generique rhinocortkaletra stromectol colchicine generique stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » Risaleden süzülenler.CENAB-I HAK RIZKIMIZI NASIL GÖNDERİYOR....?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
Risaleden süzülenler.CENAB-I HAK RIZKIMIZI NASIL GÖNDERİYOR....?

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Cinsiyeti: Erkek 
Bediüzzamanla talebeleri bir gün otomobille emirdağ'dan Eskişehire gidiyorlardı

Yaz mevsimiydi.Buğday tarlalarının içinden geciyorlardı.Yolun her iki tarafıda göz ala bildiği

ne sarı sarı buğday başaklarıyla doluydu.

Arabayı kullanan talebesiyle ön tarafta oturan diğer talebesiylen konuşuyorlardı.

Bu tarladan sence ne kadar buğday çıkar ,ve ne kadar ekmek yapılır,diye hesap ediyorlardı

Bediüzzaman bunların bu konuşmalarını duydu."Kardeşim",dedi "Ekmeği sizin tefekkürü benim".

"Ben bu tarlalardan sahiplerinden daha çok istifade ediyorum".dedi

"Ben bunları gördükçe Cenab-ı Hakkı hatırlıyorum .Bizim rızkımızı nasıl gönderiyor

onu düşünüyorum. Selam ve dua ile...............
Ekleme Tarihi: 21.08.2007 - 22:46
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 
Abi baskasinin günahina aglayan adam vehbi vakkasoglu adli kitabi okudunuzmu?okumadinizsa kardesiniz olarak tavsiyemdir
Selam ve duaile

Bu mesaj 1 kez ve en son cananberraramazan tarafından 22.08.2007 - 15:14 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 22.08.2007 - 15:12
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Cinsiyeti: Erkek 
s.a tamam kardeşim alakan için tşk en kısa zaman da alıp okuyacağım inş.

Selam ve dua ile......
Ekleme Tarihi: 22.08.2007 - 19:46
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Zamanin Alimi...

Allah c.c. razi olsun...

Baskasinin Günahina aglayan Adam adli eser benimde elimde mevcut fakat tamamiyla okumak nasib olmadi. Hernedakar olmadiysada cok güzel...

Dua ile...
Ekleme Tarihi: 22.08.2007 - 22:48
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
SÜMEYRA A BLAM COK GÜZELDI BEN OKUMA FIRSATINI BULDUM
HATTA BAZI YERLERDE GÖZYASLARIMI TUTAMADIM
ÜSTADIN TAKVASI ,HAYASI KARSISINDA
ALLAH OKUMAK ISTEYEN HERKEZE NASIP ETSIN
SELAMVE DUA ILE
aşık

Bu mesaj 1 kez ve en son cananberraramazan tarafından 22.08.2007 - 22:56 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 22.08.2007 - 22:55
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
RE: Risaleden süzülenler.CENAB-I HAK RIZKIMIZI NASIL GÖNDERİYOR....?

611 Mesaj -

En Son On: 09.07.2010 - 15:12
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı maksat kelam olsun

Bediüzzamanla talebeleri bir gün otomobille emirdağ'dan Eskişehire gidiyorlardı

Yaz mevsimiydi.Buğday tarlalarının içinden geciyorlardı.Yolun her iki tarafıda göz ala bildiği

ne sarı sarı buğday başaklarıyla doluydu.

Arabayı kullanan talebesiyle ön tarafta oturan diğer talebesiylen konuşuyorlardı.

Bu tarladan sence ne kadar buğday çıkar ,ve ne kadar ekmek yapılır,diye hesap ediyorlardı

Bediüzzaman bunların bu konuşmalarını duydu."Kardeşim",dedi "Ekmeği sizin tefekkürü benim".

"Ben bu tarlalardan sahiplerinden daha çok istifade ediyorum".dedi

"Ben bunları gördükçe Cenab-ı Hakkı hatırlıyorum .Bizim rızkımızı nasıl gönderiyor

onu düşünüyorum. Selam ve dua ile...............

Allah Razı Olsun kardes
Ekleme Tarihi: 23.08.2007 - 19:26
Bu mesajı bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diğer mesajları _ESaDuLLaH_`in Profili _ESaDuLLaH_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 776 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54582 saniyede açıldı