colchicine generique colchicine ivermectine colchicine generique luvox detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » gercek ruya

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
gercek ruya

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
Cinsiyeti: Bayan 
slm arkadaslar ben bu siteye yeni uye oldum ve cok begendim bu siteyi acandan allah razi olsun .ben kosovaliyim arnavut basimizdan gecen bir olayi sizinle paylasmak istiyorum 8 yil once esim turkyeye arabasiyla yolculuga hazirlaniyordu sabah erkenden yolculugu vardi ne var ki gidecegi arkadasinin isi cikmis esimi uyandirmadi sabah esim kalkip evden cikti arkadasina gitti arkadasida selatin demis bu gun yolculugumuz ertelendi haftaya kismetse gideriz esimin arabasida arkadasindaydi demis ki selatin arabanda bi sorun var bi tamire gotursen iyi olur cok sallaniyo esimde arabayi allir tamire goturmeye calisir cok yavas gidiyo cunku araba okadar sallaniyormus ki nerdeyse tekerlekler yerinden cikacak gibi esim giderken birden aksam ruyasini hatirliyo ruyasinda bilinmiyen bir kisi esime soyle demis SELATIN sakin yolculuga baslanma once arabanin tekerlerini kontrol et cunku birileri tekerlerini gevsettmis esimde ayni anda duruyo hic dusunmeden bagaji acip tamir icin aletleri aliyo ve kendi hic bakmadan tekerleklerine bakiyo kendi tamir ediyo gercekten birileri gevsetmisti bunu kimseye soyleyemiyo dalga gecerler diye gelip bana soyledi ve soylerkende yuzunun ifadesini gormeliydiniz mutlu mu desem korkmus mu desem yani anlatamam bunu hic unutamiyoruz. allahin rahmeti uzerinizden eksik olmasin.eger bi yanlisim olduysa af ola ben arnavut oldugum icin turkcem biraz zayif .
Ekleme Tarihi: 12.11.2006 - 12:14
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Cinsiyeti: Bayan 
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah Ve Berekatuhu Cihan Ablam..

Aramiza HOSgeldiniz.. Üyeliginiz hayirlara vesile olur InsaALLAH..

Paylasiminiz icin tesekkürler,
ALLAH korumus Esinizi, Elhamdulillah..

RABBIM cümlemizi kazadan beladan korusun,
ve bizlere tuzak kuranlardanda bizleri korusun InsaALLAH..

Selam ve DUA ile.. gül
Ekleme Tarihi: 13.11.2006 - 08:36
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 374 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
geeflowx (39), ayseDK91 (33), umit09 (53), zehra25 (44), akutisarizar (47), merca (45), Melek_87 (37), Ehl-i Sunnet (42), lider42 (48), Mukim (55), Gizem_Perdesi (37), gök_börü (46), vuslat94 (37), srf (42), m_emin (51), mustafa508 (37), EBRAR-NESIBE (44), ahmerium (50), c gul (40), asumansule (38), adalý (51), recep_ (38), YanaYana (36), Selime (38), AllahuAkbar (40), esses (31), faruksabri (35), sevde8838 (36), süleyman555 (41), Seheryildizi (33), pech45 (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51003 saniyede açıldı