stromectol kaletra generique kaletra kaletra ivermektin luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » *** NAMAZ PLATFORMU *** » şeytan Bile Uzaklaşti

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
şeytan Bile Uzaklaşti

365 Mesaj -

En Son On: 10.11.2009 - 17:45
Cinsiyeti: Bayan 
NAMAZ KILMAYANDAN ŞEYTAN BİLE UZAKLAŞTI

ADAMIN BİRİ SAHRADA dolaşırken,şeytan ona ar4kadaş olmuştu.Adam öğle,ikindi,akşam ve yatsı namazlarını kılmamıştı.Uyuma vakti geldiğinde,adam yatıp uyumak istedi.O zaman şeytan adamdan uzaklaşmaya başladı.

Adam:Benden niye kaçıyorsun,diye sordu.

Şeytan da ceva olarak:Ben ömrümde bir kere Allah ın secde emrine karşı çıktım ve ondan dolayı da Allah ın huzurundan kovuldum.Sen ise bir günde beş kere isyan ettin.Ben Allah ın sana gazap edip,senin arkadaşın olmam sebebiyle beni de kahretmesinden korkarım.dedi ve arkadaşlığı kabul etmeyip uzaklaştı.
.................................................. .................................................. ...............................................

Tek vakit namazımı kaçırmaktansa, bin kere ölmeyi tercih ederim."

Rabbim namazlarımızı her daim kazasız

huşu içerisinde kılanlardan eylesin

şeytani tuzaklardan, nefsimize uymaktan

korusun cümlemizi inşAllah...
Ekleme Tarihi: 08.07.2007 - 20:57
Bu mesajı bildir   mev@ üyenin diğer mesajları mev@`in Profili mev@ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
duanıza amin amin ecmain inşaAllah...

paylaşımınız için teşekkürler

Allah Razı Olsun

Mazeretsiz ve kasden namaz kılmayanın adını Allah(c.c) cehenneme
gireceklerden birisi olarak cehennemin kapısına yazar. (Hadisi Şerif)

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 09.07.2007 - 12:00
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mev@ su an offline mev@  

365 Mesaj -

En Son On: 10.11.2009 - 17:45
rabbım hakkıyla namaz kılan kullarından eylesın bizleri inş selam ve dua ıle inş
Ekleme Tarihi: 09.07.2007 - 13:19
Bu mesajı bildir   mev@ üyenin diğer mesajları mev@`in Profili mev@ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 895 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53904 saniyede açıldı