ivermectin chloroquine generique stromectol lopinavir ritonavir generique colchicine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » ***BİR TEK SENİ SEVDİM,BİR TEK SENİ***

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 17 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
***BİR TEK SENİ SEVDİM,BİR TEK SENİ***

5108 Mesaj -

En Son On: 21.01.2023 - 23:33
Cinsiyeti: ----- 

birtek seni sevdim,birtek seni....

yanlızlığı tarif edebilirmisin.
adını koyabilirmisin içimdeki bu sancının
tutup koparabilirmisin
gönlümdeki bu kangern yarayı
dindirebilirmisin
gözlerimdeki sağnakları
ateşe verip yakabilirmisin
kül edebilirmisn
ben yanmadan içimdeki sevgini...
hadi gel o zaman
hadi ben beceremedim
beceriksizim
hadi sen unuttur bendeki seni...
o asi fıratın önüne set çeksen durdura bilirmisin
yere bir damla yağmur düşmesin diye
bütün gök kubbeyi kapata bilirmisin
sağır karanlıklar acıları getiriyor diye
güneşi hep yanında tutabilirmisin
mutsuz ve buruk göz yaşı olmasın diye yarınlarında
kaderini kendin yazabilirmisin
bir gün bir köşede
azrail durunca baş ucunda
daha çok erken git diyebilirmisin...
yapabilirmisin
yapamazsın elinde değil
işte benim sevdamda böyle
içimdeki o asi fırat
yokluğunda durulurmu sanıyorsun
gözlerimdeki sağnaklar
gözlerin yarınlarıma doğmadan dinermi sanıyorsun
ateşe verip yaksan
kül etsen beni küllerimden yeniden doğarım
o deli sevdam bitermi sanıyorsun
ben birtek seni sevdim
BİR TEK SENİİİİ
ölsem bile bu aşk bitermi sanıyorsun....

Ekleme Tarihi: 07.10.2006 - 21:48
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suqunet su an offline Suqunet  

858 Mesaj -

En Son On: 11.02.2007 - 17:54
Cinsiyeti: Erkek 
Tek seni sevdim yar........gül
Ekleme Tarihi: 07.10.2006 - 22:38
Bu mesajı bildir   Suqunet üyenin diğer mesajları Suqunet`in Profili Suqunet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Yusuflu su an offline Yusuflu  

428 Mesaj -

En Son On: 25.11.2007 - 19:27
gözlerimdeki sağnakları
kül edebilirmisn
hadi gel o zaman
hadi ben beceremedim
beceriksizim

Mukemmel . . .
Ekleme Tarihi: 07.10.2006 - 22:51
Bu mesajı bildir   Yusuflu üyenin diğer mesajları Yusuflu`in Profili Yusuflu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  

286 Mesaj -

En Son On: 14.08.2012 - 19:07
Cinsiyeti: Bayan 
offfffffff ya gene mi ask siiri
Böyle siirlerden nefret ederim

göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma

böyle siirleri sevmememe ragmen siir güzel olmus
ellerinize saglik
Siir yazma kabiliyetiniz cok güzel abi
Allah devamini erdirsin

Allah´a emanet
Güle Güle

Ekleme Tarihi: 07.10.2006 - 22:59
Bu mesajı bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diğer mesajları Kubbetus-Sahra`in Profili Kubbetus-Sahra Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Yusuflu su an offline Yusuflu  

428 Mesaj -

En Son On: 25.11.2007 - 19:27
Eminim bu hikayeyi bir cocunuz okumustur siiri okuyunca aklima geldi buraya yakisacagini dusundum . . .

Bir Tek Seni Sevdim

Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti. Yanmanin nedeni aksam yedikleri degil,uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birliktelgi bitirecekti. Aslinda bunu yapmakta gec bile kalmisti. Bitmeli dedi icinden, her gün bu tatsiz uyanis bitmeli.'

Genc adam bunlari düsünürken surati sekilden sekile giriyordu. Süratle giyinerek disari cikti. Bugüne kadar hiç bekletmemisti onu, simdi de bekletmemeliydi. Istanbul, soguk ve yagmurlu bir Nisan ayi yasiyordu. Genc adam gökyüzüne bakarak ic gecirdi; 'Bulutlar bizim yasayacaklarimizi biliyor. Onlar bile agliyor halimize...'

