kamagra generique rhinocortgenerique stromectol stromectol ivermektin imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » hanim olan butun kardeslerime sesleniyorum

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
hanim olan butun kardeslerime sesleniyorum

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
Cinsiyeti: Bayan 
kardeslerim ne olur okuyallim beynimizi gelistirelim ,gelistirelim ki hic bir zaman ezilmeyelim hem unutmayin ki cocuklarina terbyeyi kulturu anneler verir haksizlik olmasin tabiki babalarinda payi var ama en onemli olan annedir eger bir cahil anneysek o cocuga ne ogretecez ilerde bizlerden hesap sormazlarmi,ama tahsilli bir anneyse o zaman cocugunda kulturlu terbyeli olucaktir bundan emin olunha benim icin gectir diyen varsa yanilir okumak hicbir zaman gec degildir hem peygamber efendimiz okuyun dememesmi.
anneler kiz cocuklarimizi okuttalim cok okutalim ki karsimiza hayirli ve kulturlu, terbyeli bir evlat ciksin tabiki bizim icinde gec degildir okumak sadece okula gitmek degildir her yerde okuyabilirsin hadi hanimlar kendimizi gelistirelim.
SAYGILARIMLA SEEVGILERIMLE ALLAHA EMANET OLUN
Ekleme Tarihi: 25.11.2006 - 12:02
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
cihan.pz can gül

Allah Razı Olsun

Rabbim her daim okuyanlardan, anlayanlardan

eylesin, ilmimize ilim katsın inşAllah....

Her insan, dünya ve âhiret işlerinde muvaffak olup
maddî-mânevî terakkî edebilmek için muhtelif ilimlerle
meşgûl olurken her şeyden evvel ilm-i nâfî aydınlığına
ve gönül derinliğine muhtaçtır.

Gerçekten, insanı gurur ve kibire sevk eden, sonunda da helâk
irdabında boğan bir ilim, zahiren güzel ve faydalı şeylerden
ibaret olsa gerek...

Allah (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 25.11.2006 - 12:27
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sicilyali su an offline sicilyali  

1054 Mesaj -

En Son On: 07.02.2007 - 02:24
Cinsiyeti: Erkek 
Eyvallah cihan.pz kardeş.
Yerinde bir tesbit.

Sagol varol.

Okuyan ve bilgili bir anne evlatlarını gerektigi gibi yetiştirecektir.

Gerektigi gibi yetişen müslüman bir nesil ise, her daim ve her konuda Allah'ın izniyle muvaffak ve üstün olacaktır.

Ekleme Tarihi: 25.11.2006 - 21:13
Bu mesajı bildir   sicilyali üyenin diğer mesajları sicilyali`in Profili sicilyali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mucahide16 su an offline mucahide16  

67 Mesaj -

En Son On: 17.06.2007 - 03:42
Bir hadis-i şerif'te:
"Sana ilim tahsis etmek lazımdır.Zira ilim,müminin dostu; vakar,veziri; akıl,delili;iş,yardımcısı; rifk(yumuşak davranma kabiliyeti), aslı ve asaleti; yumuşak huyluluk,kardeşi; sabır ise askerinin kumandanıdır." buyuruyor.

Sizinde dediğiniz gibi ilim sadece okulda öğrenilmiyo ve okulda öğrenilen şeylerin büyük bir bölümü dünya için gerekli olmayan şeyler.Dünyada kalacak kadar dünya için, ahirette kalacak kadar ahiret için.Şahsen ben kızımı okutmak istemem.Ben çektim o çekmesin!

Hem okula gidildiği zaman Allah'ın emirlerinin büyük bir bölümüde askıya alınmış oluyor.En basitinden başörtüsü.Başörtüsü bayanların iffetidir.Ben kızımın iffetsiz olmasını istemem.Okulda öğreneceği bilgileri ve daha fazlasınıda öğrenebileceği yerlerde var zaten.
Ekleme Tarihi: 25.11.2006 - 21:43
Bu mesajı bildir   mucahide16 üyenin diğer mesajları mucahide16`in Profili mucahide16 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 627 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53690 saniyede açıldı