kaletra ivermectin generique luvox generique luvox fluvoxamine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » rüya gördüm yorumlarmisiniz

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
rüya gördüm yorumlarmisiniz

29 Mesaj -

En Son On: 05.07.2007 - 20:52
Cinsiyeti: ----- 
hayirli aksamlar kardeslerim ben bu rüyanin cok etkisinde kaldim ama nasil yorum yapacagimi bilemiyorum.bundan üc yil önce gördüm ve unutamiyorum.rüyamin birinde bilali habesi gördüm büyük bir savas icindeydi kabede,ve benden yardim istedi,dediki kizim cabuk bana yardim et su gördügün siyah perdeli yerin üzerine cikip ezan okuyayim bunu basara bilirsek bu siyah perdeli yer bizim olur ve istedigimiz gibi ezanimizi okuruz dedi.bende ordan asagiya sallanan kalin halatlar vardi ucunu belime bagladim ve düsmanlarin arasindan bilalihabesi oraya cikarttim yardim ettim ve cikmasiyla ezani okumasida bir oldu ve zafer bizimdir diye bagirdi sonunda,ikinciside hz ali peygamberimiz elinde kiliciyla ve hala unutamiyorum yüzünüde gördüm rüyamda beni aldi ve yürüyerek hacca götürdü, yollarda yürürkende nerde bir mezarlik gördüysek onlar icin ikiser rekat namaz kildik.insallah bu rüyalarimi bana yorumlarsiniz.allah razi olsun simdiden kardeslerim
Ekleme Tarihi: 10.11.2006 - 02:41
Bu mesajı bildir   sumeye üyenin diğer mesajları sumeye`in Profili sumeye Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HEPLÜTUF su an offline HEPLÜTUF  
S.A.

37 Mesaj -

En Son On: 29.05.2014 - 23:26
Cinsiyeti: Erkek 
BAK GÜZEL KARDEŞİM SENİN RÜYANIN YORUMA İHTİYACI YOK.SEN HALA BÖYLE RÜYALAR GÖREBİLİYORSAN 3 SENE ÖNCE Kİ YAŞANTINLA ŞİMDİKİ YAŞANTIN AYNIMI HALA EN AZINDAN AYNI AŞAĞI DÜŞMEDİNSE MANEVİYATINDA İLERİ İSEN DAHA GÜZEL DE KENDİNİ ŞANŞLI KULLAR ARASINDA GÖREBİLİRSİN.AMA RÜYA İLE DE AMEL EDİLMEZ BUNU BİLİYORSUNDUR İNŞAALLAH.BİRDE BUTÜR GÜZEL RÜYALAR SÖYLENMEZ HER YERDE ULU ORTA KENDİNE SAKLAMALISIN İNTERNETİN VAR GOOGLE DA YAZ RÜYA TABİRLERİ DİYE BİR SÜRÜ BULURSUN BİZİM MİLLETİMİZİN YARINDAN FAZLASI GECE RÜYAYA YATIYOR Kİ SABAH RÜYA KİTABINA BAKAYIM DİYE.ÖZELLİKLE HANIMLAR VE EVLENMEMİŞ KIZLARIMIZ.kahkaha BENCE ŞİMDİ FARKLI ŞEYLER DİYENLER OLABİLİR SENİN BU RÜYANA BENCE BEN OLSAM KALDIRIM KONUMU VE YOLUMA DEVAM EDERİM MANEVİYATIM NE HALDE ONA BAKARIM O RÜYALARI GÖRDÜĞÜM GÜNLE BU GÜN NE DURUMDA.İNŞAALLAH ANLATABİLMİŞİMDİR.VESSELAM HAYIRLI GECELER.
Ekleme Tarihi: 10.11.2006 - 02:57
Bu mesajı bildir   HEPLÜTUF üyenin diğer mesajları HEPLÜTUF`in Profili HEPLÜTUF Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Cinsiyeti: Bayan 
S.a Sümeye kardesim...

öncelikle Ravda´miza hosgeldiniz! Üyeliginiz hayirlara vesile olsun..sevinçli gül

Rabbimizin bize sunmus oldugu herseyde bir sebeb vardir..
Bundan 3 yil önce bilmiyorum nasil ne haldeydiniz ama bu rüya cok güzel seylere vesile olmustur.. Örnegin; Kabe´ye gitmeyi (hacca)istemissindir, sacini kapatmayi, ya da namazlarini 5 vakit kilmayi nasil desem Dinimiz icin kendiniz icin en basta Rabbi´imizin rizasi icin güzel seylere baslamis olabilirsiniz. Hz. Bilal´in size:
- Bana yardim et demesi ve sizinde etmeniz dünya ve ahiretiniz icin güzel bir karar verdiginize isarettir. ( Yani bir mü-minin kurtulmasinda sizinde kalkiniz var.) Cok güzel bir rüya.. Hz. Bilal habesiye ettiginiz yani bunu rüyanizda hissedersiniz vermis oldugunuz gücünüz kuvvetiniz kadar size cok sevdiginiz birisi tarafindan yardim edilmis olabilir.. Gelmis gecmis tüm din kardeslerimiz yakinlariniz, akrabalariniz icin dua ederseniz cok güzel olur.. InsAllah hayir olur.. sevinçli

Selam ve dua ile..

HEPKAHIR abi:Kararsiz sıkıntılı telaşlı
Ekleme Tarihi: 10.11.2006 - 22:27
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 558 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53294 saniyede açıldı