BULUSMA VAKTI...

Artik Kadiköy iskelesindeydi. Birkac dakikalik beklemeden sonra karsidan kiz arkadasinin geldigini gördü. Simdi midesindeki agri daha da artmisti. Besiktas'a geçtiler. Yolculuk sirasinda hic konusmadilar. Genc kiz, sevgilisinin bu durgunluguna anlam verememisti. Nereden bilecekti bugün ayrilik çanlarinin çalacagini...

Besiktas'a geldiklerinde bir cafede oturdular. Genc kiz anlamisti sevgilisinin kendisine bir sey söylemek istedigini. 'Bana bir sey mi söylemek istiyorsun' diye sordu. Genç adam, gözlerini kaçirarak
`Evet' dedi.
Genc kiz heyecanlanmisti, biraz da sinirlenerek 'Söylesene,ne diye bekliyorsun' dedi. Genç adam içini cektikten sonra 'Sence biz nereye kadar gidecegiz?' diye sordu. Genc kiz, 'Bunu sorma geregini niye duydun?' diye yanit verdi. Genç adam söze basladi... ''Birkac ay önce aksam 23:00 civarinda sana telefon acip senin icin yazdigim siiri okumak istemistim.
Sen bana 'Sirasi mi simdi canim yaa, isin gücün yok mu?' demistin. Biliyormusun o an nakavt olan bir ***sör gibi hissettim kendimi. Özür dileyip telefonu kapatmistim. Daha sonra da bu siiri benden hiç istememistin. Gecenlerde hasta olup yataklara düstüsümde arkadaslarimla birlikte sen de gelmis, Meral in 'Sen sanslisin, sevgilin sana bakar' sözüne 'Isim yok da sana mi bakacagim, annen baksin' demistin. Hatirladin mi?''

DUYGUSALLIGI SEVMEM...

Genc kiz, 'Biliyorsun ben duygusalligi sevmiyorum. Hem hasta bakici gibi göründügümü de kimse söyleyemez' diye yanitladi. Genc adam güldü, 'Evet canim haklisin. Zaten olmak istesen de bu kalbi tasidigin sürece hasta bakici, hemsire falan olamazsin.' Genç adam devam etti... 'Bana simdiye kadar kac kere sabahin erken saatlerinde güzel sözcüklerden olusan bir mesaj cektin?
Hic...
Hatta günün hiçbir saatinde cekmedin. Duygusalligi sevmeyebilirsin. Ama sen seni seven insanlari da mutlu etmeyi sevmiyorsun. Halbuki ben senin tam tersine kendimden çok insanlari mutlu etmeyi seviyorum. Seni tanidigimdan beri her sabah, her aksam, her gece yani seni andigim her saat tatli bir mesajim vardi senin için biliyormusun? Seninle ben AKLA KARA gibiyiz.' Genc kiz anlamisti, 'Yani ne istiyorsun benden sair olmami mi?' Genc adam tekrar gülümsedi icinden. Dün gece verdigi ayrilik kararinin ne kadar dogru oldugunu düsündü. 'Hayir' dedi, 'sair olmani istemiyorum. Olamazsin da... BIZ AYRILMALIYIZ. Ayrilirsak ikimiz icin de en hayirlisi olacak.' Genc kiz sasirmisti, 'Neden ama? Ben seni seviyorum. Senin de sevdigini saniyordum.' Genc adam iç çekerek 'Hayir canim, sen beni sevdigini saniyorsun. Eger beni sevseydin simdi baska seyler konusuyor olurduk' dedi. Genc kizin gözleri yasarmisti. Genc adam cebinden cikarttigi mendili uzatti, genc kiz gözyaslarini silerek 'Sen bilirsin, umarim beni bir baskasi icin birakmiyorsundur...' dedi.

Genc adam 'Nasil böyle bir sey düsünürsün, senden baska kimse olmadi ve uzun zaman da olacagini sanmiyorum' yanitini verdi. Genc adam ve genc kiz iki sevgili olarak oturduklari masada artik iki yabanciydilar. Birkac dakika sessizce oturduktan sonra Genc kiz, 'Kalkalim istersen' dedi. Genc adam 'Ben biraz daha burada kalmak istiyorum, istersen sen kalkabilirsin' diye yanitladi. Genc kiz 'Tamam o zaman sana mutluluklar dilerim' diyerek elini uzatti. Genc kizin sesi ve eli titriyordu. Genç adam, 'Istersen arkadas kalabiliriz' dedi ve birbirlerine son ke sarildilar.

