 - 12:05
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-bahar- su an offline -bahar-  

292 Mesaj -

En Son On: 16.01.2009 - 09:44
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM

BAKIYORUM ORADA OKUDUĞM FORUMLARIN AYNISINI KOPYALANIYOR
evet kardeşim bunlar olabilecek şeyler bu konuya şu acıdan bakamamız gerekio bence sizin üye olduğunuz sitelere buradaki arkadaşlarımız üye olmaya bilirler yani sizin bizim okuduklarımızı onlar okumaya bilirler ve burada ALINTIDIR yazılması konusunda katılıyorum.umarım beni yanlış anlamamıssınızdır telaşlı sizin düşüncenizede saygy duyuyorum ve ben burada okuduklarımı tekrarında okumaktan zevk alıyorum

RABBİM RAZI OLSUN SİZLERDEN

Ekleme Tarihi: 04.09.2007 - 12:31
Bu mesajı bildir   -bahar- üyenin diğer mesajları -bahar-`in Profili -bahar- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1463 Mesaj -

evet bahar kardeş beni anlamışsın bende zaten bunu alıntı yapılmasın demedim emeğe saygı dedim herkes okusun biz zaten neden kaybediyoruz okunmuyor
diye dikkatin için tşk
Ekleme Tarihi: 04.09.2007 - 12:51
Lı_ıTFı_ı su an offline Lı_ıTFı_ı  

1 Mesaj

En Son On: 17.11.2007 - 10:09
s.a paylasım için sag ol amca

Ekleme Tarihi: 17.11.2007 - 10:00
Bu mesajı bildir   Lı_ıTFı_ı üyenin diğer mesajları Lı_ıTFı_ı`in Profili Lı_ıTFı_ı Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 828 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.04576 saniyede açıldı