ivermektin chloroquine budesonide lopinavir ritonavir generique luvox seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » MenziL Köyünde Bir Allah Dostu...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Ekleyen
Themenicon    MenziL Köyünde Bir Allah Dostu...

58 Mesaj -

En Son On: 28.01.2010 - 20:58
Cinsiyeti: Erkek 
BismillahirRahmanirRahim
Aziz kardeşlerim ne kadar dolanırsanız dolanın nereye giderseniz gidin Menzilden daha büyük bir kapı bulamazsınız...
Adıyamandaki seyda Hazretlerinden bahsediyorum , mübarek öyle güzel ki öyle nur yüzlü ki aslında belkide ben buraya boşuna yazıyorum kelimelere sığmıyor gidip görmek lağzım ordaki muhabbetin derinliğini ordaki maneviyatı Feyzi Bereketi...
Eğer bir gün yolunuz Adıyaman a düşerse ona bir uğrayın isterseniz Gözlerine bir bakın kalp aynanızda neler zuhur edecek kalbinizden birşey geçirin gece kalpten geçen şey hakkında neler söylenecek rüya aleminde...
Hususi oraya giderken yolda bırakın kendinizi mağdur edin kendinizi, Himmet diyin bakın nasıl yardım gelecek (başıma geldi 2 defa ordan biliyorum)...
Kardeşim bu kapının büyüklüğünü anlatmaya ilmim yetmiyor !
o Mübareği görseniz sarılasınız gelir doya doya ayrılırken ağlarsınız , ayrılırken yolda inip koşa koşa tekrar varmak istersiniz huzuruna

Paşam bu kapı muhabbet kapısı aşk a giden en güzel yol.........
göz kırpma göz kırpma
Ekleme Tarihi: 09.08.2007 - 16:01
Bu mesajı bildir   hakyolislam üyenin diğer mesajları hakyolislam`in Profili hakyolislam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
Themenicon  MenziL Köyünde Bir Allah Dostu...
hakyolislam 09.08.2007 - 16:01
 MenziL Köyünde Bir Allah Dostu...
SuMeYRa 09.08.2007 - 17:49

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 785 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55448 saniyede açıldı