"BEN DOGRU YAPTIM..."

Genc adam dogru yaptigina inaniyordu. Eve döndügünde yürümekten bitap bir haldeydi. Odasina girdi. Gece bitmek bilmiyordu. Sabah erken kalkip ise gidecekti, uyumaliydi. Birkac saat sonra uykuya dalmayi basardi. Sabah 07'de saatin ziliyle uyandi. Evden cikacagi zaman cep telefonuna bakti, mesaj ve 10 cevapsiz arama vardi. Yorgun oldugu icin duymamisti telefonun sesini. Aramalar ve mesaj sevgilisindendi. Heyecanla mesaji acti,?unlar yaziyordu:

SADECE ONLARI SEVMEYI SEVDIM,
HEPSINI ONLARSIZ YASADIM DA,
BIR SENI SENSIZ YASAYAMIYORUM,
BU ASKI TEK KALPTE TASIYAMIYORUM,
SANA YEMIN GÜZEL GÖZLÜM, BIR TEK SENI SEVDIM,
VE SENI SEVEREK ÖLECEGIM, ELVEDA BIRTANEM...

Genc adam sasirmisti. Onu tanidigi günden beri ilk defa siir aliyordu ve üstelik sabahin besinde yazmisti. Heyecanla onu aradi,telefonu yabanci bir ses acti. Genç adam ''Nalan'la görüsebilir miyim?'' dedi.Ama karsisindaki agliyordu, hickira hickira hemde... 'Ben onun annesiyim yavrum,kizim bu sabah intihar etti. Gece sabaha kadar birilerini arayip durdu.
Sabah odasinin isigini sönmemis görünce girdim. Yavrum kendini asmisti....'

YIGILIP KALDI...

Genc adam beyninden vurulmusa döndü. Bir gün önceki mide agrisinin iki katini cekiyordu simdi. Oldugu yerde yigilip kaldi... Birkac ay sonra iki doktor konusuyordu hastanede. Doktarlardan biri digerine karsidaki hastanin durumunu soruyordu. Doktor yanit verdi... 'Haaa o mu? Üc ay önce getirdiler. Kendisi yüzünden bir kiz intihar etmis. O günden sonra cep telefonunu elinden hic birakmamis. Devamli bir seyler yazip birine yolluyor. Gecenlerde merak ettim.O uyurken gönderdigi numarayi aradim. Numara 3 ay önce iptal edilmis. Gelen mesajlarda bir siir var. Bu adam duygusal mi bilmem ama benim anladigim kadariyla siiri yazan çok duygusal biriymis...

ALINTI

Ekleme Tarihi: 07.10.2006 - 23:11
Bu mesajı bildir   Yusuflu üyenin diğer mesajları Yusuflu`in Profili Yusuflu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

MEVLAM ayırmasın sevdiğinden sevenleri...
Bu Sevgiye başka ne demeli...
gül

Suqunetgül
Yusuflu gül
Kubbetus-Sahragül
HuRigül

gül

Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 10:55
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  
RE:

Misafir

Alıntı
Orijınalı rifat56

gül

Suqunetgül
Yusuflu gül
Kubbetus-Sahragül
HuRigül

gül

AMİN SEVENLER HİÇ AYRILMASIN
Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 11:20
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
khayr su an offline khayr  
RE: ***BİR TEK SENİ SEVDİM,BİR TEK SENİ***

206 Mesaj -

En Son On: 02.09.2009 - 23:29
Alıntı
Orijınalı rifat56

birtek seni sevdim,birtek seni....

