budesonide generique colchicine generique luvox lopinavir ritonavir kamagra luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » DİĞER DİNİ KONULAR » TEK ENGEL BASORTUSU DEGIL

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
TEK ENGEL BASORTUSU DEGIL

145 Mesaj -

En Son On: 11.04.2007 - 16:14
Cinsiyeti: Bayan 
SELAMUN ALEYKUM DOSTLAR

ONCELIKLE SIZE BIR SORU SORMAK ISTIYORUM ..SIZCE KIZLARIN OKULA GITMELERINI ONUNDEKI TEK ENGEL BASORTUSU MU,
ASLINDA BUNUNLA ILGILI SIZE BIR SEY ANLATMAK ISTIYORUM."BIR GUN PEYGAMBER EFENDIMIZI ZIYRETE BIR AMA (KOR) GELMIS EFENDIMIZ HANIMLARINA ICERI GIRMELERINI SOYLEMIS ONLARDA DEMISLER KI AMA O KOR BIZI GORMUYOR KI.EFENDIMIZDE DEMISKI O AMAYSA SIZDE MI AMASINIZ.

DEMEKKI ONUMUZDE KI TEK ENGEL BAS ORTUSU DEGIL PEKI NICIN BU KONUNUN BU TARAFINI HEP GOZARDI EDIYORUZ.OYSA KI BU KISIM HEM ERKEKLERI HEM KIZLARI ILGILENDIRIYOR .VE IKI TARAF ICINDE AYNI CIDDIYETI TASIYOR.ALLAHU TEALA GOZ ZINASINIDA KESIN BIR EMIRLE YASAKLIYOR.
ELBETTE BASLARI ONUNDE GEZEN KARDESLERIMIZ DE VAR AMA EFENDIMIZ HANIMLARINI BILE BOYLE UYARMISKEN BIZDE HER HALDE BOYLE BIR HATAYA DUSEBILIRIZ
Ekleme Tarihi: 14.01.2007 - 19:45
Bu mesajı bildir   HASRET1 üyenin diğer mesajları HASRET1`in Profili HASRET1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  

1543 Mesaj -

En Son On: 22.01.2007 - 19:46
Cinsiyeti: ----- 
Ve Aleykum Selam Ve Berekatu...

Hasret kardeşim ALLAH c.c. Razı olsun gül İşin birde bu cihedi var tabi ki. Zİra nefsin ve şeytaanın bayram ettiği coştuğu bir yerdir. Kızlı erkekli karşık yerler. Ne diyeyim kardeşim ALLAH c.c. herkese gönlünün ve kalbinin istediğine göre versin.

Ekleme Tarihi: 14.01.2007 - 19:59
Bu mesajı bildir   Havz-i Kevser üyenin diğer mesajları Havz-i Kevser`in Profili Havz-i Kevser Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: TEK ENGEL BASORTUSU DEGIL

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı HASRET1

SELAMUN ALEYKUM DOSTLAR

ONCELIKLE SIZE BIR SORU SORMAK ISTIYORUM ..SIZCE KIZLARIN OKULA GITMELERINI ONUNDEKI TEK ENGEL BASORTUSU MU,
ASLINDA BUNUNLA ILGILI SIZE BIR SEY ANLATMAK ISTIYORUM."BIR GUN PEYGAMBER EFENDIMIZI ZIYRETE BIR AMA (KOR) GELMIS EFENDIMIZ HANIMLARINA ICERI GIRMELERINI SOYLEMIS ONLARDA DEMISLER KI AMA O KOR BIZI GORMUYOR KI.EFENDIMIZDE DEMISKI O AMAYSA SIZDE MI AMASINIZ.

DEMEKKI ONUMUZDE KI TEK ENGEL BAS ORTUSU DEGIL PEKI NICIN BU KONUNUN BU TARAFINI HEP GOZARDI EDIYORUZ.OYSA KI BU KISIM HEM ERKEKLERI HEM KIZLARI ILGILENDIRIYOR .VE IKI TARAF ICINDE AYNI CIDDIYETI TASIYOR.ALLAHU TEALA GOZ ZINASINIDA KESIN BIR EMIRLE YASAKLIYOR.
ELBETTE BASLARI ONUNDE GEZEN KARDESLERIMIZ DE VAR AMA EFENDIMIZ HANIMLARINI BILE BOYLE UYARMISKEN BIZDE HER HALDE BOYLE BIR HATAYA DUSEBILIRIZ

Aleyküm selam
ALLAH razı olsun kardesim aslında sadece örtünmekle kalınmamalı sadece başımızı degil mahremiyetizide örtmeliyiz yinede konuya sadece yasak olarak bakanlar var ya Mahremiyet nolcak

paylaşım için saolasın
Ekleme Tarihi: 14.01.2007 - 20:12
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
burcunur su an offline burcunur  

635 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 15:33
Cinsiyeti: Bayan 
esselamunaleyküm valla ben bazı kardeşerimi görüyorum gerçektnde onlar için çok üzülüyorum bu zamand okul okumak çok zor hem bayanlar için hemde erkekler için ALLAHIM bizi şeytanın şerrinden ve kötü insanlarda koru bize yardm et ALLAHIM..
AMİN..
Ekleme Tarihi: 14.01.2007 - 20:16
Bu mesajı bildir   burcunur üyenin diğer mesajları burcunur`in Profili burcunur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 692 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53782 saniyede açıldı