kaletra fluvoxamine ivermektin generique stromectol colchicine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KISILIK GELISIMI » Çok Fazla Sinirliyim

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    Çok Fazla Sinirliyim

8 Mesaj

En Son On: 12.03.2009 - 17:36
Cinsiyeti: Erkek 
Selamın Aleyküm.

Arkadaşlar yardımınıza ve önerilerinize ihtiyacım var. Normalde çevremdekiler tarafından çok sevilen ve iyi huylu görünen birisiyim ama ne yazık ki arkadaşlar çok çabuk sinirleniyorum ve büyük patlamalar yaşıyorum hatta bundan dolayı midem ile ilgili sağlık sorunlarım var.ilaç da kullanmak istemiyorum.Asıl sorunum ise bu sinirimden dolayı yaklaşık bir hafta önce nişanlıma bulaştım ve şimdi çok büyük sorun yaşıyorum,neredeyse ayrılığa geldi. Mesele barışmanın yanı sıra benim neden bu kadar fazla sinirli olmamdır,sonradan hep pişman oluyorum bir daha yapmayacağım diyorum,sabrediyorum da hatta ama bir an geliyor ki unutuyorum herşeyi.Arkadaşlar Allah rızası için önerilerini ve yardımlarınız bekliyorum..

Allaha Emanet Olun
Ekleme Tarihi: 05.07.2007 - 13:18
Bu mesajı bildir   Orhan SEN üyenin diğer mesajları Orhan SEN`in Profili Orhan SEN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
Ve Aleykum Selam..

Öncelikle üyeliginiz hayrli olsun Orhan kardesim. Ve ravda.net'i sectiginiz icin sizi tebrik ediyorum..

Sorununuza, sinirnize gelince:

Bazi arkadaslarim benimde sinirli oldugumu söylüyorlar. Kardeslerimde bunlara dahiller. Cok cabuk paralayip cok cabuk sönenlerdenim.

Fakat elhamdulillah asiri degil. Hersey kararinda. Sinirli olmak o an herseyi alt üst etmeye yetebiliyor, malesef. Bu yüzdendir en kötü tarafi cok kalp kirmaya yol aciyor.

Nisanlinizla oturup konusmalisiniz. Yani siz bilinc alti bir sinirlenme gecirdiginiz vakit tavirlarinizi hazmedebilmeli. Ve yine ayni sekilde sizinde özür dilemeniz, hatanizi anlamaniz gerekmektedir. Siz sinirli bir yapiya sahipsiniz. Nisanliniz amenna diyorsa sorun cözülmüstür, yok ben kaldiramam, kabul edemem diyorsa yine karar sizindir. Sonucta resid insanlarsiniz insaAllah..
Genel manada ilerde sonucu kötüyle noktalanan sorunlara sorunlara neden olabilirsiniz. Sabirli olmayi denerseniz sinirli yapinizi yenebilirsiniz düsüncesindeyim..

Mevla selamet versin..

Hakkinizi helal ediniz..

Dua ile

Bu mesaj 1 kez ve en son SuMeYRa tarafından 05.07.2007 - 18:23 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.07.2007 - 18:21
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Orhan SEN su an offline Orhan SEN  
RE:

8 Mesaj

En Son On: 12.03.2009 - 17:36
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı SuMeYRa

Ve Aleykum Selam..

Öncelikle üyeliginiz hayrli olsun Orhan kardesim. Ve ravda.net'i sectiginiz icin sizi tebrik ediyorum..

Sorununuza, sinirnize gelince:

Bazi arkadaslarim benimde sinirli oldugumu söylüyorlar. Kardeslerimde bunlara dahiller. Cok cabuk paralayip cok cabuk sönenlerdenim.

Fakat elhamdulillah asiri degil. Hersey kararinda. Sinirli olmak o an herseyi alt üst etmeye yetebiliyor, malesef. Bu yüzdendir en kötü tarafi cok kalp kirmaya yol aciyor.

Nisanlinizla oturup konusmalisiniz. Yani siz bilinc alti bir sinirlenme gecirdiginiz vakit tavirlarinizi hazmedebilmeli. Ve yine ayni sekilde sizinde özür dilemeniz, hatanizi anlamaniz gerekmektedir. Siz sinirli bir yapiya sahipsiniz. Nisanliniz amenna diyorsa sorun cözülmüstür, yok ben kaldiramam, kabul edemem diyorsa yine karar sizindir. Sonucta resid insanlarsiniz insaAllah..
Genel manada ilerde sonucu kötüyle noktalanan sorunlara sorunlara neden olabilirsiniz. Sabirli olmayi denerseniz sinirli yapinizi yenebilirsiniz düsüncesindeyim..

Mevla selamet versin..

Hakkinizi helal ediniz..

Dua ile

Allah razı olsun kardeşim. İlgin için çok tşk ederim.

Bende öyle bir anda parlıyorum sonunda pişman olacağımıda biliyorum ve hatalarımı da anlayıp özürdiliyorum ama hani bir söz vardır ya ^^Dal rüzgarı affetse bile,kırılmıştı birkere^^ işte benimde o mesele. Nişanlımdan Allah razı olsun beni hep çekmiştir ve bu zamana kadar da benim bu halime sebat etmiştir (bundan sonra nasıl olur bilemiyorum,inşaAllah tekrar güzel günlere döneriz) ama tekrar ayrıntılı konuşmakta fayda var sanırım...

Dualarını eksik etme güzel kardeşim. İnşaAllah daha iyi olurum...

Allaha emanet olun
Ekleme Tarihi: 05.07.2007 - 19:24
Bu mesajı bildir   Orhan SEN üyenin diğer mesajları Orhan SEN`in Profili Orhan SEN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 557 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54459 saniyede açıldı