fluvoxamine generique plaquenil stromectol generique kaletra kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » MERVE KAVAKCI

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
MERVE KAVAKCI

40 Mesaj -

En Son On: 19.12.2006 - 19:33
Cinsiyeti: Erkek 
s.a.

Birde bu devrin buyuk sahsiyetlerinden ekleyelim
Belki bir Said'i nursi Suleyman hilmi Tuna hazretleri degil ama bana sorarsaniz bu devrin buyuk sahsiyetlerinden birisi'dir.

Klip'i izleyin anlarsiniz niye sevinçli
http://www.youtube.com/watch?v=86-J58cY-cw&mode=related&search=

O meydan'a her yigit bu sekilde cikamaz.

Birde o disar'i diye bagiranlari Allah islah etsin, onlara oy atanlari'da Allah islah etsin.

Bu mesaj 1 kez ve en son Karadeniz_be tarafından 07.10.2006 - 04:02 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 07.10.2006 - 04:01
Bu mesajı bildir   Karadeniz_be üyenin diğer mesajları Karadeniz_be`in Profili Karadeniz_be Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nafiye su an offline Nafiye  

13 Mesaj -

En Son On: 11.11.2006 - 18:10
Cinsiyeti: Bayan 
kardesim sana katiliyorum...bana görede kendisi cok önemli bir sahsiyettir...Allah razi olsun senden klipi gönderdigin icin...
Selamlar...
Ekleme Tarihi: 08.10.2006 - 23:29
Bu mesajı bildir   Nafiye üyenin diğer mesajları Nafiye`in Profili Nafiye Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Karadeniz_be su an offline Karadeniz_be  
RE:

40 Mesaj -

[quote]Orijınalı HuRi
Evet malesef bu tarz goruntulere alismamiz gerek boyle bir Turiye'de. Fakat hersey guzel hos da, %erve Kavakcinin yaptigi azda olsa Provokasyon degilmidir?? Yani boyle bir tepkinin gelecegini bile bile, belki buyuk bir hareket, basari olabilir, kimseyi kaideye almayayaip basortusu ile girmek ama bence provokasyon var...
quote]

Huri hanim acaba kimi Kaide almasi lazim basortu takmasi icin??????????
Ekleme Tarihi: 15.10.2006 - 15:23
Bu mesajı bildir   Karadeniz_be üyenin diğer mesajları Karadeniz_be`in Profili Karadeniz_be Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
selamun aleykum

lutfen düşünerek ve de bır bılgıye sahıp olarak konuşalım kımseyle tartışma nıyetınde de değilim söylenen söz ağzınızdan cıkmadan onun efendısı sayılırsınız ama ağzınızdan cıktımı artık onun kölesi olursunuz yanı kendınızı bır anda demırelın sınıfına ındırdınız eğer burda sağlam delıller olmadan ona bu sıfatı yakıştırılıyorsa ve yakıştıran da başörtülü ise ben de onun başörtüsünden şüphe ederim kusura bakmasın....

bana bunun bır hata,taktık hatası sıyaset yanlışlığı yapıldıgını söylersenız belkı kabul edılebılır ama provake edilmiştır gıbı yorumlar cahılane demeyecegım ama buyuk bır hatadır ustelık başörtüluler tarafından yapılan......

selam ve dua ile....
Ekleme Tarihi: 15.10.2006 - 17:37
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
Benim basortumden suphe etmek size dusmemistir degerli kardesim. Insanin icini, Allah'tan baska kimse bilmez.
Ben dusuncelerimi soyledim, ve sonuna kadar arkasindayim.
Merve kavakcinin yaptigi provokasyon degildir de nedir?? soylermisiniz Allah askina?? Basortu takma istegimizi baska sekilde dile getirebilme imkanimiz varken, neden daha cok insanlari uzerimize cekelim. Siz saniyormusunuzki o hareketinden sonra basortusune karsi daha saygi duyuldu, yada basortululere daha cok hak verildi?? Onun oyle yapmasi elimize ne gecirdi??
- Nazli ilicak gorevinden men edildi.
- Basortululere bakis acisi dahada kotulesti
- Basortu dusmanlaribasortululeri yobaz gormeye basladilar
- Basortuye karsi hinc dahada buyudu....

Bugun eger Bir orhan pamuk koskoca turkiye hakkinda konusip malesef kimse bir sey yapmiyorsa, benimde dusuncelerimi ozgurce ifade edebilme hakkim vardir diye dusunuyorum... Saygi duyulmasini rica ederim...

