colchicine ivermectine chloroquine kamagra ivermektine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » balavada bende varim cok mutluyum

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
balavada bende varim cok mutluyum

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
Cinsiyeti: Bayan 
allah razi olsun baklavaya benide eklemisin cok sevindim cooooooooooooooookağlar bu gozyasi mutluluktan gül Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 13:51
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hanzade3 su an offline hanzade3  
BİR BAKLAVA TEPSİSİNDENDE NASİPLENEMEDİK!..

975 Mesaj -

En Son On: 11.06.2010 - 19:28
Selamün Aleyküm...
Ravda neti bir aile gibi gördüm burdaki herkesi ''müslüman müslümanın kardeşidir '' düsturuyla bayan ve erkek ayırmadan herkesi kardeşim ilan ettim Namazlarımın akabinde dualarım bütün kardeşlerim içinde ayrı bir yer açtım..
Rabbim burda toplandığımız gibi peygamberimizin sancağında ve kevserinde toplanmak nasip etsin. Peygamberlerinin evliyalarının şehitlerinin ve sevdiklerinin sohbetiyle cennette müşşerref kılsın bizleri..''Seven Sevdikleriyle Beraberdir'' buyurduğu gibi sevgili peygamberimizin sevdiklerimizle aynı rıza-i ilahide bulunmak nasip etsin..
Bir baklava tepsisi sunmuşsunuz. Yenilerin ismini yazmadan eski kerdeşlerimizin ismini yazarak sadece kendinizin içinde bulunduğu bir topluluk yaratmışsınız..
Alınmadım dersem yalan olur..
Demekki burda da nasibimiz yokmuş dedim..
Hayırlısı Olsun..
Sürçi Lisan ettim ise affola..

agla
Selam ve Dua ile kalın hepiniz..
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 14:11
Bu mesajı bildir   hanzade3 üyenin diğer mesajları hanzade3`in Profili zum Anfang der Seite
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  

1543 Mesaj -

En Son On: 22.01.2007 - 19:46
Cinsiyeti: ----- 
Ve Aleykum Selam Ve Berekatu...

Hanzade kardeşim gül kardeşimiz bir emek vermiş ALLAH c.c. razı olsun lakin unutmuştur ama hadisenin gerisi önemlidir. O hadise nedir güzel kardeşim baklavanın üzerinde mi olmak yoksa gönüllerde mi olmak. Siz bizim gönlümüzdesiniz İnşALLAH-U TEALA.gül

İsterseniz hemen yerimi vermeye hazırım güzel kardeşim sevinçli Lakin sakın demeyin ki biz unutuluyoruz. Hayır güzel kardeşim biz bütün ravda üyelerini kardeş dedik canımızdan can dedik.
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 14:18
Bu mesajı bildir   Havz-i Kevser üyenin diğer mesajları Havz-i Kevser`in Profili Havz-i Kevser Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
Cinsiyeti: Erkek 
abı kım baklavanın uzerınde süs olmak ister yapan kardeşimden ALLAH razı olsun benım ismimi koymamış kı civelek kardeşimizi yemesınler dıye

baklavayı kım ıster gönullere talibiz...

Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 14:25
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
RE:

1543 Mesaj -

En Son On: 22.01.2007 - 19:46
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı CiVELEK

Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullah...

gül
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 14:28
Bu mesajı bildir   Havz-i Kevser üyenin diğer mesajları Havz-i Kevser`in Profili Havz-i Kevser Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Alıntı
Orijınalı CiVELEK

abı kım baklavanın uzerınde süs olmak ister yapan kardeşimden ALLAH razı olsun benım ismimi koymamış kı civelek kardeşimizi yemesınler dıye

İşte buuuu neden bu kadar candanız neden bu kadar cok sevıyoruz bırbırımızı çünkü YÜREKLERDEYİZ baklava bıter tükenir ama yüreklerdeki gönül bağımız asla kopmaz nedenmi?

burada Allah cc rızası için varız ve birbirimizi Allah cc rızası için seviyoruz..

zaten baklavada bitti dedim ama sesimi duyan olmadı ben baklavaya el koydum bir saat önce
sizlere burda baklavadan daha tatlı leziz olan yüreklerimizi verdik ve sizleri yüremizin içine aldık..sevinçli
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 14:41
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dilaratuba su an offline dilaratuba  

934 Mesaj -

En Son On: 13.04.2009 - 18:15
Evet ben de baklava da ismimi görmeyince biraz üzüldüm çünkü benden çok çok yenilerin bile adı vardı sonra düşündüm ki yazan arkadaş herhalde o an online üyelere bakıp yazmıştır o zaman da ben yokmuşumdur diye düşündüm yanlış mı yaptım?
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 15:15
Bu mesajı bildir   dilaratuba üyenin diğer mesajları dilaratuba`in Profili dilaratuba Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hanzade3 su an offline hanzade3  
Sizleri Tanımak ne kadar güzel.. Ne büyük Şans Rabbim Razı Olsun Hepinizden..

975 Mesaj -

En Son On: 11.06.2010 - 19:28
Allah Razı Olsun hepinizden

Sizleri tanımak ne kadar güzel..Biraz geç kalmış olsamda..Yüreklerinizde olmak büyük bir teselli olacak benim için. Bu daha mutlu etti beni..
Hepinizi Allah için seviyorum..
Rabbim sevdiklerinin hürmetine sizleride sevsin AMİN..

Selam ve Dua ile kalın hepiniz..

gül gül gül
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 15:34
Bu mesajı bildir   hanzade3 üyenin diğer mesajları hanzade3`in Profili zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Themenicon   

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
dualarınıza amin amin inşAllah....

Rabbim cümlemizden razı olsun inşAllah...

Rabbim her daim gönüllere tabi olanlardan eylesin inşAllah....

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 15:53
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE:

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı Havz-i Kevser

Ve Aleykum Selam Ve Berekatu...

Hanzade kardeşim gül kardeşimiz bir emek vermiş ALLAH c.c. razı olsun lakin unutmuştur ama hadisenin gerisi önemlidir. O hadise nedir güzel kardeşim baklavanın üzerinde mi olmak yoksa gönüllerde mi olmak. Siz bizim gönlümüzdesiniz İnşALLAH-U TEALA.gül

İsterseniz hemen yerimi vermeye hazırım güzel kardeşim sevinçli Lakin sakın demeyin ki biz unutuluyoruz. Hayır güzel kardeşim biz bütün ravda üyelerini kardeş dedik canımızdan can dedik.

göz kırpma dostum bir dilimle olmaz o önemli olan isim degilki Hanzade ve Cihan kardeşlerim bugün yazılır isim fakat önemli olan güzelliklerle hatırlanmak

siz ikinizi ALLAH için kardeş olarak sevdim konularınıza yakın takibe aldım RABBİM mutlulugunuzu daim etsin

yermiyiz bir baklava abi aşık

Es selamü aleyküm
Ekleme Tarihi: 25.12.2006 - 16:44
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 679 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54686 saniyede açıldı