ivermektine lopinavir ritonavir hydroxychloroquine generique stromectol stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » ENDULUS KARDEŞİM.....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
ENDULUS KARDEŞİM.....

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Cinsiyeti: Erkek 
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HAKINDA BİLİNMESİ GEREKEN 30 ÖZELİKLİ konuyu hiç bir neden göstermeden kapatmışsın.... seviyeli bir tartışma vardı orda.... belki bir arkadaşın bilmeden yaptığı hakaretler bu konunun kapanmasına neden olmuş lakin unuttuğunuz bir şey var o hakaretleri ben onun uyanması için kabul ettim.... ve ona herhangi bir karşılık vermedim tam aksine abim dedim kardeşim dedim o yine hakaretlerine devam etse ben aynı şekilde abim derdim...
Resulullah asm neden hz aliyi seviyordu biliyormusun? bu soruyu sahabeler bir gün Resulullah asm a sormuşlar Resulullah asm o esnada hz ömeri çağırıp ona şu soruyu sormuş: birisi sana bir kötülük ederse ne yaparsın hz ömer: iilik yaparım buyurmuş tekrar yaparsa yine iiilik yaparım buyurmuş ya tekrar yaparsa hattabın oğlu ömer vallahi kafasını uçurur tekrar yaparsa demiş ve hz aliyi çağırmış aynı soruyu bu kez hz aliye sormuş hz ali her defasında cevab olarak iiilik yaparım buyurmuş Resulullah asm tekrar tekrar deyince hz ali Ya Resulullah hiç kendinizi yormayın o ne kadar kötülük yaparsa ben yinede iiilik yaparım demiş..Resulullah asm sahabeye dönerek şimdi anladınızmı neden aliyi bu kadar çok sevdiğimi?

o kardeşimizde her ne kadar laf söylese önemli değil biz ilgileneceğiz burda olmamızın nedeni zaten tebliğ ve bu nedenden dolayı hakaretler oılsa dahi ehlen we sehlen deriz....

eğer nedeni bu değilse nedeni belirtip öyle konuyu kapatmanız gerek yada bizim hakkımızı almış olursun ve allah muhafaza bu kibre kaçar yani bu sitenin admini benim istediğimi yaparım misali ...suizanda bulunmuyoruz sakın o şekilde düşünmeyin sizde kardeşimiz canımızsınız ve hakkımız olan bir nedenin yanıtını istiyoruz
RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
SELAM VE DUA İLE
WESSELAM
Ekleme Tarihi: 26.04.2007 - 15:35
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 22:52
Cinsiyeti: Erkek 
S.a.

Hic bir konuyu kapatirken veya arsive alirken, ben bu sitenin adminiyim, ben diledigim gibi davranirim seklinde bir davranis sergilemem mümkün degildir..

Görüldügü üzere konu acildigindan itibaren gerekli müsamaha gösterilmis olup 1 haftaya yakin güncel olarak kalmasi saglanmistir.. Ancak gidisatin, konuyu acan, konuya ekleme yapan kardeslerimize gelebilecek hakaretleri önleme acisindan konu arsive alinmistir.

Burada konuyu acan kardesimize konunun arsive alincagi bilgisini vermedigim icin hataliyim..Etik olarak mesuliyetim konuyu acan kardeslerimize olup, her mesaj yazan icin bu ayrintilibilgi verme durumunda degilim.. Gönül isterdiki tüm mesaj yazanlara ayri konu basligi altinda bir mesaj ile konunun kaldirildigini duyuralim.. Ancak böyle oluncada konuyu arsive alan görevliye degilde, siteye karsi bir tavir alma söz konusu olacagindan buna gerek görülmemistir..

Konuyu arsive aldigim icin anlayisinizi umarak, Taraf olan kardeslerimden haklarini helal etmelerini istirham ederim..

selam ve dualarimla..
Ekleme Tarihi: 26.04.2007 - 22:54
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 576 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53094 saniyede açıldı