lopinavir ritonavir colchicine generique stromectol generique rhinocortcolchicine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » yardim

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
yardim

26 Mesaj -

En Son On: 01.07.2009 - 23:21
Cinsiyeti: Bayan 
arkadaslar biraz tuhaf olacak ama msn deki kamerayi yanlislikla kapattim.su anda yakaridaki kamera goruntusu tiklamiyor acilmiyorherd==halde blokaj ettim cok anlamiyorum da nasil aftif hala getirebilirim normalde calisiyordu be herhaldeyanlislikla iptal ettim simdi gosergeden cikmiyor normal de fotagraf yerindek gozukuyor nasil Atif hale getirecem yardim edin lutfentesekkur ederim
Ekleme Tarihi: 29.03.2007 - 01:19
Bu mesajı bildir   kirikkalp üyenin diğer mesajları kirikkalp`in Profili zum Anfang der Seite
yuvacikli su an offline yuvacikli  
RE: yardim

26 Mesaj -

En Son On: 30.06.2007 - 16:07
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı kirikkalp

arkadaslar biraz tuhaf olacak ama msn deki kamerayi yanlislikla kapattim.su anda yakaridaki kamera goruntusu tiklamiyor acilmiyorherd==halde blokaj ettim cok anlamiyorum da nasil aftif hala getirebilirim normalde calisiyordu be herhaldeyanlislikla iptal ettim simdi gosergeden cikmiyor normal de fotagraf yerindek gozukuyor nasil Atif hale getirecem yardim edin lutfentesekkur ederim

İki sebebi olabilir...

Birincisi Kameranın sürücüsü silinmiş veya zarar görmüş olabilir...
Çözümü Yeniden kameranın sürücüsünün tanıtılması gerek... Sürücüsü kamera ile gelen cd içerisindedir...

İkincisi Msn programında Menü/araçlar/ses ve görüntü kurulumu...
Bu kurulum sihirbazında kameranızın sürücüsü silinmemiş ise kamera tanıtımında görünecektir... Kamerayı buradan aktif yaptığınızda çalışması gerek...
Ekleme Tarihi: 18.06.2007 - 08:28
Bu mesajı bildir   yuvacikli üyenin diğer mesajları yuvacikli`in Profili yuvacikli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1305 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.02319 saniyede açıldı