yanlızlığı tarif edebilirmisin.
adını koyabilirmisin içimdeki bu sancının
tutup koparabilirmisin
gönlümdeki bu kangern yarayı
dindirebilirmisin
gözlerimdeki sağnakları
kül edebilirmisn
hadi gel o zaman
hadi ben beceremedim
beceriksizim
o asi fıratın önüne set çeksen durdura bilirmisin
yere bir damla yağmur düşmesin diye
bütün gök kubbeyi kapata bilirmisin
sağır karanlıklar acıları getiriyor diye
güneşi hep yanında tutabilirmisin
mutsuz ve buruk göz yaşı olmasın diye yarınlarında
kaderini kendin yazabilirmisin
bir gün bir köşede
azrail durunca baş ucunda
daha çok erken git diyebilirmisin...
yapabilirmisin
yapamazsın elinde değil
işte benim sevdamda böyle
içimdeki o asi fırat
yokluğunda durulurmu sanıyorsun
gözlerimdeki sağnaklar
gözlerin yarınlarıma doğmadan dinermi sanıyorsun
ateşe verip yaksan
kül etsen beni küllerimden yeniden doğarım
o deli sevdam bitermi sanıyorsun
ben birtek seni sevdim
BİR TEK SENİİİİ
ölsem bile bu aşk bitermi sanıyorsun....

aglaağlarağlarağlarağlar

Acaba diyorum bugün birileri bana inat mı hep bu ayrılık şiirleini ekledi buraya?:( Mevlam kimseye yaşatmasın inşaallah
gül
Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 11:43
Bu mesajı bildir   khayr üyenin diğer mesajları khayr`in Profili khayr Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast NeV-Ra  
RE:

Misafir

En Son On: 02.09.2009 - 23:29
Alıntı
Orijınalı Yusuflu

gözlerimdeki sağnakları
kül edebilirmisn
hadi gel o zaman
hadi ben beceremedim
beceriksizim

Mukemmel . . .

Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 13:50
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 13:19
SADECE ONLARI SEVMEYI SEVDIM,
HEPSINI ONLARSIZ YASADIM DA,
BIR SENI SENSIZ YASAYAMIYORUM,
BU ASKI TEK KALPTE TASIYAMIYORUM,
SANA YEMIN GÜZEL GÖZLÜM, BIR TEK SENI SEVDIM,
Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 14:10
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 11:46
Alıntı
Orijınalı Suqunet

Tek seni sevdim yar........gül

Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 14:27
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 09:24
Sevene.. Sevilene.. Sevmeyi bilenlere.. gül

RABBIM tüm sevenleri kavustursun..
Kavusanlarida ayirmasin..

Bu siirde harika.. Tebrik ederim Abim..
Ekleme Tarihi: 09.10.2006 - 08:07
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 10:08
rifat can yüreğine sağlık çook güzel olmuş...

sevmeyi bilip sevenlere...gül

Rabbim sevenleri ayırmasın

herşeyi gönüllerine göre versin

bu dünyada herşey yalan olur

bir sevmenin adı kalır yüreklerde

saf, yalansız, masum...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 09.10.2006 - 08:20
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gül_güzeli su an offline gül_güzeli  

161 Mesaj -

En Son On: 19.02.2007 - 18:50
(

f) MEVLAM ayırmasın sevdiğinden sevenleri...gül
gül Bu Sevgiye başka ne demeli...gül
gül Mükemmel gül

Ekleme Tarihi: 09.10.2006 - 19:41
Bu mesajı bildir   gül_güzeli üyenin diğer mesajları gül_güzeli`in Profili gül_güzeli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 11:46
Alıntı
Orijınalı gül_güzeli

(

f) MEVLAM ayırmasın sevdiğinden sevenleri...gül
gül Bu Sevgiye başka ne demeli...gül
gül Mükemmel gül

Ekleme Tarihi: 09.10.2006 - 19:44
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
solmayan-gül su an offline solmayan-gül  

96 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 09:50
AMİN
gül

Ekleme Tarihi: 10.10.2006 - 11:10
Bu mesajı bildir   solmayan-gül üyenin diğer mesajları solmayan-gül`in Profili solmayan-gül Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Mona_Rose su an offline Mona_Rose  

374 Mesaj -

En Son On: 12.08.2009 - 02:11
.

Bu mesaj 1 kez ve en son Mona_Rose tarafından 09.04.2009 - 00:07 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.04.2009 - 00:07
Bu mesajı bildir   Mona_Rose üyenin diğer mesajları Mona_Rose`in Profili Mona_Rose Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 816 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56909 saniyede açıldı