ivermectin hydroxychloroquine generique plaquenil generique colchicine generique rhinocortdetrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » IMKANSIZ---ASK

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
IMKANSIZ---ASK

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Cinsiyeti: Bayan 
İmkansız Aşk

Bütün kırmızı güller taklit için açıyorlar güzel gülüşünü...
Ve yıldızlar, denizlerin soğuk dalgalarından çok,
sıcak gamzelerine düşmeye hevesliler yakamoz olmak için...
Saçlarını tarayabilme telaşında rüzgar...
Güneş kıskanıyor seni;
evrenin ışık kaynağı olma tekeline son verdiğin için...
Baharın rengarenk çiçekleri, ve güzel kokusu ve içlere ferahlık veren havası sadece ama sadece senin güzelliğine bir özenti, inan...

Ve Sevgili ben;

Ne kırmızı bir gülüm seni taklide çalışabilen ve ne asla bir yıldızım ki düşeyim gamzelerine yakamoz olayım...
Belki zaman zaman saçlarını taramak hevesine kapıldım
rüzgardan daha ziyade...
Ama asla bu onuru bana vermek zorunda olduğunu düşünmedim.
D ü ş ü n e m e d i m...

Ve güneş gibi kıskanmadım seni...
Ben sadece ay olmak istedim ışığından faydalanabilmek için...
Kıskandımsa ay`ı kıskandım sadece...
Ve senin ışık verdiklerini...
Sevgili ben görmeye doyamadığım, doyasıya göremediğim senin yerine baharı da koymaya çalışmadım.
Baharın güzelliğinin sana eşdeğer olabileceğine inanmadım.
Ümitsizce gelmeni beklediğim günlerin sonunda,
seni özlemenin ve beklemenin bana verilmiş bir hak olup olmadığını düşündüm sadece...

Evet baharı özleyebilirdim belki,
Ama seni özleyebilme iznim var mıydı? ...
B i l m i y o r u m...

Ama sevgili;
Ne bir kırmızı gül ve ne de bir yıldız olmasam da...
S E N İ S E V İ Y O R U M.
Ve yüreğimi isyana kaptırıp senden izin almadan ve sürekli;
S E N İ Ö Z L Ü Y O R U M...
ve
S U S U Y O R U M.. Kalbim konusuyor..
Ekleme Tarihi: 04.09.2006 - 05:11
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Cinsiyeti: ----- 
Ama sevgili;
ve
S U S U Y O R U M.. Kalbim konusuyor....

gül Allah Razı Olsun gül

saygı,sevgi,selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 04.09.2006 - 10:33
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:

1505 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 15:47
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı rifat56

Ama sevgili;
ve
S U S U Y O R U M.. Kalbim konusuyor....

gül Allah Razı Olsun gül

saygı,sevgi,selam ve dua ile...

YeSiLKuBBeM Can Ablam Allah razi olsun
Selam ve Dua ile ...
gül

Ekleme Tarihi: 04.09.2006 - 10:36
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 962 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55269 saniyede açıldı