Ben Elhamdulillah muslumanim, ve Muslumanligimi yogun bir dsekilde yasamak isteyen bir genc kizim. Ve cok sukur Rabbim bana bunu musade ediyor. bden kimseye kendimi ispatlamak zorunda degilim, Allah beni goruyor, O bana yeter, zaten O'nun icin degilmi hersey?? Bugun ne benim, ne de sizin benim muslumanligimi elestirecek hakkimiz yok.. ve ben sizin benim basortumden suphe etmeyin diye de dusuncelerimi ifade etmezsem , ay benim halime, o zaman Sizin icicn yapmis olurum ibadetlerimi Allah korusun. Yalniz O'na kulluk ederim ben...
Ben uzuluyorum, basi kapali okullara, universitelere ve benzerei yerletre giremeyisimize, fakat bunu cok daha dolayli yollardan dile getirebilirz. Olay cikarmanin ne anlami var???

Ben sizin dusuncelerinize saygim sonsuz, lutfen sizde benimkilere saygili olun....[/quote]

AYNEN KATILIYORUM

Ekleme Tarihi: 15.10.2006 - 20:28
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
her görüşe saygı duymam o görüşü kabul etmem anlamına gelmez insanın içini ALLAH bılır dıyosunuz amenna sız merve KAVAKÇI nın içini biliyomusunuz bıldıgınız için mi provakatör kelımesını yakıştırdınız bunun başka yolu yok muydu dıyorsunuz hangı stratejıyı gelıştırdınız uygulayacagınız dıger yollar artık neyse o yol sız daha ıyı bılırsınız kabul edeceklerını mı zannedıyorsunuz

başörtüsü düşmanları daha yobaz gormeye başladı dıyosunuz adam zaten düşman nasıl görmesını beklıyodunuz kı bunun sonucu olarak NAZLI ILICAK men edıldı dıyosunuz ama onun sonucu olarakta gelen 360 vekılı unutuyosunuz bu olaylar başörtuyu savunan partılere destegı artırmamış mıdır ve ya başka tarafından bakarsak bu olayları ızleyen halkın destegı ne olmuştur kımlerı desteklemıştır sırf bu yuzden kapanan kardeşlerimizi tanıyorum ben....

lutfen ıyı düşünün....

stratejı hatası dersenız bunu tartışabılırız bu görüşe katılmasam dahi ama sız hangı düşünceyle MERVE KAVAKÇI ya provakatör dıyosunuz bılmıyorum lütfen manasını öğrenın

görüşlerinize saygı duyarım ama yanlış bır görüş oldumu susarsam dılsız şeytan olurum sız de benı daha dogrusu bırbırımızı ıyı anlayalım

sız ustte verılen lınkı tıkladınız mı ALLAH aşkına lutfen ne yazıyor bılıyomusunuz TERRORIST İN TURKISH PARLİAMENT ne demek bılıyomusunuz bızden daha da ıyı bılırsınız terorıst turkıye meclısınde hem de başörtusunu çözeceğim dıyenlerın cogunluk oldugu bır yerde sızı daha kımın anlayacagını düşünüyosunuz....?

ben sızın ne demek ıstedıgınızı de anlıyorum ama lutfen ıyı duşunun bır yanlışın içindesınız.....

eğer bu yorumlarla sıze karşı kırıcı bır lafım olmuşsa kı olabılır cunku bu konuda çok hassasım lutfen anlayın hakkınızı helal edın maksatım bağcıyı dovmek değil üzüm yemektır

ALLAH ın selamı rahmetı bereketı uzerınıze olsun değerli kardeşim....
Ekleme Tarihi: 15.10.2006 - 21:39
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Karadeniz_be su an offline Karadeniz_be  

40 Mesaj -

Senin bu konu'daki dusuncelerine karsi saygim yoktur, olmasini'da bekleme kahkaha
olmayacaktirda
asla'da olamaz

Orhan pamuk'un dusuncelerine hic saygim yoktur, olamazda asla olmuyacaktirda

ama sana insan olarak saygim vardir.
ama bu dusuncelerine karsina olamaz.

Olay'in o tarih icinde bi izle
ey gidi eyyy
Acaba kimler destekledi ve kimler desteklemedi???
kimler susdu kimler konusdu?

hey gidi heyy
basortus'u Allah riza icin takiyorsa neden meclis'e geldiginde acildi sevinçli
hey gidi heyyy (siz daha iyi bilirsiniz kimden bahsediyorum)

Kim'in ne oldugu orta'ya cikti insanlar suurlandi

disari disari diye bagiranlar'a hem oy verin ondan sonra siz stratejik hata yapiyorsunuz deyin.

bende'ki akil duz akil, anlamam ben ince islerden.
Ama hersey apacik orta'da

o kadar orta'daki bazilari gururu'na yediremiyor iste
Nede olsa susma emri cikdi olay'a karismama emri kahkaha

Kim'i kime karsi kullandilar ama sira ona gelince kacti

aah ahhh

Kendi okullarinda bile basortuleri actirdilar
Konusma zaman'i sustularrr
ahh ahhh
Stratejik hata buna denir

daha konusmaya gerek varmi?
Ekleme Tarihi: 18.10.2006 - 00:56
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 769 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53573 saniyede açıldı