kaletra kaletra kamagra ivermectine stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » SEYTANDAN MEKTUP VAR...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SEYTANDAN MEKTUP VAR...

25 Mesaj -

En Son On: 25.12.2010 - 22:14
Cinsiyeti: ----- 
Seytandan Mektup:

Seni dün günlük islerini yaparken gördüm. Namaz kilmadan, dua etmeden bir günü daha gecirdin. Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek icin vakit ayirmadin.

Cok nankörsün! Seninle gurur duyuyorum. Benimle oldugun icin cok mutlu oldugumu söyleyemem.Hatirliyormusun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum. Dogruyu söylemek gerekirse: Senden ALLAH'tan nefret ettigim icin nefret ediyorum.
ALLAH beni cennetten attigi icin bende seni kullaniyorum. Seni de ALLAH'in bana yaptiklarini ödetene kadar kullanacagim, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.

Biliyormusun aptal.ALLAH seni seviyor, ama sen hayatin boyunca benim yanimdaydin. Bunun icinde seni ödüllendirecegim. Hayatinin berbat olmasini saglayacagim. Biz ikimiz beraber kaldikca bu ALLAH'i cok üzecek.Zaman senin hayatini kimin yönlendirdigini O'na gösterecek. Ve bu senin sayende olacak.
Gecirdigimiz güzel günleri hatirla, insanlari nasil hor görüyorduk, onlara küfür ediyorduk, cilgin partilere gidiyorduk, hirsizlik yapiyorduk, nasil iki yüzlü davraniyorduk, sigara kullaniyorduk, cami'ye gitmiyorduk, dedikodu yapiyorduk.....

Bunlarin hepsini kaybetmek istemezsin degil mi?
Hadi gel aptal! Sonsuza dek beraber yanalim! Senin icin cok seyler düsünüyorum.

Bu mektupu sana ne kadar deger verdigimi söylemek ve hayatinin büyük bir parcasini kullanmama izin verdigine tesekkür etmek icin yaziyorum.
Aptal, bazen sana cok gülüyorum. Oyle salakliklar yapiyorsunki, benim bile migdemi bulandiriyorsun. Sen böyle devam et. Yeni nesile yalanciligi, aldatmayi, kumari ve cami yerine diskolara gitmeyi ögret.
Sen bunlari onlarin yaninda yap ki onlarda seni örnek alsinlar. Zaman sonra onlarda aynisini yapacaklardir. Cocuklar boyle iste.

Neyse, simdi gitmeliyim ama birkac saniye sonra tekrar seni görmeye gelecegim. Azicik aklin olsaydi tövbe etmek icin biryerlere giderdin ve yasayacak oldugun bir kac seneyi de ALLAH'la beraber gecirirdin.

Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslinda, ama seni taniyorum. Sen zaten benim yanimdan ayrilmazsin. Senin yasinda olan bir insanin hala günah islemeye devam etmesi sacmalik olsada. Sakin beni yalnis anlama, senden hala nefret ediyorum, ve bu böyle devam edecek. Beni gercekten seviyorsan tabiki bu yaziyi kimseyle paylasmazdin. Ölüm bizi bulusturana kadar.....

SEYTAN

ALLAHIM BILEREK BILMEYEREK ISLEDIGIM TUM GUNAHLARIMA TÖVBE YARABBIM SEN BİZLERİ AFFET SEN RAHMANSIN RAHIMSIN BU ACIZ KULUNU(KULLARINI)AFFET ALLAHIM

AFFET ALLAHIM AFFET........

Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 15:48
Bu mesajı bildir   GuLNiHaLL üyenin diğer mesajları GuLNiHaLL`in Profili GuLNiHaLL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
Cinsiyeti: Bayan 
GuLNiHaLL canım paylaşım için teşekkürler

Allah(c.c) razı olsun...

Rabbim cümlemizi şeytanın tuzağından korusun inşAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 16:33
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33

ALLAH (c.c.) BİZLERİ ŞEYTANDAN ve ŞEYTANIN ŞERRİNDEN KORUSUN...İNŞAALLAH.

Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 17:05
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sahmelek su an offline sahmelek  

17 Mesaj -

En Son On: 21.10.2008 - 18:01
allah razi olsun gülnihall kardesim..
insan okurken bazen nekadar aptal oldugunun farkina variyor..
demek seytan bizi hergün her saniye böyle kandiriyor ve bizim hic birseyden haberimiz olmuyor!
yazik bize..Yüce Yaradanimizi üzdügümüz icin cok YAZIK:(
Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 17:15
Bu mesajı bildir   sahmelek üyenin diğer mesajları sahmelek`in Profili sahmelek Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  
RE:

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı rifat56

ALLAH (c.c.) BİZLERİ ŞEYTANDAN ve ŞEYTANIN ŞERRİNDEN KORUSUN...İNŞAALLAH.

AMIN

Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 17:16
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
isomix su an offline isomix  

22 Mesaj -

En Son On: 10.02.2023 - 14:45
Cinsiyeti: Erkek 
teşekürler sagol ALLAH razı olsun
Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 17:23
Bu mesajı bildir   isomix üyenin diğer mesajları isomix`in Profili isomix Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
niyaz*** su an offline niyaz***  

139 Mesaj -

En Son On: 26.10.2008 - 23:26
ALLAHIM BILEREK BILMEYEREK ISLEDIGIM TUM GUNAHLARIMA TÖVBE YARABBIM SEN BİZLERİ AFFET SEN RAHMANSIN RAHIMSIN BU ACIZ KULUNU(KULLARINI)AFFET ALLAHIM

AFFET ALLAHIM AFFET...
Ekleme Tarihi: 27.10.2006 - 18:35
Bu mesajı bildir   niyaz*** üyenin diğer mesajları niyaz***`in Profili niyaz*** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  

639 Mesaj -

En Son On: 26.02.2015 - 21:00
ibret verici paylasimin icin

ALLAH senden razi olsun GüLNiHaL canim

insALLAH ibret alanlardan oluruz

nefsimize ve seytana uymayanlardan oluruz

ALLAH cümlemizi nefsimizin ve seytanin

serrinden korusun...
gül

Ekleme Tarihi: 28.10.2006 - 00:11
Bu mesajı bildir   ^^NuR^^ üyenin diğer mesajları ^^NuR^^`in Profili ^^NuR^^ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
RE: SEYTANDAN MEKTUP VAR...

595 Mesaj -

En Son On: 13.01.2009 - 16:02
Gulnihallim,

canim bu ibret verici paylasimin icin Rabbim razi olsun,

Alıntı
Orijınalı GuLNiHaLL

ALLAH seni seviyor, ama sen hayatin boyunca benim yanimdaydin.

Rabbim bizi seytan vesvelesinden ve seytandan korusun insaALLAH (AMIN)

ALLAHIM AFFET AFFET

agla
Ekleme Tarihi: 28.10.2006 - 01:19
Bu mesajı bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diğer mesajları ~YaZGuLu~`in Profili ~YaZGuLu~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Canim ya...

Allah razi olsun bu yazin icin senden..
cok korkunc mu üzücü mü desemağlar

Rabbim afet bizleri.. Sevgine laik et bizleri ne olur Rabbim....ağlar

Can gül ....

Ekleme Tarihi: 28.10.2006 - 01:33
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 887 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60992 saniyede açıldı